MXN 489 za noc
MXN 489 za noc
Yucatan Mayan Retreat Ecohotel and Camp, Chichen Itza, Mexico

Yucatan Mayan Retreat Ecohotel and Camp

Chichen Itza, Vychutnejte si přírodní džungle prostředí při pobytu v extrémn&iacut, Mexico - Yokdzonot
3.9   

Přečtěte si 1 recenzi

 • Pozoruhodně čistý
 • Výborná bezpečnost
 • Atraktivní pokoje
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Incredible hospitality and atmosphere ... I spent three amazing nights at the eco-hotel and will definitely come back!
Jorge, the owner is a superb host and takes care of his guests.
The atmosphere at the hotel/camp ground is very relaxed and home-like.
I have many, many wonderful ...

Popis - Naše Yokdzonot Sinkhole Nuestro Cenote Yokdzonot<br> <br><br>Cenotes jsou povrchově napojení na podzemní vodní &uacu

Nachází se v samém srdci mayské oblasti Mexika, Yucatán mayské Retreat nabízí svým hostům osobní služby, zkoumání a objevování mayské kultury a míst.

Nachází se v srdci regionu Maya v Mexiku, Yucatan mayské Retreat nabízí svým hostům osobní služby, zkoumání a objevování kultury Maya a lokalit.

Jen 10 minut jízdy od Chichen Itza a zříceniny 2 minuty od cenote Yokdzonot (závrt), hosté Yucatan mayských Retreat pobyt v klidném a relaxační prostředí, daleko od hluku, obklopen stromy a mystických zvuků mayské džungli .

Jen 10 minut od archeologické ruiny Chichen Itza a cenote Yokdzonot dvě minuty, naši hosté v Yucatan mayských Retreat pobyt v klidném a relaxační prostředí, daleko od hluku, obklopen stromy a mystické zvuky přírody mayské džungli.

Yucatan Mayský Retreat je pro lidi, kteří se chtějí dostat pryč od velkých hotelů řetězce a přijmout individualizovaných služeb v soukromí. Hosté mají možnost interakce s komunitou Mayové, aby byl tento zážitek jeden z nejvíce nezapomenutelných ty jejich životů, zejména pro rekreanty a dobrodruhy, kteří milují cestování z tepaného cestu.
Retreat je pro lidi, kteří se chtějí dostat pryč od velkých hotelových řetězců a personalizované služby v soukromí. Hosté mají příležitost k interakci s komunitou Mayové, aby byl tento zážitek jeden z nejpamátnějších svého života, zejména pro návštěvníky a dobrodruhy, kteří mají rádi kontakt s přírodou.

Přijďte a přidejte se k nám zjistit míru a klidu v rámci mayské světě.

Přijďte a najít klid a pohodu ve světě Maya.

 • Yucatan Mayan Retreat Ecohotel and Camp, Chichen Itza, Mexico, Mexico hotely a ubytovny
 • Yucatan Mayan Retreat Ecohotel and Camp, Chichen Itza, Mexico, Nejlepší možnosti cestování a zážitky v Chichen Itza
Prostor
 • Typ majetku: Naše Yokdzonot Sinkhole Nuestro Cenote Yokdzonot
   

  Cenotes jsou povrchově napojení na podzemní vodní &uacu
 • Naše yokdzonot sinkhole nuestro cenote yokdzonot<br> <br><br>cenotes jsou povrchově napojení na podzemní vodní &uacu pokoje / jednotky: 12
 • Rok postavený: 2009
 • Renovovaný: 2009
 • Veřejná klasifikace: 5
Naše yokdzonot sinkhole nuestro cenote yokdzonot<br> <br><br>cenotes jsou povrchově napojení na podzemní vodní &uacu ubytování

Nejnižší dostupná cena: MXN 489 (Mexican Peso)

Camping prostoru Stan 2 osoby Pronájem domu Mayské Deluxe Suite Suite
 • Přihlaste se po: noon
 • Podívejte se předtím: noon

Naše yokdzonot sinkhole nuestro cenote yokdzonot<br> <br><br>cenotes jsou povrchově napojení na podzemní vodní &uacu vybavení

Hosté ubytovaní v Yucatan mayské Retreat mají velké množství aktivit a výletů jsou jim k dispozici.  Je zde pro každého něco ... vzrušení-hledač, antropologie buff, pláž bum, shopaholic, duchovně-šikmé, ...

