$5 co noc
$5 co noc
Monu Family Paying Guest House, Varanasi, India

Monu Family Paying Guest House

Vāranāsi, India - D8/ 4 Kalika Gali, Near Golden Temple,dashashwamedh

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Monu Guest House jest bardzo blisko do Golden Temple i słynnej ulicy (aleja), zwanego Vishwanath Gali. <br>Jest to również zaledwie 2 minuty

Wstęp - Monu Rodzina Płatniczej Guest House położony jest w samym epicentrum starego miasta Jak Państwo pobyt z rodziną, więc nie będzie w domu chory, a nie da się nudzić us. aYou zapraszamy do pobytu. z nami w naszym domu.

Opis: - Nasz dom jest stary, stary Kashi Vishwanath świątynia została zniszczona w 1669 przez Aurangzeb. Obecna struktura Uważa się, że zostały zbudowane przez Maharani Ahilya Bai Holkar Indore w 1780 roku. Nasz dom jest że został zbudowany w 1700 roku.
Pensjonat jest pełna różnych kolorów. Wszystkie ściany domu są kolorowe i ładnie urządzone. Staraliśmy się, aby nasze pokoje jak pokoju w domu, "pad". Wszystkie rodziny są przyjazne i wychodzących. To jest po prostu nasza natura. Nasze pokoje nie są jak pokoje szpitalu lub jak pudełko. Każdy z nich posiada charakter. Mamy na dachu, gdzie można usiąść w czasie zachodu słońca i herbatę w prywatności. Możesz oglądać zachód słońca nad miastem. Czasem na specjalne okazje, możemy zorganizować koncerty muzyki klasycznej Indii na dachu. Jako że jesteśmy bardzo blisko ghats i słynnego Golden Temple można zobaczyć wiele małych Indian świątynie wokół naszego domu. Jest to najstarszy rogu świętym mieście Varanasi, Kashi, City of Light.

Informacje Zakwaterowanie :------

2 pojedyncze pokoje ze wspólną łazienką i toalety tradycyjne,
2 dwuosobowe pokoje, każdy z dołączoną prysznicem i toalety zachodnich,
1 Premium pokój z dołączoną prysznicem i toalety zachodnich.
Wszyscy razem 8-osobowy i 3 wygodne sofy piętrze.
Gorące i zimne prysznicem, kopii zapasowej energii elektrycznej, zimnej wody w lecie, koce, ręczniki, prześcieradła i inne artykuły w pokoju są wliczone w cenę.

Informacje o położeniu :-----

Monu Guest House położony jest bardzo blisko do słynnej Złotej Świątyni i ghats głównej.
Teraz celem jest słynny Złoty ulicy Temple nazwie Vishwanath Gali lub Tripura bhairavi Gali "Lane" obaj przyniesie Ci u nas.
Nasza ulica nazywa się "Kalika Gali". Jesteśmy na ul więc nie jest to, że łatwo nas znaleźć, ale kiedy już się do centrum miasta w pobliżu słynnego Ghat nazwie Dashashwamedh Ghat (główny Ghat) można łatwo znaleźć drogę. Jesteśmy 5 lub 6 minut lekko pod górę, aż znajdziesz Golden Temple.

 • Monu Family Paying Guest House, Varanasi, India, India hotele i hostele
 • Monu Family Paying Guest House, Varanasi, India, Hotele w pobliżu miejsca kultu religijnego i winiarzy w Varanasi
Przestrzeń
 • Typ nieruchomości: Monu Guest House jest bardzo blisko do Golden Temple i słynnej ulicy (aleja), zwanego Vishwanath Gali.
  Jest to również zaledwie 2 minuty
 • Monu guest house jest bardzo blisko do golden temple i słynnej ulicy (aleja), zwanego vishwanath gali. <br>jest to również zaledwie 2 minuty pokoje / jednostki: 8
 • Rok budowy: 2004
 • Odnowiony: 2008
Monu guest house jest bardzo blisko do golden temple i słynnej ulicy (aleja), zwanego vishwanath gali. <br>jest to również zaledwie 2 minuty zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: $5

Double Single
 • Zameldowanie po: 12:30pm
 • Sprawdź wcześniej: 11:30am

Monu guest house jest bardzo blisko do golden temple i słynnej ulicy (aleja), zwanego vishwanath gali. <br>jest to również zaledwie 2 minuty udogodnienia

24-godzinna recepcja Airport pickup kosmetyka Kursy walut Muzyka na żywo Pomoc medyczna na telefon Open 24 Hours Tour / zwiedzanie pomocy

Wyposażenie pokoju

2 pokoje jednoosobowe --- @ 210 rupii

2 Double Room - @ 510 rupii h / c prysznicem, western loo

1 Premium Room-@ 610 h / rupii c prysznicem, western loo

Ground sofy, ręczniki, poduszki, koce wliczone w cenę pokoju.

