$100 co noc
$100 co noc
Financial District Hostel, Upper Manhattan, New York

Financial District Hostel

Upper Manhattan, New York - 139 Fulton Street (corner Nassau Street), 1 Block East Of Broadway
3.8   

Przeczytaj 1 opinię

 • Niezwykle czysty
 • Niezwykle bezpieczne środowisko
 • Niezwykła lokalizacja
Napisać recenzję

Najnowsza recenzja

just read it ... The "Financial District Apartment" (139 Fulton Street, Corner Nassau Street, Manhattan) is weird and ominous!
As some things I really disliked will not bother everyone I will just count everything:
- it is a real apartment house, as you ...

Opis - Hostel

Mamy 9 linii metra na wejściu do naszego budynku, masz szybki i łatwy dostęp z budynku lobby (A, C, J, K, Z, 2, 3, 4 i 5), również zlokalizowane w ciągu jednego bloku są M1, M6, M9, M22, X25, X92, M15 i Staten Island ekspresowych autobusów.
Duża liczba oświetlone oświetlają pomieszczenia przez ponad wielkości okna. Do głównego wejścia i hallu jest nowo odrestaurowany. Wszystkie korytarze są carpeted i mamy 24 godziny / 7 dni w tygodniu bezpieczeństwa pomiarów pomieszczeń przy pomocy 56-kamery video i monitor cyfrowy rejestrator wideo (DVR). W korytarzach na Apartments również wideo bezpieczeństwa. Mamy też niedawno zainstalowano Fire Alarm Centralnego Systemu na wszystkich piętrach i wszędzie ogień deszczownie promowanie bezpieczeństwa. Kierownictwo urzędu do budynku znajduje się na trzecim piętrze.

Zapewniamy również szerokopasmowy dostęp do Internetu w całym budynku z 4 szybkich wind tym towarowego. Goście mają dostęp do wejścia do pomieszczeń na wszystkich godzin.
Mamy dwoje drzwi od siłownia, uzdrowisko, basen, bary i kluby nocne, jak również liczne restauracje są łatwo dostępne w odległości spaceru, oferują różnorodne dania z niekończących Chiński, Japoński, koszerne, polski, grecki, włoski , francuski i wiele więcej!
Ta usługa jest fundusz podnoszenie nakładów MacDougal Ulica Synagoga Bet Midrash budować nowe synagogi i nigdy nie kończące się w jej dążeniu do promowania tolerancji i zrozumienia między wszystkimi osobami wszystkich religii

 • Financial District Hostel, Upper Manhattan, New York, New York hotele i hostele
 • Financial District Hostel, Upper Manhattan, New York, Hotele na bożonarodzeniowe rynki i zimowe wakacje w Upper Manhattan
Przestrzeń
 • Typ nieruchomości: Hostel
 • Hostel pokoje / jednostki: 4
 • Rok budowy: 1887
 • Odnowiony: 2008
Hostel zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: $100

Mieszkanie Double Private Room for 2 people prywatne pokój 2-3people Rm4 Standard
 • Zameldowanie po: 3:00pm
 • Sprawdź wcześniej: noon

Wyposażenie pokoju

Kuchni CERMAIC płytek COUNTER WYSOKIE PRZEWODNICTWO BAR STYLE. OSOBISTA NIE-shared-lodówce i MICROWAVE-W każdej jednostce.

TYPOWE JEDNOSTEK-UWAGA 12 FOOT PUŁAPY-Loft OBSZARZE wyżej może pomieścić BED-Dresser i pracy.

TYPOWE Convertible jednostek nowo wybudowane-HARDWOOD FLOORS drabina PROWADZĄCE DO HUGE Loft OBSZARZE powyżej.

nowo wybudowanego szalet Umywalka I VANITY lustro. (3 BATH POKOJE)
Nowo wybudowanego SHOWER. (2 SHOWERS BEZ wanną)

A / C klimatyzacja Kawa / herbata maker usługi faksowania Handicap obiektów Internet kuchni Mikrofalowa Non-smoking rooms Chłodziarka Łazienka Prysznice bez kąpieli Telefon Telewizja Telewizja (kabel / satelita) Toiletries complimentary Wake-up calls


Sąsiedztwo

Apartamenty znajdują się w słynnej landmark nieruchomości, 10 talowego historię budynku, która została opisana jako najwyższy budynek mieszkalny z żeliwa fasady zbudowane kiedykolwiek. Jest dogodnie położony zaledwie jeden blok na wschód od Broadway, w pobliżu światowej sławy Wall Street i American Stock Exchange, The Federal Reserve, dwa bloki z dawnego World Trade Center, pół bloku z proponowanych Fulton Street Transit Hub i cztery bloki z na South Street Seaport atrakcji. Znajdujemy się na rogu fronting trzy bloki Nassau, Fulton & Ann Streets.