 

ČINNOST

  Cykloturistika

Bike džunglí nebo podél cest zříceniny! Hosté v Yucatan mayského Retreat mají mnoho možností kole jim k dispozici, jako je cyklistika z cenote cenote nebo při návštěvě mayských ruin.  Dovolte, abychom vám pomohli vybrat dobrodružství, které hledáte.

Půjčovny kol s helmy jsou k dispozici na webu nebo přípravky může být uspořádány pro jiné weby, jako jsou některé zříceniny.

 

 

  Pěší turistika

Procházka podél malebné lesní stezky Mayové byli chůze po staletí.  Objevte skryté poklady, jako je nedotčená cenotes (závrty, nebo příroda jamek) a opuštěný mayské stavby a kusy zříceniny.  Objevte přírodní okolí: stromy, rostliny, květiny, ptáci, atd..

Chcete se dozvědět více o okolí? Například, je to, co hmyz používá ke zmírnění bolesti svalů, nebo co leguán má co do činění s folktale zahrnující zlatých mincí a mayské zříceniny? Žádost průvodce se mnou!

  Potápění a šnorchlování

Šnorchlovat nebo potápět na mnoha místních cenotes ... Věděli jste, že až teď potápěčů nebyly schopny dosáhnout na dno Yokdzonot Cenote, která se nachází 2 min od Yucatanu mayského Retreat? Buďte první! Pověsti, že jste mohli najít dinosaur fosílie ...

Chcete vidět čtyři druhy mořských želv a stovky druhů ryb? Objevte velký Maya Reef, kde můžete najít skryté poklady a také vzhledem k velkému počtu vraků v době Conquistadors.

Dovolte nám pomohou při plánování vaší podmořské expedice!

   slanění

Cítit spěch, jak se dostat do cenote (závrt nebo vodní jáma) jiný způsob.  Nižší sami podle slaňování!

24-hod recepce Dospělí a děti bazény Letiště přejímaný All inclusive plán Asadores y de oblasti comedor BBQ oblasti Grilování a jidelnu Bano Maya al přírodní snídaně (za příplatek) Péče o děti nebo hlídání dětí Směnný Zahrady Houpací sítě Historické webu Hot vanou výrobník ledu Internet WIFI . přístup k internetu bezdrátový internet (zdarma) Prádelna / komorník služby Povlečení Multi-kulturní pracovníci otevřeno 24 hodin parkoviště (zdarma) Domácí zvířata povolena dětské hřiště bazén (venkovní) Pokojová služba trezor Sportovní / činnost Taxislužba Prohlídka / okružní pomoc albercas para adultos y Niños oblast de juegos hamacas

Vybavení pokojů

Vychutnejte si přírodní džungle prostředí při pobytu v extrémním pohodlí!

Užijte si mayské džungli v extrémním pohodlí!

Suite jednotky pro čtyři osoby, soukromí pro dva.

Apartmá pro čtyři osoby, soukromí pro dva.

Zahrnuje en-suite koupelna (vana), LCD TV, A / C, stropní ventilátor, spánek pohovka, bezpečnostní schránkou a lednicí s mrazákem.

Vybaveny: koupelna s vanou, LCD televize, klimatizace, stropní ventilátor, pohovka, trezor, malá lednička.

Venkovní gril a kuchyňským koutem, výhled do zahrady.

Mimo kuchyň a BBQ, s výhledem do džungle.

Všechny pokoje a stany jsou non-smoking. Kouření je povoleno pouze venku.

Kouření je zakázáno ve všech pokojích a domy z tábora, umožňuje pouze kouření ve venkovních prostorách.

Mayský dům jednotky pro čtyři osoby, soukromí pro dva.

Casa Maya pro čtyři osoby, soukromí pro dva.

LCD TV obrazovka, A / C, stropní ventilátor, spánek pohovka, trezorem a mini-bar.

