InstantWorldBooking.com - Video je král. Získejte profesionálně vyrobené video pro použití na vašich webových stránkách nebo sociálních médiích. Zvýšení expozice dramaticky s video přizpůsobeným pro hotely a ubytovny

Není pochyb o tom, že video marketing je kriticky důležitý pro váš hotel, ubytovnu nebo butikové ubytování. Ale proč? Video může zvýšit rezervace na vašem webu a rezervace míst o 80%. Také zvyšuje angažovanost zákazníků a zvyšuje tak růst výnosů až o 50%. Sociální video vygeneruje o 1200% více sdílených příspěvků než text a obrázky.

Propagační videa hotelu

Se statistikami, jako jsou tyto, nemůžete ignorovat video pro vaši firmu.

Získejte propagační video pro váš hotel, hostel nebo jiné ubytování dnes. Instant World Booking nyní nabízí tuto unikátní a cenově dostupnou službu. Získáte video vytvořené na zakázku s moderními designovými funkcemi, které můžete využít pro vlastní marketingové aktivity. Představte si své nejlepší služby a vybavení pro potenciální zákazníky. Využijte ho na svých webových stránkách, v sociálních médiích nebo kdekoli chcete propagovat své ubytování. Bez marketingového videa prostě nemůžete efektivně konkurovat dnešním sociálním médiím nebo se dostatečně dostat k nesmírně významné miléniové klientské populaci. Podívejte se na níže uvedené ukázky. Budete překvapeni, jak bude dostupné vaše vlastní video. Stačí nás kontaktovat.

Začněte s vlastním videem?
Kontaktujte nás

  • Zahrnutí videa na vstupní stránce může zvýšit míru konverze o 80%
  • Podniky, které využívají video, mají o 41% více webového provozu z vyhledávání než ne-uživatelé
  • Facebook sám vytváří každý den 8 miliard zobrazení videa.
  • Video příspěvky na Facebooku mají o 135% vyšší organický dosah než fotografické příspěvky
  • Po sledování videa je pravděpodobnější, že 64% uživatelů nakupuje online
  • Diváci uchovávají 95% zprávy, kterou sledují ve videu, oproti 10% při čtení
  • Video v e-mailu vede k nárůstu počtu prokliků o 200 až 300%

Zdroj: Forbes.com

Získejte propagační video pro váš hotel, hostel nebo jiné ubytování dnes

Vybrali jste si téma pro vaše video, abyste mohli co nejlépe prezentovat své jedinečné ubytování, vybavení a umístění. Vaše video může být zpravidla trvat od 2 do 5 minut (Tip: kratší videa o délce přibližně 2 minut získávají nejvyšší angažovanost). Konečné video je uvedeno na vašich stránkách profilu nemovitostí na naší rozsáhlé síti cestovních webových stránek. U většiny vlastností se jedná o více než 300 jednotlivých webových stránek s obsahem videa a profilu, což je významné. Je také zobrazen trvale na našem kanálu YouTube. Vaše video také propagujeme na všech našich mediálních kanálech. Nakonec také obdržíte kopii svého videa pro vaše soukromé a komerční využití.

Podívejte se na naše demo marketingové video

Někdy je obraz tisíc slov. Každé demo představuje ukázkové promotimální video. Tyto ukázky ukazují sílu vlastního videa vytvořeného právě pro váš hotel.

Demo # 1
Demo # 2
Demo # 3
Demo # 4
Demo # 5
Demo # 6
Demonstrace # 7
Demonstrace # 8

Demo # 9
Demonstrace # 10

Hostelová videa

Jedná se o ukázkové promotiomální videa pro ubytovny a hostel ve stylu ubytování.

Demonstrace # 11
Demonstrace # 12
Demonstrace # 13
Demonstrace # 14
Kanál YouTube

Další ukázky a videa od Instant World Booking naleznete na našem kanálu YouTube.

Začněte s vlastním videem?
Kontaktujte nás

Naše marketingové služby sociálních médií pro hotely a ubytovny jsou perfektním doplňkem naší služby pro tvorbu videí. Další informace o našich dalších službách.

Další služby