Prywatna łazienka


Sąsiedztwo

Nasz pensjonat położony w pobliżu słynnej świątyni Golden oraz główny ghat znany jako Dashashwamedh Ghat.
 Najbliższy rejon naszego miasta jest Allahabad i Jaunpur.

Punkty zainteresowania
 • Instrumenty muzyczne Indian Classical Music Koncerty
 • Lekcje muzyki
 • Kursy językowe
 • Kursy gotowania

Zasady
Szczegóły ceny

$5 - 15 co noc

Karty kredytowe: Niedozwolone na miejscu

Zasady dotyczące rezerwacji i anulacji

O ile nie określono inaczej, płatności rezerwacyjne nie podlegają zwrotowi.

Wszystkie płatności gotówką w dniu przyjazdu.

Lokalizacja - Monu Guest House jest bardzo blisko do Golden Temple i słynnej ulicy (aleja), zwanego Vishwanath Gali. <br>Jest to również zaledwie 2 minuty

D8/ 4 Kalika Gali, Near Golden Temple,dashashwamedh
Vāranāsi
Orissa (State of Orissa)
India  221001

Jak się tam dostać

Monu Guest House jest bardzo blisko do Golden Temple i słynnej ulicy (aleja), zwanego Vishwanath Gali.
Jest to również zaledwie 2 minuty spacerem od głównego Ghaty. Jesteśmy trochę daleko od dworca kolejowego Cantt około 30 minut, więc prawdopodobnie masz podjąć cyklu auto riksza lub na rs 50 lub 60rs. Zapytaj go, aby przynieść wam w Godowlia skrzyżowania i stamtąd ktoś zapytać, gdzie jest Złota Świątynia, czy słynna Vishwanath Gali?
Gdy jesteś w pobliżu tutaj można zapytać, gdzie jest ktoś Monu Guest House. Jeśli masz jakiś problem lub trudności ze znalezieniem nas, zadzwoń do nas i możemy przyjść i ciebie z miejsca.
Kierunki - Jesteśmy w uliczkach obok Golden Temple, sposób od głośności motocykli i samochodów rogi, ulice i handluje. Ale jesteśmy w bardzo bezpiecznym i ważnym obszarze.
Najbliższa stacja PKP i PKS z naszego domu w Cantt dworca kolejowego i Cantt PKS, zarówno znajduje się zupełnie w tym samym obszarze, PKS jest tylko, kiedy wyjść z dworca kolejowego.
Jak wyjdzie z dworca, po prostu trzeba podjąć riksza rowerem lub rikszą auto na miejsce zwane "Godowlia Crossing". Riksza cykl kosztuje około 30 lub 40 rupii i riksza auto kosztuje około 60 lub 65 rupii, nie płacą więcej niż, że jeśli zapytać, czy nie agrre z tej ceny, znajdź inny.
Proszę nie mówić im, w której pensjonat chcesz się udać, w przeciwnym razie będą się starać, aby was do niektórych złe miejsce do ich prowizji. Jesteś spotkanie z przyjaciółmi na ghat Dasasawamedh, nie trzeba nic więcej.
Gdy jesteś w pobliżu słynnej miejsce zwane Godowlia, która jest jak centrum miasta, to znaczy, że jesteś bardzo blisko naszego miejsca. Jesteśmy tylko 5 minut spacerem na północ od centrum, obok Golden Temple.
Teraz celem jest słynny Złoty ulicy Temple nazwie Vishwanath Gali lub Tripura bhairavi Gali "Lane" obaj przyniesie Ci u nas. Called z naszej ulicy można szlifować.

Najbliższa stacja kolejowa z nas jest Varanasi Junction (cantt stacji kolejowej), najbliższego przystanku autobusowego od naszego miejsca jest cantt autobusowy.

Najbliższe lotnisko: Babatpur lotniska, około 25 km.