€145 za noc
€145 za noc
I Parigi Bed And Breakfast, Florence, Italy

I Parigi Bed And Breakfast

Florence (Firenze), Italy - Via della Luigiana, 12
4.4   

24 Celkový počet recenzí

 • Výborná čistota
 • Výborná bezpečnost
 • Výborná hodnota
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

A relaxing countryside retreat ... We spent one night at I Parigi on our busy treck around northern Italy. It was a welcome retreat from the hussle of the big cities - Venice and Florence. The pool was crystal clear and the view was beautiful. We spent a lot of our time outside near the ...

Popis - Hostinec

Stanou součástí starověké scénář historie a architektury 'I Parigi Corbinelli' je strategicky umístěn na městské brány uprostřed typické florentské kopce, kde po ulicích Florencie a Toskánsko rozplynout se začíná mezi olivovými háji a starých bytů.
Jen deset minut jízdy od památky historického centra, klidné a domácké prostředí je ideální pro ty, kteří chtějí zažít umění a kultury, že pouze města, jako je Florencie může poskytnout, když vědí, že jen pár minut, které může dostat daleko od rušného davu a vychutnat si klid a výhled na krásnou zvlněnou krajinu.

Pokoje jsou prostorné a vítaje; velká péče byla věnována v detailech. Všechny mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem, minibarem, trezorem a vzduch-conditioning. Lůžka lze připravit buď dvojitou nebo double na požádání. Snídaně se užívá v interiéru v zimě venku na zahradě v létě a jsou zahrnuty v ceně ubytování. Plavecký bazén byl integrován do krásného přírodního prostředí, uprostřed olivovníků a má nádherný výhled na Certosa (klášter) a toskánskými kopce. Bazén je otevřen od června do září (květen až říjen počasí dovolí). I Parigi má velké parkoviště, které je komplementární k dispozici pro hosty, kteří chtějí opustit svůj vůz a jet autobusem do Florencie, a zároveň zachovat možnost vzít auto na nedaleké Chianti, se svou krásnou přírodou a historickými městy, jako je Siena a San Gimignano.

I Parigi Corbinelli je komplex budov, jehož nejstarší pochází ze 14. století. Středověká věž byla postavena v této strategické poloze na hřebeni kopce, pro vojenské kontroly na okolní území. Od 1427 to bylo opevněné sídlo domácí Tommaso Corbinelli, syn Parigi, jejichž erb lze stále vidět nad dveřmi.

V r. 1428 Lorenzo di Parigi Corbinelli nabídl vodu z vrtů do sousedních mnichy Certosa, kteří ještě dnes, použití vody k zavlažování jejich zeleninové zahrady. Na počátku 16. století dům přešel do rukou rodiny Antinori, který proměnil své vojenské funkce více zemědělských aktivit, zejména pro výrobu vína, olivový olej a pícniny. To je z tohoto období, že příloha budovy byly postaveny na dům dělníci. Od roku 1918 jsem Parigi náležel k současné vlastníky, kteří stále dělají jejich vlastní víno a olej.

 • I Parigi Bed And Breakfast, Florence, Italy, Italy hotely a ubytovny
 • I Parigi Bed And Breakfast, Florence, Italy, Jak si vybrat rezervaci, porovnat záruky a ceny v Florence
Prostor
 • Typ majetku: Hostinec
 • Hostinec pokoje / jednotky: 10
 • Renovovaný: 2002
Hostinec ubytování

Nejnižší dostupná cena: €145

Apartmán B) Dvoulůžkový Dvojité Panorama Dvojité Standardní Superior Dvoulůžkový Triple Twin
 • Přihlaste se po: 2:00pm
 • Podívejte se předtím: noon

Hostinec vybavení

Snídaně v ceně (kontinentální) Prádelna / komorník služby parkoviště (zdarma) Domácí zvířata bazén (venkovní) trezor-denně

Vybavení pokojů

Pokoje jsou prostorné a vítaje; velká péče byla věnována v detailech. Všechny mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem, minibarem, trezorem a vzduch-conditioning. Dvoulůžkové pokoje je možné připravit s oddělenými postelemi na požádání.

Apartmán má obývací pokoj s rozkládací pohovkou dvěma osobami, kuchyňský kout, ložnice, koupelna. Žádný vzduch-klimatizace.

Air-conditioning Bidet kávy a čaje Cribs k dispozici Fén internet denní úklid Mini-bar Non-kuřácké pokoje Soukromá koupelna Rollaway lůžek k dispozici Sejf v pokoji Telefon Televize Televize (kabel / satelit) Wake-až hovorů


Sousedství
Body zájmu
 • Florencie centra města 3 mil
 • Certosa klášter 1 mil
 • Přístup na dálnici A1, 1 míle

Jídlo a pití
Jídlo venku
Certosa
Na deset minut chůze, velká, s živou hudbou
I 'Canneto
Pizzerie na 5 minut jízdy jednoduché s pěkným těstoviny a pizza můžete posedět venku
Bibe
5 minut drive.Typical toskánský jídlo, velmi dobré, místo, kde lidé jdou Florentine k
. Da Stefano
5 minut jízdy. Rybí restaurace. Drahé, jeden z nejlepších ve Florencii
Sor Paolo
15 minut, velmi pěkné vrátil toskánský potravin

Politiky
Podrobnosti o ceně

€145 - 150 za noc

Pro 3. osobu nebo 4. osoba příplatku budou použity

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaVisa ElectronMasterCardAmerican ExpressMaestro UKJCB

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

non-vratná záloha záloha. Zůstatek na check-out.
Zrušení z rezervací do 8 dnů před příjezdem 10% vkladu 7 až 3 dny před datem příjezdu 1 noc poplatek - 48 hodin nebo méně celé částky pobytu

Umístění - Hostinec

Via della Luigiana, 12
Florence (Firenze)
Firenze, Provincia di Firenze
Toscana (Tuscany)
Italy  50125

Zeměpisná šířka: 43.73017, Zeměpisná délka: 11.23044

Jak se tam dostat

Pocházející z dálnice A1, výjezd na Firenze Certosa-. Jděte kolem dokola-a-záchvat a sledovat ukazatele pro Centro Firenze. Po asi 1, 5 km uvidíte označení 'Galluzzo'. Přesně zde odbočte prudce vpravo a následné malé silnice vedoucí do kopce, když to vyrovná, uvidíte po levé straně, na číslo 12, já Parigi Corbinelli, lze snadno rozeznat podle cypřiš lemované silnici, která vede k entrance. I Parigi Corbinelli je na 10 minut jízdy od centra Florencie. Najdete veřejné dopravy na vlakové nádraží, autobusové n. 37 vás v 15/20 minut do zastávky 'Certosa 1' na 10 minut chůze od "I Parigi".

zdarma kyvadlový autobus ráno v 09. 15
Autobusem v deset minut chůze

Nejbližší letiště: Florencie letiště, Amerigo Vespucci, je 12 km fron I Parigi. Autem od letiště, zadejte dálnice na Firenze Nord a sledovat ukazatele na Romy. Výjezd na Firenze Certosa. Veřejná doprava také vás zavede do trainstation.