$10 za noc
$10 za noc
4056 Vanilla House, Buenos Aires, Argentina

4056 Vanilla House

Buenos Aires, Argentina - Cabrera 4056
4.8   

Přečtěte si 1 recenzi

 • Neposkvrněně čistý
 • Dokonale bezpečné
 • Bezkonkurenční hodnota
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Great stay ... I came here for the weekend and was very impressed!! The hostel was clean and modern, and the friendly owners had an awesome asado and then told us where we could go out in Palermo.
A really chill atmosphere.. Will be going back soon!!!

Popis - Bed and breakfast

Naše filozofie je jednoduchá: Chceme, aby každý, kdo se dostaví pocit, jako kdyby to patří sem, do atmosféry, kde mohou učinit přáteli z celého světa. Majitelé a další dva zaměstnanci jsou pouze lidé, kteří pracují doma, takže si můžete být jisti věnoval, osobní služby. Budete cítit jako doma co nejdříve vstoupit.

Vanilla Dům má 7 pokojů, chill-out plochy, terasa, bar a jídelna, která pojme 20 osob plus terasa na BBQ

Jak získat zde.
Většina taxi a autobusy společnosti poplatek cca 100 pesos na osobu s dopravou vás na libovolné místo v centru Buenos Aires. Pokud byste raději zaplatí méně, Vanilla House navrhuje jednu z následujících možností:

Přijíždějí ve skupinách: Hostel může organizovat pro soukromé auto vyzvednout hostelu hostů z letiště. Náklady na tuto službu je 100 pesos (cca USD 30) celkem. Pokud přijíždíte ve skupině, to je nejlevnější varianta.

Přijíždějící sám: Jeden autobus společnosti Tienda Lon, bude účtovat pouze 45 pesos na osobu. Budou vás jejich autobusové nádraží, pak doprava, abyste svou polohu v mini-van. To je o něco delší, ale levnější varianta, pokud jste přijíždějí sami. V Tienda Lon recepce se nachází přímo mimo vstup do salonku přílety na letišti.

 • 4056 Vanilla House, Buenos Aires, Argentina, Argentina hotely a ubytovny
 • 4056 Vanilla House, Buenos Aires, Argentina, Vynikající dovolené v Buenos Aires
Prostor
 • Typ majetku: Bed and breakfast
 • Bed and breakfast pokoje / jednotky: 36
 • Rok postavený: 1930
 • Renovovaný: 2008
Bed and breakfast ubytování

Nejnižší dostupná cena: $10

Poklepejte Žena kolej Muž kolej Smíšené kolej Quad Queen Norma Suite
 • Přihlaste se po: noon
 • Podívejte se předtím: 12:00am

Bed and breakfast vybavení

BBQ oblast s nejlepšími asados ve městě jednou týdně,
32 LCD TV, zbrusu nový počítač s rychlým internetovým služby (doplňkové)
chill oblasti, plné vybavení kuchyně

24-hod recepce Věkové omezení Letiště přejímaný BBQ plochu Bar / salon Půjčovna kol Snídaně zahrnuta Pronájem aut Concierge výtah není k dispozici Express Checkout Free místní phonecalls Gameroom přístup k internetu Internet bezdrátové (zdarma) povlečení Živá hudba zavazadla dopravci Multi-kulturní pracovníci 24 hodin Trezor Kouření povoleno Taxi služba

Vybavení pokojů

Zbrusu nové matrace vyčistit a renovovaných pokojů

Backpacker zařízení Bidet Káva, čaj tvůrce Ohniště (dřevo hoří) Vysoušeč vlasů Internet access Lockers Mikrovlnné trezor na pokoji Telefon Televize Televize (kabel / satelit) Video / DVD Video hry Wake - nahoru hovory