LCD televize, klimatizace, stropní ventilátor, pohovka, trezor a mini ledničkou.

  Mayský dům fotografie v naší (foto) Fotogalerie

Camper Moonlight obory / Oblasti tábora:

Spát pod hvězdami uprostřed mayské džungle ... Na Yucatan mayské Retreat, kempování není, co bývala! Pohodlí je náš hlavní zájem '. Užijte si venku, zatímco spí tvrdě.

Placenteramenta spát pod hvězdami a nebe maya ..

V Yucatan mayské Retreat, tábor už není, co bývala! Pohodlí je naše hlavní poslání.

Užijte si ten nejlepší výhled na džungli při poslechu živé přírody!

Nabízíme bests o ubytování, je nainstalován Každý stan a vybavené spací matrace, prostěradla, deky, přenosné lampy, ventilátoru, plachty a ochranu před deštěm. Moonlight Každý Camper Přijímá polštář s polštář, mýdlo, šampon a ručník. Moonlight táborníci mají také přístup k mayské soukromé lázně: přírodní sprchou a WC.

Nabízíme nejlepší vybavení, každý dům z tábora instalovány a vybaveny s nafukovací matrace, prostěradla, deky, lampa, ventilátor, ochranné plachty déšť. Každý táborník dostává svůj polštář, mýdlo, šampon a ručník. Táborníci mají právo na záchod mimo Maya: WC a sprchový kout.

Moking je povoleno pouze venku.

Kouření je povoleno pouze ve venkovních prostorách.

      POPLATKY VŠECHNY STANY 'ZAHRNUJÍ Instalace!

 ALL CAMP domu patří INSTALACE!

Řidičské z Merida:

Zdarma Cancun Take Highway (Dálnice 180 K Cancun) (Chichen Itza, Vallodolid, režie). Řidičské z centra Merida stačí najít ulici 59, vezměte si ji a jet rovně (Nikdy otáčky), dokud nenajdete na silnici Periferico (na konci města), tam najdete znamení, která říkají Cancúnu (podle nich ), prosím, na vědomí, že se jedná o volné dálnici, nemusíte platit žádné mýtné. Jakmile uvidíte označení na pravé straně (téměř 30 minut dopředu) Cancúnu LIBRE, vezměte si ji!, Přestože tam je jiný znak (vlevo), která říká, že Cancúnu cuota (mýtné), Chichén Itzá, Valladolid, nevezmou toto ONE budete platit mýtné za NIC! minete Kantunil vesnice, projet kolem vesnice Holca, pak Libre unie, dokud se nedostanete Yokdzonot.  Tam uvidíte znamení (na zdi rohového domu), na levé straně nasměrovat vás do Yucatan mayské Retreat.

 Pokud jste ztratili, nebo máte nějaké pochybnosti, vždy můžete zavolat kdykoliv!

Je velmi snadné se dostat!

(Neberte mýtného dálnici, protože vás ještě více než musíte jít).  Celková doba řízení: kolem 1 hodiny

  Yokdzonot (Což v Maya znamená "na závrt") Village.

  Yokdzonot (Maya znamená "nad cenote") Village.

 Na tomto obrázku, ukážeme na ulici v obci Yokdzonot, že musíte přijmout, aby se dospělo k Yucatan mayské Retreat, EcoHotel & Camping, kolem toho rohu, jsme se nachází!

 V této fotografie ukazuje vesnici ulice Yokdzonot byste se měli dostat Yucatan mayské Retreat, EcoHotel & Camping, hned za rohem jsme našli!

 

Řidičské z Tulum:

Poté, co projdou obcí Kaua, Xcalacoop a sjezdovky, dostanete Yokdzonot.  Tam uvidíte znamení, které vás na Yucatan mayské Retreat.

Celková doba řízení: okolo 1, 5 hodiny

   

Řidičské z Cancun:

Take Merida cuota carretera (silnice 180 směrem Merida).  Vezměte prosím na vědomí, že toto je mýtné dálnice.  Je možné vzít Merida Libre dálnici, která nemá mýtného, ale to trvá déle, jak to chodí v minulosti mnoho menších vesnic, to je dálnice, aby, pokud jste v náladě pro více scénický pohon.  Výjezd trati, pak Carretera Libre (silnice 180; bez omezení, mýtné) Do Yokdzonot.   Tam uvidíte znamení, které vás na Yucatan mayské Retreat.

