$20 za noc
$20 za noc
Hostal Caracol, Valparaiso, Chile

Hostal Caracol

Valparaíso, Chile - Hector Calvo 371, Cerro Bellavista.

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hostel

Náš dům má velmi pěkné společné prostory, které patří světlé plně vybavená kuchyň pro cestující využít, v klidu obývacího pokoje s kabelovou televizí a knihy na akcii, internet v hale, WiFi a sunny dvoře s grilováním oblasti k dispozici.

Jsme mají neposkvrněný dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou a široký sedm postelí koleji s vlastní koupelnou. Všichni se včetně snídaně, internet zdarma, WiFi, a všech společných prostor bylo zmíněno dříve.

Uvidíte, jak se naše hala je i galerie s obrazy od mladých umělců Vaparaiso je stále zobrazena. Přijďte se podívat!

Uvidíme se brzy

 • Hostal Caracol, Valparaiso, Chile, Chile hotely a ubytovny
Prostor
 • Typ majetku: Hostel
 • Hostel pokoje / jednotky: 6
 • Rok postavený: 1915
 • Renovovaný: 2006
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: $20

Dvoulůžkový Smíšené kolej Triple Twin
 • Přihlaste se po: 2:00pm
 • Podívejte se předtím: 12:00am

Hostel vybavení

24-hod recepce BBQ plochu Snídaně zahrnuta Snídaně zahrnuta (plný) Děti povoleny Směnárna Express Checkout Free místní phonecalls Gameroom zahrada Prádelna / sluha služba povlečení Multi-kulturní pracovníci Newspaper lichotivý Noviny / časopisy No curfew 24 hodin Domácí zvířata Taxi služba prohlídka pomoc prohlídka / okružní pomoc Bezdrátový internet

Vybavení pokojů

Backpacker zařízení Káva, čaj tvůrce Ensuite Žehlička / žehlicí prkno kuchyňky Lockers Maid služby denního Mikrovlnné Non-smoking pokoje Soukromá koupelna přeháňky bez vany Telefon Televize


Sousedství
Body zájmu
 • La Sebastiana (Neruda dům) 200 m
 • Open Air Museum, 30 MTS
 • Victoria Plaza, 200 MTS
 • Subida Ekvádor, 250 MTS
 • Výtah Espiritu Santo, 100 MTS
 • Organolgico muzea, 150 m
 • Florida vyzvednutou 200 MTS
 • Fundaci n Valparaiso, 100 MTS

Jídlo a pití
Jíst v domě
Gato Tuerto
Fúze asijské kuchyně
Valley kvintilu
Kvalita Čilské potravin
Caruso
Nejlepší ryba ve městě
Koncepce
Stylové
Poblenou
Tapas Resto-Bar
Jídlo venku
Gato Tuerto
Kvintilu Valley
Valley kvintilu

Politiky
Podrobnosti o ceně

$20 - 66 za noc

Dostupné slevy

Speciální kurzy pro všední dny a pro skupiny na koleji. Jen promluvit s manažerem.

Umístění - Hostel

Hector Calvo 371, Cerro Bellavista.
Valparaíso
Valparaíso (Región de Valparaíso)
Chile  371

Zeměpisná šířka: -33.04446, Zeměpisná délka: -71.62319

Jak se tam dostat

Nacházíme pár bloků od domu Pablo Neruda, kroků od skanzen v srdci Valparaiso.

Jak se k nám dostanete:
Od mezinárodního letiště v Santiagu: Měli byste mít Tur-Bus transfer do metra Pajaritos řádek 1. Na stejném místě autobusové kapky jste chytit autobus, který říká, Valparaiso, existuje spousta firem bude každých 15 minut, a získat v terminálu. Na výlet se hodinu a půl dlouhá, procházející víno údolí směrem k oceánu. Valparaiso na terminálu je právě opačný z národního kongresu v návaznosti na Pedro Montt Av. Ve stejném avenue přijmout veškerá autobus, který dosáhne Plaza Victoria, jeho jedním z nejvíce tradičních plazas ve městě a téměř každý autobus má jít tam, jednou v plaza nalézt obrovské multistore budova "Ripley", a na ulici za ním najdete malý vstup do Espiritu Santo výtahem, nebo si vyžádat. Jakmile se dostanete z výtahu youll se ve středu v skanzen s krásným nástěnné malby, chodit rovně a nahoru, když dosáhne Hector Calvo ulici se vlevo a jeden blok až na 371 uvidíte Hostal Caracol.

Uvnitř Valparaso:
Colectivo: Odcházejí z subida Ekvádoru, známého na ulici, žádné colectivo Beltrán říká, že je dobrý, řekl řidič kapku jste na Carmelitas kostela na Hector Calvo, jednou z colectivo procházka dvou bloků kopce dolů až do 371 a po pravé straně uvidíte žlutý stěny Hostal Caracol.

Autobusem: V rohu Francia Av a Colon Av brát autobus, který jede do kopce Baquedano přes ulici směrem k La Sebastiana (Neruda domu). Získejte Ferrari na ulici a chůze z kopce přímo v přední části domu básníci. Take levé silnici při chůzi dolů a pokračujte po dobu čtyř nebo pěti bloků kopce dolů, dva bloky po Carmelitas kostel Hector Calvo 371 na yourright straně uvidíte žlutý stěny Hostal Caracol.

Z autobusového terminálu: Protistranu do národního kongresu v návaznosti na Pedro Montt Av. podnikne veškeré autobusové že dosáhne Plaza Victoria, jeho jedním z nejvíce tradičních plazas ve městě a téměř každý autobus má jít tam, jednou v plaza nalézt obrovské multistore budova "Ripley", a na ulici za ním najít malý vstup do Espiritu Santo výtah, jakmile se dostanete z výtahu youll se ve středu v skanzen s krásným nástěnné malby, chodit rovně a nahoru, když dosáhne Hector Calvo ulici se vlevo a jeden blok až na 371 uvidíte Hostal Caracol.

Nejbližší letiště: Arturo Merino Benitez, Pudahuel. 110 Kms