Sousedství

To je oblast, která je hranice Av. John B. Fair (původně banka v Arroyo Maldonado) na Av. Scalabrini Ortiz a Santa Fe cesty a Crdoba. Ten byl po mnoho let, slavných "Palermo Viejo", která nakonec vzala další funkce a užívání jména. Bylo řeky oblasti města, Malevaje, kde nůž kraloval ve svém oboru: na pulperas, kabaretů a barech, kde Rising špatné úmrtí žen kytar a lehkých desafindose na jejich území, kde se výkon moci ve světě, tak tmavé a tajemné jako marginální. V průběhu času se transformovala do oblasti velký růst a dinmica s naprosto odlišným. Když realitní investice aluvin let to'80, levý okraj atrs své minulosti, aby se stala jednou z oblastí, uvedených v městě ms. Změňte své jméno od Staroměstského Palermo Palermo Soho Soho napodobující vzoru Londýna a New Yorku. V posledních deseti letech bylo získání dalších fyziognomický stát se lídrem v oblasti všech kategorií. Všechny převažující místní módy a designu decoracin, studium architektury a designu, a řemeslníků, kteří nastavit trendy v okamžiku. Je to oblast, která roste DAAD rozšiřuje své hranice, a to při zachování své hlavní náměstí v červenci Cortzar z nichž některé jsou rozšiřující restaurací, barů, a místní módy pro volný čas. Stejném náměstí je každý víkend v hlavním centrem řemeslné a umělců plsticos.. To je oblast, která je hranice Av. John B. Fair (původně banka v Arroyo Maldonado) na Av. Scalabrini Ortiz a Santa Fe cesty a Crdoba. Ten byl po mnoho let, slavných "Palermo Viejo", která nakonec vzala další funkce a užívání jména. Bylo řeky oblasti města, Malevaje, kde nůž kraloval ve svém oboru: na pulperas, kabaretů a barech, kde Rising špatné úmrtí žen kytar a lehkých desafindose na jejich území, kde se výkon moci ve světě, tak tmavé a tajemné jako marginální. V průběhu času se transformovala do oblasti velký růst a dinmica s naprosto odlišným. Když realitní investice aluvin let to'80, levý okraj atrs své minulosti, aby se stala jednou z oblastí, uvedených v městě ms. Změňte své jméno od Staroměstského Palermo Palermo Soho Soho napodobující vzoru Londýna a New Yorku. V posledních deseti letech bylo získání dalších fyziognomický stát se lídrem v oblasti všech kategorií. Všechny převažující místní módy a designu decoracin, studium architektury a designu, a řemeslníků, kteří nastavit trendy v okamžiku. Je to oblast, která roste DAAD rozšiřuje své hranice, a to při zachování své hlavní náměstí v červenci Cortzar z nichž některé jsou rozšiřující restaurací, barů, a místní módy pro volný čas. Stejném náměstí je každý víkend v hlavním centrem řemeslné a umělců plsticos.

Body zájmu
 • Muzeum umění 2 km

Politiky
Podrobnosti o ceně

$10 za noc

Daně: 21.00%
Zde uvedené ceny jsou bez daně. Daň bude přidána k vaší poslední platbě.

Kreditní karty: Nepřijato na místě

Dostupné slevy

21

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

rezervace jen s e-mailem.
používáme systém čestnosti, věříme, že pokud osoba rezervovat koleji v našem hostelu se chystá přijít, a pokud je jeho problém, my prostě jakékoliv potřebujete vědět jiným mail

Umístění - Bed and breakfast

Cabrera 4056
Buenos Aires
Distrito Federal (Ciudad Autonóma de Buenos Aires)
Argentina  1168

Zeměpisná šířka: -34.59629, Zeměpisná délka: -58.42375

Jak se tam dostat

To je oblast, která je hranice Av. John B. Fair (původně banka v Arroyo Maldonado) na Av. Scalabrini Ortiz a Santa Fe cesty a Crdoba. Ten byl po mnoho let, slavných "Palermo Viejo", která nakonec vzala další funkce a užívání jména. Bylo řeky oblasti města, Malevaje, kde nůž kraloval ve svém oboru: na pulperas, kabaretů a barech, kde Rising špatné úmrtí žen kytar a lehkých desafindose na jejich území, kde se výkon moci ve světě, tak tmavé a tajemné jako marginální. V průběhu času se transformovala do oblasti velký růst a dinmica s naprosto odlišným. Když realitní investice aluvin let to'80, levý okraj atrs své minulosti, aby se stala jednou z oblastí, uvedených v městě ms. Změňte své jméno od Staroměstského Palermo Palermo Soho Soho napodobující vzoru Londýna a New Yorku. V posledních deseti letech bylo získání dalších fyziognomický stát se lídrem v oblasti všech kategorií. Všechny převažující místní módy a designu decoracin, studium architektury a designu, a řemeslníků, kteří nastavit trendy v okamžiku. Je to oblast, která roste DAAD rozšiřuje své hranice, a to při zachování své hlavní náměstí v červenci Cortzar z nichž některé jsou rozšiřující restaurací, barů, a místní módy pro volný čas. Stejném náměstí je každý víkend v hlavním centrem řemeslné a umělců plsticos.

Většina taxi a autobusy společnosti poplatek cca 100 pesos na osobu s dopravou vás na libovolné místo v centru Buenos Aires. Pokud byste raději zaplatí méně, Vanilla House navrhuje jednu z následujících možností:

Přijíždějí ve skupinách: Hostel může organizovat pro soukromé auto vyzvednout hostelu hostů z letiště. Náklady na tuto službu je 100 pesos (cca USD 30) celkem. Pokud přijíždíte ve skupině, to je nejlevnější varianta.

Přijíždějící sám: Jeden autobus společnosti Tienda Lon, bude účtovat pouze 45 pesos na osobu. Budou vás jejich autobusové nádraží, pak doprava, abyste svou polohu v mini-van. To je o něco delší, ale levnější varianta, pokud jste přijíždějí sami. V Tienda Lon recepce se nachází přímo mimo vstup do salonku přílety na letišti.

Nejbližší letiště: Aeroparque. domácí letiště, 10 minut