Celková doba řízení: asi 2 hodiny


Sousedství

Naše Yokdzonot Sinkhole Nuestro Cenote Yokdzonot
 

Cenotes jsou povrchově napojení na podzemní vodní útvary.  Termín "cenote" je odvozen od mayského slova "dz'onot", který se odkazuje na jakékoli místo, kde podzemní vody je k dispozici, nejvíce "cenotes" nebo dřez-otvory jsou pod zemí v jeskyních, mnozí, jako posvátný Cenote Chichen Itza je open-vzduch závrty s velkým hlubokým vápencové stěny dosahující mnoho noh do hloubky.  Většina jeskyně cenotes jasné čerstvé vody s velkou viditelností při open-air "cenotes obecně mají velké modré zelené řasy vybudovat, jako řasy je bohatý na živiny a výborným zdrojem vitamínů minerály a bílkoviny, které vyživují tělo jako jídlo i jako kožní buňky ochrana. Cenotes jsou životně důležité pro přežití volně žijících živočichů na Yucatan.

Nejnovější cenote, aby byly připraveny pro naše návštěvníky a hosty, je naše Cenote Yokdzonot, který se nachází jen 400 metrů od Yucatanu mayského Retreat, EcoHotel & Camping.

 

 

Plavat v této cenote je magický zážitek. Malé ryby oštěp všude kolem vás, ptáci jsou snášet nad hlavou a zpěv, a vážky flutter nad vodní hladinou. Voda je v pohodě a čisté.

Vstup do Yokdzonot cenote:

                                                
Máme otevřeno sedm dní v týdnu od 9 hod. - sedmnáct hodin (8 AM - 6 hodin po dobu dovolené krát). Záchranné vesty lze pronajmout. Pro ty, kteří milují dobrodružné a vzrušující průzkumu můžete získat jednu z našich 3 ecotours balíčků jako součást vaší rezervace s Yucatan mayského Retreat, EcoHotel & Camping:

     PAQUETE # 1.  BALÍČEK # 1

 

          Přístupové poplatky.  VSTUPNÉ
             CHALECO SALVAVIDAS.  Záchranná vesta
             JÍDLO 3 krát.  JÍDLO
             Sladká voda DEN.  Sladká voda
 
180, 00 dolarů USD za osobu / za osobu
  

Balíček 1 / balíčku 1

Zpětná vazba / Komentáře

 
 

       BALÍČEK # 2.  BALÍČEK # 2

          Přístupové poplatky.  VSTUPNÉ
             CHALECO SALVAVIDAS.  Záchranná vesta
             Hamacas.  Hamak
             RAPEL.  UPOZORNĚNÍ
             TOUR Bicicleta.  BIKE TOUR
             (Souborné další úžasný Cenote
                     Navštívili jsme další úžasný Sinkhole)
 
      230, 00 dolarů USD za osobu / za osobu
 

Balíček 2 / 2 balíčku

Zpětná vazba / Komentáře

 
 

BALÍČEK # 3.  BALÍČEK # 3

        Přístupové poplatky.  VSTUPNÉ
             CHALECO SALVAVIDAS.  Záchranná vesta
             RAPEL.  UPOZORNĚNÍ
             TOUR Bicicleta.  BIKE TOUR
             (Souborné další úžasný Cenote
                      Navštívili jsme další úžasný Sinkhole)
              Houpací sítě.  Hamak
              JÍDLO 3 krát.  JÍDLO
              Sladká voda DEN.  Sladká voda
 
   320, 00 dolarů USD za osobu / za osobu

Body zájmu
 • Cenote Yokdzonot
 • Cenote Catalina
 • Cenote Muerto
 • Chichen Itza 10 min pryč
 • Piste Village
 • Libre unie Village
 • Holca Village
 • Cenote Chin
 • Balakanche Jeskyně 20 min pryč
 • Cenote Ik Kil 20 min pryč

Politiky
Podrobnosti o ceně

MXN 489 - 1,299 za noc (Mexican Peso)

All inclusive ceny

Kreditní karty jsou přijímány na místě: PayPal

Dostupné slevy

Děti stejný deset tun zdarma!

