$159 co noc
$159 co noc
Alexander Homestead Bed and Breakfast, St. Augustine, Florida

Alexander Homestead Bed and Breakfast

St. Augustine, Florida - 14 Sevilla Street

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Nocleg i śniadanie

Alexander Homestead Bed & Breakfast Inn, elegancki wiktoriański bed and breakfast usytuowany w zabytkowym Saint Augustine na Florydzie.

Awaken każdego ranka do duszy mieszając aromat śniadanie, ponieważ jest miłością utworzone; Wieś francuski jabłko zapiekanka, warstw, francuskie tosty, homemade muffins, homemade granola i zawsze, świeżo wyciśniętych sok pomarańczowy i drzewa dojrzałe owoce, to tylko kilka z sumptuous śniadania serwowane w jadalni zasobny rodziny.

  • Alexander Homestead Bed and Breakfast, St. Augustine, Florida, Florida hotele i hostele
  • Alexander Homestead Bed and Breakfast, St. Augustine, Florida, Lepsze hotele w St. Augustine
Przestrzeń
  • Typ nieruchomości: Nocleg i śniadanie
  • Rok budowy: 1888
  • Odnowiony: 2004
  • Klasyfikacja publiczna: 3
Nocleg i śniadanie zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: $159


Nocleg i śniadanie udogodnienia

Zdjęcie bogaty zakład, pęknięcie z romantycznymi szczegół. Zdjęcie ściany, pokryte ze zmysłowym ciemny kolor, jego złocenie oświetlone przez migotanie światła mellow. Teraz rzeczywiście krokiem do tego, aby usłyszeć parlatorium trzaskanie ognia, na okulary clinking, ludzie mówić. Jak wprowadzić formalne jadalnia czujesz ciepło z wizualnego oddziaływania. Srebro, porcelana i kryształowe elegancko na wyświetlaczu przystojny kredens potwierdzają bogactwa godnego gościnność

Wyposażenie pokoju

Każda sypialnia ma Wiktoriańskie lekko old-fashioned powietrza, Hinting lawendy saszetek tucked away w każdej szuflady. Kolory i wzory są pogodnej dźwięki, blada, w przeciwieństwie do bogatych, tworząc efekt podobny do tego w deszczu myte wiosną ogród przeszczepione pomieszczeniu. Mieszanka rodzinne heirlooms i eklektyczny znajdzie się jeden wzywając każdego pokoju sypialnym i romantycznym rekolekcje.


Zasady
Szczegóły ceny

$159 - 209 co noc

2 w nocy w weekendy minimalne; 3 noce wakacje

Przed przyjazdem należy poprosić o dodatkową kaucję. Jeśli tak, skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio po potwierdzeniu rezerwacji.

Dostępne rabaty

Od poniedziałku do czwartku tylko

Lokalizacja - Nocleg i śniadanie

14 Sevilla Street
St. Augustine
Florida    32084

Szerokość: 29.89657, Długość geograficzna: -81.31703