Monier Manor

Monier Manor

Naples, New York - 154 North Main Street
$125 co noc
$125 co noc

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Nocleg i śniadanie

Panującego ponad 2 + hektarów we wsi jest Monier Manor. A historyczne mienia należącego do ukochanej epoce pięknej architektury i luksusowych nominacje, Monier Dwór stał się od połowy 1800. W domu, goście znajdą cztery intymne pokoje profesjonalnie zaprojektowane i urządzone należy do najbardziej dyskryminujące podróżnik. Poza karczma są piękne podstawy, doskonały na relaks lub intymne gromadzenie przyjaciółmi.

Przestrzeń
  • Typ nieruchomości: Nocleg i śniadanie
  • Nocleg i śniadanie pokoje / jednostki: 4
  • Rok budowy: 1840
  • Odnowiony: 2004
Nocleg i śniadanie zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: $125


Wyposażenie pokoju

Wypełnione wszystkie udogodnienia z pierwszej klasy B & B, takich jak telewizja satelitarna, Centralne AC, odtwarzacz CD, rzeźbione królowej łóżko, prywatną łazienką, kominek marmur, oryginalne kasztanowymi podłogi, orientalny dywan i okresu wiktoriańskiego wyposażenie bogate wina czerwone i głęboko _lues. Patrz słońce powstanie ponad pagórki z okna lub łyczek wina we hełm z wiecznie związku z obszaru po prostu nie otrzyma żadnych lepiej!

Elegance Classic dobrego smaku i stylu, co jest "elegancji" jest temat. A królowej cztery po łóżku przed zdalną kontrolą marmur kominek z dużą skórzaną kanapą i TV SAT oraz mahoniowe komoda. Oryginalny podłogi pokryte ogromny orientalny dywan trom Persji i prezentacji wystrój, który jest ponadczasowy w swoim pięknem

Serenity Gold gobelin linens okładka czterech plakat królowej łóżko, ogromny rzeźbione armoire ukrywa telewizję satelitarną, w onirycznej ognisko licha w COMER-wystarczająco wysoki na ścianie, aby korzystać z wyświetlacza trom łóżku, gdzie można kontrolować plomieni z pilotem. Sounds like a great sposób rozwijać i cieszyć się życiem: Wizyta Serenity i pochodzą od odświeżony i ładowania. Wszystkie udogodnienia w innych pokoi, w tym swój prywatny kąpieli czeka na Ciebie w tym pięknym i pokojowego ustawienie.

Jadalnia (znajduje się za zakład), choć z formalnego ogłuszeniu kryształu żyrandol, jest także zapraszanie. Posiada oryginalny deskami podłogi, prawdziwy orientalny dywan i fabulous żywności co rano na śniadanie, jadalni również domy odczyt bibliotece kilka książek do wyboru.


Zasady
Szczegóły ceny

$125 - 225 co noc

Dostępne rabaty

Wojskowych

Lokalizacja - Nocleg i śniadanie

154 North Main Street
Naples
New York    14512

Szerokość: 42.6202, Długość geograficzna: -77.3995