Monier Manor

Monier Manor

Naples, New York - 154 North Main Street
$125 za noc
$125 za noc

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Bed and breakfast

Zkrocení přes 2 + akrů v obci je Monier Manor. Historický majetek patřící do milovaného éry krásná architektura a luxusní schůzky, Monier zámek stál již od poloviny 1800s. Do domu, hosté najdou čtyři intimní pokojích profesionálně navržené a zdobené uspokojit většinu diskriminování cestovatel. Mimo hotel jsou krásné důvodů ideální pro relaxaci nebo intimní setkání přátel.

Prostor
  • Typ majetku: Bed and breakfast
  • Bed and breakfast pokoje / jednotky: 4
  • Rok postavený: 1840
  • Renovovaný: 2004
Bed and breakfast ubytování

Nejnižší dostupná cena: $125


Vybavení pokojů

Naplní veškeré vybavení první třídy B & B, jako jsou satelitní TV, centrální klimatizace, CD přehrávač, vyřezávané královna postele, soukromé lázně, mramorový krb, původní kaštanovou podlahy, orientální koberce a nábytek z viktoriánské doby bohaté červené a hluboké _lues. Pozor na slunce nad pahorky z okna-nebo napít vína do kopule s věčně pohled na plochu-to prostě nemá žádnou lepší!

Elegance Classic dobrý vkus a styl je to, co "elegance" je všechny asi. A královna čtyři po posteli před vzdálené ovládané mramorový krb s velkým koženým pohovka a TV se satelitním příjmem a mahagon komoda. Původní podlahové pokrytá masivní orientální koberec trom Persie a osvětu dekor, který je ve své nadčasové krásy

Serenity Gold gobelín prádlo pokrytí čtyř plakát královna lůžko, masivní vyřezávané armoire kůže satelitní TV, krbem snový čertu v Comer-dostatečně vysoké na zeď se těšit na displeji trom posteli, kde si kontrolu plameny s dálkovým ovládáním. Zní to jako skvělý způsob, jak uvolnit a užít si života: Návštěva Serenity a poď osvěžení a dobije. Vše o vybavení ostatních pokojů včetně vaší soukromé lázně čekají vás v této krásné & mírové nastavení.

Jídelna (nachází za salon), i když formálně se jeho ohromující křišťálový lustr, je také pozvat. Featuring původní prkna podlahy, opravdové orientální koberec a báječných jídlem každé ráno na snídani, jídelnu i domy čtení knihovně několik knih, ze kterých si můžete vybrat.


Politiky
Podrobnosti o ceně

$125 - 225 za noc

Dostupné slevy

Armády

Umístění - Bed and breakfast

154 North Main Street
Naples
New York    14512

Zeměpisná šířka: 42.6202, Zeměpisná délka: -77.3995