$100 za noc
$100 za noc
Financial District Hostel, Upper Manhattan, New York

Financial District Hostel

Upper Manhattan, New York - 139 Fulton Street (corner Nassau Street), 1 Block East Of Broadway
3.8   

Přečtěte si 1 recenzi

 • Pozoruhodně čistý
 • Extrémně bezpečné prostředí
 • Příjemné pokoje
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

just read it ... The "Financial District Apartment" (139 Fulton Street, Corner Nassau Street, Manhattan) is weird and ominous!
As some things I really disliked will not bother everyone I will just count everything:
- it is a real apartment house, as you ...

Popis - Hostel

Máme 9 linek metra, u vchodu do naší budovy, jste rychlá a snadná dostupnost z budovy lobby (A, C, J, M, Z, 2, 3, 4 a 5), který lze nalézt rovněž v jednom bloku, jsou M1, M6, M9, M22, X25, X92, M15 a Staten Island expresní autobusy.
Četné denní světlo svítí v místnosti nad prostřednictvím velkých oken. Hlavní vchod a lobby jsou nově zrekonstruované. Všechny chodby jsou kobercem a máme 24 hodin / 7-dny-a-týden bezpečnosti průzkum v prostorách s podporou 56-kamery sledovat video a digitální videorekordér (DVR). V chodbách k Byty mají také video zabezpečení. Máme také nově instalovaných Fire centrální zabezpečovací systém na všech patrech a požární sprinklery všude podporu bezpečnosti. Vedení úřadu pro stavbu se nachází ve třetím patře.

Poskytujeme také širokopásmový přístup k internetu v celé budově s 4 vysokorychlostních výtahů včetně nákladu. Hosté mají přístup ke vstupu do prostor, ve všech hodinách.
Máme dvoje dveře od posilovna, zdraví, lázně, bazén, barů a nočních klubů, stejně jako mnoho restaurací jsou k dispozici ve snadno docházkové vzdálenosti, které nabízejí nejrůznější nekonečným kuchyně z čínské, japonské, kosher, americké, italské , francouzsky a mnohem více!
Toto zařízení je financovat zvyšování úsilí MacDougal Ulice synagoga a Beth Midrash pro vybudování nové synagogy a jeho nikdy nekončící úsilí na podporu tolerance a porozumění mezi všemi osobami ze všech náboženství

 • Financial District Hostel, Upper Manhattan, New York, New York hotely a ubytovny
 • Financial District Hostel, Upper Manhattan, New York, Jsme si konkurovat nejlepším světovým turistickým místům, rezervovat garantované nejnižší ceny v Upper Manhattan
Prostor
 • Typ majetku: Hostel
 • Hostel pokoje / jednotky: 4
 • Rok postavený: 1887
 • Renovovaný: 2008
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: $100

Byt Poklepejte Soukromý pokoj pro 2 osoby Soukromý pokoj pro 2-3people Rm4 Standardní
 • Přihlaste se po: 3:00pm
 • Podívejte se předtím: noon

Vybavení pokojů

KUCHYŇSKÉ OBLASTI CERMAIC kachlová POČÍTADLO VYSOKÝM SEDAČKOVÁ STYLE BAR. OSOBNÍ-nesdílí-ledničkou a mikrovlnnou troubou-v každé jednotce.

TYPICKÉ JEDNOTKA-VĚDOMÍ 12 FOOT STROPY-LOFT oblast nad-ubytováváme BED-garderobiér A pracovní stanici.

TYPICKÉ kabriolet JEDNOTKA-nově postavené-Hardwood PODLAHY-Ladder VEDOUCÍ K LOFT obrovskou oblast nad.

nově postavené klozet klesnout ke dnu a marnost MIRROR. (3 BATH POKOJŮ)
Nově postavené SPRCHA. (2 sprchy NESPLNĚNÉ vana)

A / C Climate Control Káva, čaj tvůrce Fax služba Handicap zařízení Internet access kuchyňky Mikrovlnné Non-smoking pokoje Lednice Koupelna přeháňky bez vany Telefon Televize Televize (kabel / satelit) toaletní potřeby lichotivý Wake-Up hovory


Sousedství

Apartmány se nachází v proslulé mezník majetku, a 10 story tallový budovy, bylo popsáno jako nejvyšší obytná budova s litinovými fasády vůbec postavena. Je vhodně umístěn jen jeden blok východně od Broadway, v blízkosti světově proslulého Wall Street a americké burzy, Federální rezervní systém, dva bloky od bývalého World Trade Center, ½ blok z navrhovaných Fulton Street Tranzit Hub a čtyři bloky od na South Street Seaport atrakcí. Nacházíme se na rohu fronting tři bloky Nassau, Fulton Streets & Ann.