Punkty zainteresowania
 • BAR WIELE bary i kluby znajdują się w odległości spaceru NASZYCH BILDING
 • Uzdrowisko ROSYJSKI BATH dom znajduje kilka bloków AWAY AT 88 Fulton
 • AMERICAN GIEŁDA zaledwie 5 bloków ją na tej samej ulicy.
 • WORLD TRADE CENTER tylko dwa bloki nieobecności Fulton ULICA HEADING WEST
 • 11 EKRAN kina tylko 6 bloki WALK AWAY JUST WEST ANN NA ULICY
 • SOUTH SEA Seaport MUZEUM COMPLEX jest tylko 5 bloków EAST Fulton NA ULICY

Zasady
Szczegóły ceny

$100 co noc

Podatki: 13.50%
Ceny pokazane tutaj są bez podatku. Podatek zostanie doliczony do końcowej płatności.

Przed przyjazdem należy poprosić o dodatkową kaucję. Jeśli tak, skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio po potwierdzeniu rezerwacji.

Karty kredytowe akceptowane na miejscu: VisaMasterCardAmerican Express

Zasady dotyczące rezerwacji i anulacji

O ile nie określono inaczej, płatności rezerwacyjne nie podlegają zwrotowi.

Warunki anulacji:
Warunki anulacji 2 dni jest wyprzedzeniem. Mamy opłatą za pierwszą noc. NO pokazuje powyżej 250 dolarów dolarów i grup będziemy zachować 50% wypłaconych zaliczek .- tylko wtedy, gdy 4 tygodnie wyprzedzeniem nie jest podane. Nr rezerwacja zostanie potwierdzona, jeśli 50% advnace nie jest dla wszystkich rezerwacji warta ponad 250 dolarów.

Dodatkowe informacje podatkowe:
Nasze ceny nie zawierają podatku. New York City Podatki są 16,875% (9,875 państwa podatków, 7% podatku tego podatku INCLUDES 2,00 państwa podatków i 1,50 dolarów podatku za pokój, za dobę). Podatki będą dodawane do rachunku po przyjeździe. Możesz zarezerwować DLA Maximum pobytu 28 dni, ale nie możemy przyjąć Caupona na dłuższy okres. Jeśli potrzebujesz dłuższy pobyt, a następnie 28 DNI KSIĄŻKI Z USA a resztą pobytu z innym budynku mieszkalnym. LEASINGU na okres dłuższy niż jeden miesiąc żądać KREDYTOWE sprawdzić i wypełnić wniosek o długoterminowej dzierżawy.

Lokalizacja - Hostel

139 Fulton Street (corner Nassau Street), 1 Block East Of Broadway
Upper Manhattan
New York  US  10038

Szerokość: 40.71046, Długość geograficzna: -74.00777

Jak się tam dostać

139 Fulton ST udział dostępny.
FINANSOWE OKRĘGOWE - budynek, w 10-STORIES WYSOKIE, IT został opisany jako największy mieszkalny budynek z żeliwa Elewacje EVER zbudowane. IT jest dogodnie usytuowany w 139 Fulton Street: jeden blok WSCHÓD BROADWAY, NEAR Wall Street, FINANSOWEGO centrum i South Street Seaport. Znajduje się na rogu FRONTING trzy bloki: Nassau, Fulton I ANN STREETS. NINE SUBWAY UZGODNIONYCH są łatwo dostępne od budynku LOBBY (A, C, J, K, Z, 2, 3, 4, 5). Również w jeden blok SĄ M1, M6, M9, M22, X25, X92, M15 i Staten Island WYRAŹNYCH autobusów.

NINE SUBWAY UZGODNIONYCH są łatwo dostępne od budynku LOBBY (A, C, J, K, Z, 2, 3, 4, 5). Również w jeden blok SĄ M1, M6, M9, M22, X25, X92, M15 i Staten Island WYRAŹNYCH autobusów.

Najbliższe lotnisko: LAGUARDIA, Kennedy i NEWARK AIRPORTS się w 20 do 45 minut.