€100 za noc
€100 za noc
InternoUno, Rome, Italy

InternoUno

Roma (Rome), Italy - Via Campaldino, 6
4.8   

Přečtěte si 1 recenzi

 • Výjimečná čistota
 • Výjimečně bezpečné
 • Fantastická služba
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

it's worth the money! ... Nothing left to say but praises on Interno Uno! clean room, great hi-fi gadgets, 24 hrs free internet connections, friendly staffs..I had a great time and can only highly recommend this cool hotel...

Popis - Hostel

InternoUno je zbrusu nový Penzion právě zahájena v Římě.
Jsme strategicky umístěné téměř všechny zajímavé lokality a přepravy, v Univerzitním okresu, jen kousek od Stazione Tiburtina a není daleko od Stazione Termini. A kousek dál je i stanice metra (Tiburtina nebo Piazza Bologna), a mimo dveře našeho pensionu autobusová zastávka na jakýkoli cíl.
InternoUno mají samostatný vstup do soukromého čtvereční větší klid.
Naším posláním je nabídnout co možná nejlepší ubytování udržování teplé penzionu feeling. This proto všechny naše pokoje byly navrženy s veškerým komfortem.
Penzion byl od architekta Adriana Conti (Hotel del Senato na Pantheon-Hotel Borromini in Via Nazionale). Struktura má moderní chuť a oteplování pocit. Dřevěné podlahy a osvětlení bylo navrženo vytvořit uvolňující atmosféru.

Naše služby
Naším posláním je nabídnout co možná nejlepší ubytování udržování teplé penzionu pocit. To je důvod, proč všechny naše pokoje byly navrženy s veškerým komfortem. Každý pokoj nabízí multimediální centrum s 24hr volný přístup k internetu, by mělo být podnikání i zábavu, klidně pro přístup k čisté kdykoliv chcete! Wi-fi připojení a bezdrátové klávesnice a myši k ověření vaší pošty z libovolného rohu místnosti, nebo použít vlastní notebooky!
Také v každém pokoji je barevný televizor lcd 27 palců, který můžete použít, aby své vlastní filmy, hodinky fotoaparátem videa přijata v den, nebo jen jakékoliv pronajal vedle kina na film pronájem.
Feeling líní? Budeme nájemné žádné film pro vás! A pokud chcete poslouchat vlastní hudbu jen připojit svůj vlastní mp3 na hi-fi stanice!

 • InternoUno, Rome, Italy, Italy hotely a ubytovny
 • InternoUno, Rome, Italy, Cenově dostupné ubytování, penziony, ubytovny, venkovské domy a apartmány v Rome
Prostor
 • Typ majetku: Hostel
 • Hostel pokoje / jednotky: 5
 • Rok postavený: 2006
 • Renovovaný: 2006
 • Veřejná klasifikace: 5
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: €100

Byt Poklepejte Quad jednotné Standardní Triple
 • Přihlaste se po: 12:00am
 • Podívejte se předtím: 10:00am

Hostel vybavení

24-hod recepce Free místní phonecalls povlečení Jídelní plány Multi-kulturní pracovníci 24 hodin parkoviště (zdarma) Taxi služba Bezdrátový internet

Vybavení pokojů

Relax e Služby
Jedná se o skvělé služby na pokoj:

Klimatizace
Vaření rohu konci každé musíte vařit a jíst vaše jídlo a Minibar.
Vlastní koupelna s jacuzzi (o sprchový kout), fón e měkké prádlo
Mendia Center PC s 24hr volný přístup k internetu, by mělo být podnikání nebo volný čas, neváhejte přístup k čisté, kdykoli budete chtít! Také bezdrátové klávesnice a myši zkontrolovat poštu z jakéhokoli koutu místnosti!
Wifi zdarma přístup k internetu ve všech prostor pro použití s vaším soukromým notebook
Ploché TV Colour lcd 27 palců, který můžete použít pro zobrazení satelitních kanálů, vlastní filmy, hodinky fotoaparátem videa přijata v den, nebo jen jakékoliv pronajímaná film na vedle kina pronájem. A pokud chcete poslouchat vlastní hudbu jen připojit svůj vlastní mp3 na hi-fi stanice!

A / C Climate Control Bidet Káva, čaj tvůrce Ensuite Vysoušeč vlasů Internet access kuchyňky Mikrovlnné Mini-bar Film Pronájem Non-smoking pokoje Soukromá koupelna Lednice Kurácký pokoje Televize Televize (kabel / satelitní) VCR / DVD Whirlpool lázně


Sousedství

InternoUno je locatet univerzita v discrict. Existuje mnoho vinárna, discopub a mnoho peolple na ulici (pěší zóna)

Body zájmu
 • Tiburtina 400 m
 • 2, 5 km Termini Station
 • Colosseum 4Km
 • Piazza di Spagna 5km
 • Metro 300m zastávka
 • Autobusová zastávka 10m

Politiky
Podrobnosti o ceně

€100 - 140 za noc

Dostupné slevy

Pro nejmenší 6 nocí

Umístění - Hostel

Via Campaldino, 6
Roma (Rome)
Comune di Roma, Provincia di Roma
Lazio (Latium)
Italy  00139

Zeměpisná šířka: 41.90858, Zeměpisná délka: 12.52168

Jak se tam dostat

Od Termini Station
Jakmile inTermini Stanice můžete vzít metro B (modrá čára), až se zastaví v Bologni náměstí.
Odtud pěšky dolů Viale delle Provincie přibližně 400 metrů, až Piazza delle Provincie a pak odbočit vlevo (přes Campaldino).
  
V alternativní jen v přední části stanice, můžete si vzít BUS 310 na 7 zastávky (cca 10 minut) a vystupte na Piazza delle Provincie. Od náměstí, pěšky dolů Viale delle Provincie na 30-40m a odbočte vlevo na Via Campaldino.

Od Tiburtina Station
Jakmile dorazili do Tiburtina Station je možné se k nám dostanete pěšky pokrývající Via Guido Mazzoni, pak Via Arduino, Via della Lega Lombarda a nakonec vlevo (Viale delle Provincie). Odtud postupujte podle výše uvedeného návodu.

  V alternativní můžete vzít BUS 490 (4 zastávky) a vystupte na Piazza delle Provincie.

Od Termini Station
Jakmile inTermini Stanice můžete vzít metro B (modrá čára), až se zastaví v Bologni náměstí.
Odtud pěšky dolů Viale delle Provincie přibližně 400 metrů, až Piazza delle Provincie a pak odbočit vlevo (přes Campaldino).
  
V alternativní jen v přední části stanice, můžete si vzít BUS 310 na 7 zastávky (cca 10 minut) a vystupte na Piazza delle Provincie. Od náměstí, pěšky dolů Viale delle Provincie na 30-40m a odbočte doleva na Via Campaldino.

Od Tiburtina Station
Jakmile dorazili do Tiburtina Station je možné se k nám dostanete pěšky pokrývající Via Guido Mazzoni, pak Via Arduino, Via della Lega Lombarda a nakonec vlevo (Viale delle Provincie). Odtud postupujte podle výše uvedeného návodu.

  V alternativní můžete vzít BUS 490 (4 zastávky) a vystupte na Piazza delle Provincie.

Nejbližší letiště: Ciampino 30 km Fiumicino 50km