Body zájmu
 • BAR mnoho barů a klubů se nacházejí ve pěšky NAŠE BILDING
 • Lázeňské RUSKOU BATH dům se nachází několik bloků AWAY AT 88 Fulton
 • AMERICAN BURZA pouhých 5 BLOKY AWAY O stejné ulici.
 • World Trade Center jen dva bloky odtud NA Fulton STREET OKRUH WEST
 • 11 SCREEN KINA přes POUZE 6 BLOKY AWAY JUST PROCHÁZKA WEST NA ULICI ANN
 • JIŽNÍ MOŘE Seaport MUZEUM KOMPLEXNÍCH je pouze 5 BLOKY EAST Fulton NA ULICI

Politiky
Podrobnosti o ceně

$100 za noc

Daně: 13.50%
Zde uvedené ceny jsou bez daně. Daň bude přidána k vaší poslední platbě.

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCardAmerican Express

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Storno podmínky:
Storno podmínky se 2 dny předem informovali. My poplatek za první noc. Z výše uvedeného vyplývá, NO $ 250 dolarů a pro skupiny, budeme si ponechá 50% ze zaplacené zálohy, pouze pokud .- 4 týdny předem oznámení není uveden. Ne rezervace bude potvrzena, pokud 50% advnace neobdrží pro všechny rezervace v hodnotě nad 250 dolary.

Extra daňové info:
Naše ceny neobsahují daň. New York City Daně jsou 16,875% (9,875 státní daň, daň 7% městě této daně ZAHRNUJE 2,00 státních daní a poplatků $ 1,50 za pokoj na den). Daně budou přidány na Váš účet, když přijedete. Si můžete rezervovat PRO Maximální pobyt 28 dnů, nemůžeme přijmout ZAMLUVENÍ na delší dobu. Požadujete-li delší pobyt, PAK BOOK 28 dní s USA a zbytek svého pobytu s odlišnou činžák. LEASINGU po dobu delší než jeden měsíc, vyžadují, aby úvěrové CHECK a vyplněním žádosti o dlouhodobý pronájem.

Umístění - Hostel

139 Fulton Street (corner Nassau Street), 1 Block East Of Broadway
Upper Manhattan
New York  US  10038

Zeměpisná šířka: 40.71046, Zeměpisná délka: -74.00777

Jak se tam dostat

139 Fulton ST sdílet dostupné.
FINANČNÍ OKRES - orientační STAVEBNÍ, AT 10-STORIES VYSOKÉ bylo popsat jako nejvyšší obytná budova s CAST-ŽELEZA fasád EVER BUILT. IT se nachází AT 139 Fulton STREET: jeden blok východně od Broadwaye, v blízkosti Wall Street, FINANČNÍ STŘEDISKO A South Street Seaport. IT se nachází na rohu FRONTING tří bloků: Nassau, Fulton a Ann ulicích. DEVĚT metra linky jsou snadno přístupné z budovy LOBBY (A, C, J, M, Z, 2, 3, 4, 5). Také umístěn v jeden blok JE M1, M6, M9, M22, X25, X92, M15 A Staten Island VYJÁDŘENÝCH autobusů.

DEVĚT metra linky jsou snadno přístupné z budovy LOBBY (A, C, J, M, Z, 2, 3, 4, 5). Také umístěn v jeden blok JE M1, M6, M9, M22, X25, X92, M15 A Staten Island VYJÁDŘENÝCH autobusů.

Nejbližší letiště: Laguardia, KENNEDY A NEWARK letiště jsou v rozmezí 20 až 45 minut.