The Elstree Inn

The Elstree Inn

Hertfordshire, England - 148-150 Shenley Road, Borehamwood
£25 za noc
£25 za noc

2.4   

Přečtěte si 1 recenzi

  • Ideální poloha
  • Užitečný personál
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Elstree Inn, Elstree/Borehamwood ... We booked this hotel because it was within walking distance to the Elstree and Borehamwood Train Station which leads directly into St. Pancras Station, London. It was a fair price, but the hotel room was dirty. It had a lot of mold in the shower and the ...

Popis - Hotel

. Zde na Elstree Inn - komfort a hodnotu pro naše návštěvníky je prvořadá, a proto jsme v procesu zlepšování našich pokojů a zařízení pro zajištění našich návštěvníků obdrží nejlepší služby

Jak se naše návštěvníky jsou pro nás důležité, nabízíme speciální sníženou sazeb v průběhu této doby, a my víme, že budete mít krásný pobyt u nás

. Všechny pokoje jsou vybaveny čaj a káva zařízení, vysoušeč vlasů, a tam jsou pračka na vyžádání. Dostatek bezplatné parkování je také k dispozici

. Elstree Inn má 28 dobře vybavených kuřácké a nekuřácké pokoje s připojenou koupelnu, telefon s přímou volbou, barevnou televizí s oblohou filmy a sportovní kanály.
Náš vyškolený personál a profesionální předvídat potřebám hostů a poskytovat vynikající služby a přátelské, spolehlivé a klidném prostředí.
Naše užitečná recepční je vždy po ruce, že budete potřebovat jakoukoli pomoc a mohou být spoléhal se na místní informace, aby Váš pobyt více zábavná.

Prostor
  • Typ majetku: Hotel
  • Hotel pokoje / jednotky: 28
  • Renovovaný: 2009
Hotel ubytování

Nejnižší dostupná cena: £25

Dvoulůžkový Jednotný Standardní Triple Twin
  • Přihlaste se po: 2:00pm
  • Podívejte se předtím: 11:00am

Hotel vybavení

Děti povoleny internet Povlečení parkoviště (zdarma) kouření povoleno

Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny čaj a káva zařízení, vysoušeč vlasů, a tam jsou pračka na vyžádání.

Přípravu kávy a čaje Ensuite Fén Železo / žehlicí prkno Non-kuřácké pokoje Soukromá koupelna Koupelna Nekuřácké pokoje Televizní


Sousedství

Toto rušné městečko byla vesnička až do otevření stanice Elstree v roce 1868.
Dnes Borehamwood je také známý pro roli, kterou hrála v dějinách britského filmu, s Elstree filmových ateliérů se svět famous. Aldenham Country Park poblíž, se skládá ze 175 akrů lesa a parku kolem nastavit velké jezero. Atrakcím patří síť stezek, Medvídek Pú--100 je Aker dřeva, vzácných plemen hospodářských, jezera a naučná stezka, dobrodružné dětské hřiště a piknik místě.
Borehamwood moderní centrum města nabízí místní nákupních střediscích. Borehamwood je také domov pro BBC Newsroom jihovýchodní a to je také umístění slavného souboru EastEnders.


Politiky
Podrobnosti o ceně

£25 - 60 za noc

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCardMaestro UKSolo

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Pokud bude rezervace stornována do 2 dní před datem příjezdu, žádný poplatek nebude účtován.
Pokud později zrušen, nebo v případě no-show, první noc bude účtována.

Pozn.: Nabízíme early check-in, nebo pozdní check-out za malý příplatek 10 liber za pokoj. Prosím kontaktujte hotel přímo po rezervaci za účelem rozšíření této možnosti na vaší rezervace.

Umístění - Hotel

148-150 Shenley Road, Borehamwood
Hertfordshire
England    WD6 1EQ

Zeměpisná šířka: 51.65721, Zeměpisná délka: -0.27211

Jak se tam dostat

Z dálnice M1 M1 dovolenou na křižovatce 6A (M25) a podle značek na M25 Dartford Tunnel. Z dálnice M25 M25 dovolená na křižovatce 23 (1) a podle značek na A1 London South.

Přibližně 2 km jižně od M25, A1 dovolené na znak 'Arkley, Barnet & Borehamwood' po Shenley Road rovně, hotel je hned na levé straně, kolem Elstree Studio.

Pro přístup k naší parkoviště, aby se první odbočkou vlevo (Whitehouse Avenue) a parkoviště vchod je první vlevo.