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

V případě storna, musí být provedeno 14 dní před check-in date.

Umístění - Naše Yokdzonot Sinkhole Nuestro Cenote Yokdzonot<br> <br><br>Cenotes jsou povrchově napojení na podzemní vodní &uacu

Yokdzonot
Chichen Itza, Vychutnejte si přírodní džungle prostředí při pobytu v extrémn&iacut
Mexico   

Jak se tam dostat

Yucatan Mayský Retreat se nachází 10 minut jízdy od Chichen Itza zřícenin, v obci Yokdzonot, domov slavné cenote Yokdzonot / závrt (viz obrázky v naší fotogalerii).

Yucatan Mayský Retreat se nachází 10 minut od zříceniny Chichén Itzá, ve městě Yokdzonot, což je úžasné Cenote Yokdzonot (viz foto v naší fotogalerii.)

Řidičské z Merida:

Zdarma Cancun Take Highway (Dálnice 180 K Cancun) (Chichen Itza, Vallodolid, režie). Řidičské z centra Merida stačí najít ulici 59, vezměte si ji a jet rovně (Nikdy otáčky), dokud nenajdete na silnici Periferico (na konci města), tam najdete znamení, která říkají Cancúnu (podle nich ), prosím, na vědomí, že se jedná o volné dálnici, nemusíte platit žádné mýtné. Jakmile uvidíte označení na pravé straně (téměř 30 minut dopředu) Cancúnu LIBRE, vezměte si ji!, Přestože tam je jiný znak (vlevo), která říká, že Cancúnu cuota (mýtné), Chichén Itzá, Valladolid, nevezmou toto ONE budete platit mýtné za NIC! minete Kantunil vesnice, projet kolem vesnice Holca, pak Libre unie, dokud se nedostanete Yokdzonot.  Tam uvidíte znamení (na zdi rohového domu), na levé straně nasměrovat vás do Yucatan mayské Retreat.

 Pokud jste ztratili, nebo máte nějaké pochybnosti, vždy můžete zavolat kdykoliv!

Je velmi snadné se dostat!

(Neberte mýtného dálnici, protože vás ještě více než musíte jít).  Celková doba řízení: kolem 1 hodiny

  Yokdzonot (Což v Maya znamená "na závrt") Village.

  Yokdzonot (Maya znamená "nad cenote") Village.

 Na tomto obrázku, ukážeme na ulici v obci Yokdzonot, že musíte přijmout, aby se dospělo k Yucatan mayské Retreat, EcoHotel & Camping, kolem toho rohu, jsme se nachází!

 V této fotografie ukazuje vesnici ulice Yokdzonot byste se měli dostat Yucatan mayské Retreat, EcoHotel & Camping, hned za rohem jsme našli!

 

Řidičské z Tulum:

Poté, co projdou obcí Kaua, Xcalacoop a sjezdovky, dostanete Yokdzonot.  Tam uvidíte znamení, které vás na Yucatan mayské Retreat.

Celková doba řízení: okolo 1, 5 hodiny

   

Řidičské z Cancun:

Take Merida cuota carretera (silnice 180 směrem Merida).  Vezměte prosím na vědomí, že toto je mýtné dálnice.  Je možné vzít Merida Libre dálnici, která nemá mýtného, ale to trvá déle, jak to chodí v minulosti mnoho menších vesnic, to je dálnice, aby, pokud jste v náladě pro více scénický pohon.  Výjezd trati, pak Carretera Libre (silnice 180; bez omezení, mýtné) Do Yokdzonot.   Tam uvidíte znamení, které vás na Yucatan mayské Retreat.

Celková doba řízení: asi 2 hodiny

Nejbližší letiště: Mezinárodní letiště v Cancúnu (CUN): 2 hodiny Merida mezinárodní letiště (MID): 1 hodina Chichen Itza mezinárodní letiště (CZA): 25 min