$95 co noc
$95 co noc
At Journey's End Bed and Breakfast, St. Augustine, Florida

At Journey's End Bed and Breakfast

St. Augustine, Florida - 89 Cedar Street

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Nocleg i śniadanie

Witamy Na Journey's End Bed and Breakfast w St Augustine, Florida, uroczo jeden blok położony na zachód od bardzo słynnego historycznego regionu, przy cichej ulicy z dala od hałasu ruchu zajęty. Ten późno 1800s stylu wiktoriańskim domu ma wiele stylów i łaski i oferuje wieków urok, aby dopasować jego historycznej lokalizacji. Gospodarze, John i Ellen mają podróżował i wiedzieć, co dana osoba pragnie, gdy z dala od domu i dążyć do swoich potrzeb

  • At Journey's End Bed and Breakfast, St. Augustine, Florida, Florida hotele i hostele
  • At Journey's End Bed and Breakfast, St. Augustine, Florida, Zarezerwuj tropikalne wakacje i hotele w St. Augustine
Przestrzeń
  • Typ nieruchomości: Nocleg i śniadanie
  • Rok budowy: 1900
  • Odnowiony: 2004
Nocleg i śniadanie zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: $95


Nocleg i śniadanie udogodnienia

Enjoy watching mijania konia ciągnione Buggies podróżować z przodu duże ganki z kompletnym rocking krzesła lub zrelaksować się fontanna w naszym ogrodzie. Szeroki verandahs jest wyposażona z gankiem Swing & zapraszając wiklina wyposażenie, beckoning gościom linger w cieniu.
Zapach domu obgotowane śniadanie i wypieki mieszanek z południowej gościnności, antyki i rodziny heirlooms do tego historycznego domu niepowtarzalny ciepło.

Wyposażenie pokoju

Nasze piękne pokoje posiadają osobne tematy i są wyjątkowo czyste i wanny z prywatnymi verandahs i ozdobiony autentyczne okres sztuk.
Wszystkie nasze pokoje są unikalne i zostały pięknie ozdobione przez właścicieli z uwagi na wygodę i szczegółowo

wysokie sufity, serca sosny hardwood floors, i antyczne meble wprowadzają atmosferę elegancji i uroku. Room amenities prywatnych wanny, pułap fanów i klimatyzację. Wszystkie prysznice funkcji BEZCHLOROWYM Rainshow'r Filtry z masażem głowy.

Perfect do romantycznego interludes lub spokojny ucieka ... proszę zwrócić się o dodatki, które można dodać z pobytu, takie jak wina lub szampana, smakosz czekoladek, specjalny prezent dla wszystkich okazjach kosze, romantyczny przewóz bryczką z naszych drzwi lub piknik obiady.


Zasady
Szczegóły ceny

$95 - 205 co noc

Ceny mogą różnić się na wakacje i wydarzenia specjalne i może wymagać minimum 2-dniowy w określonych godzinach

Przed przyjazdem należy poprosić o dodatkową kaucję. Jeśli tak, skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio po potwierdzeniu rezerwacji.

Lokalizacja - Nocleg i śniadanie

89 Cedar Street
St. Augustine
Florida    32084

Szerokość: 29.89023, Długość geograficzna: -81.31525

Jak się tam dostać

From North
Take I-95 South do 318 Wyjdź. Skręć w lewo i przejść 16 SR 5, 5 mil do US1. Skręć w prawo na US1 i przejdź do 1, 9 mil King Street. Skręć w lewo. (King Street jest kolejnym po świetle W. Castillo. Obiekty: znaki dla Flagler Kolegium Winnice i San Sebastian).
 
Od Gdy dojdziesz do King Street
Przejdź do ostatnich dwóch świateł Granada ul. Skręć w prawo. (Landmark: SouthTrust Bank rogu) Idź jeden blok na Cedar Street i skręcić w prawo. Jesteśmy ostatni dom na lewo.

 
Od Południowej
Take I-95 North do 311 Wyjdź. Skręć w prawo w SR 207 i idź 5, 2 mil do US1. (To koniec 207) Skręć w lewo. Idź , 8 mil na King Street, która jest pierwszym światłem. Skręć w prawo. (Obiekty: znaki dla zabytków i Śródmieście Flagler Kolegium)