CNY 98 za noc
CNY 98 za noc
Discovery Youth Hostel, Beijing, China

Discovery Youth Hostel

Beijing, China - 10 Jintai Li ( Half Basement ), Jintai Lu
4.7   

3 Celkový počet recenzí

 • Dokonale bezpečné
 • Fantastická služba
 • Dobře umístěný
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

nice hostel with friendly staff ... We had good time here the small but friendly hostel.

Popis - Hostel

Zahájena v roce 2006, Discovery Koleje posláním je poskytovat pohodlné a cenově dostupné, jednoduché ubytování pro cestující v Pekingu. Objev je mid-velké koleje, kde se nachází nově zrekonstruované prostory a velmi příjemný personál. Bez ohledu na to, co váš důvod je v Pekingu si myslíme, že je najdete, že Discovery je vhodný pro vaše potřeby.

Discovery hostelu je ochotno pomoci s některou z vašich potřeb a otázek, zatímco v Pekingu a nabízíme několik standardních služeb, které doufáme tak se pobyt v Pekingu více příjemný. Pořádáme pick-ups/drop-offs letiště, výlety na Velké zdi, okružní výlety na kolech, vstupenky na světové úrovni akrobatická show, a dokonce i lístky do lázní, pokud chcete léčit sami jeden den. A jestli je něco, co jsme nenabídli, které byste chtěli dělat v Pekingu, zeptejte se nás a my budeme rádi, aby vám pomohl zařídit to.

Pro čisté, základní ubytování za přijatelné ceny a příjemný personál vybrat Discovery hostelu. Discovery hostelu Vítá vás do Pekingu a vítá vás zůstat s námi.

Pozor!
mini jednolůžkového pokoje mají pouze elektrickým legrace, žádný vzduch-contioner (ale polovina suterénu takže ne tak horké).

 • Discovery Youth Hostel, Beijing, China, China hotely a ubytovny
 • Discovery Youth Hostel, Beijing, China, Rychlé a snadné rezervace v Beijing
Prostor
 • Typ majetku: Hostel
 • Hostel pokoje / jednotky: 32
 • Rok postavený: 2006
 • Renovovaný: 2008
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: CNY 98 (Chinese Yuan Renminbi)

Poklepejte Žena kolej King Muž kolej Muž kolej 3-6 Postele Mini Jednotný Quad jednotné Triple Twin
 • Přihlaste se po: 12:30pm
 • Podívejte se předtím: 11:30am

Hostel vybavení

Hostel má 35 pokojů a obývá v prvním patře velký apartmán složitější, že oba domy zahraniční a čínští obyvatelé. Pokud zůstanete u nás budete mít také přístup k ostatním zařízením bytu včetně komunální zeleně. Členové komunity často tráví svůj odpoledne v zeleném prostoru hrací karty nebo chatování, které mohou poskytnout Vám snadnou příležitost spolupracovat jak s ostatními cestujícími, a lidé, kteří žijí ve městě, jako rezidenti se dozvědět více o životě v Beijng

24-hod recepce Letiště přejímaný Snídaně (extra charge) Děti povoleny domu Internet access Prádelna / sluha služba Film pronájmy Multi-kulturní pracovníci Zákaz kouření 24 hodin Bez domácích zvírat Trezor Taxi služba prohlídka / okružní pomoc

Vybavení pokojů

Prosím upozornění! Naše všechny pokoje je společná koupelna. jsme donot mít pokoj s WC a koupelna.

Bez jediného pokoje Všechny pokoje mají vlastní vzduch-kondicionér.

Elektronický klíč Fax služba Internet access Lockers Film Pronájem Non-smoking pokoje Lednice Koupelna Wake-Up hovory


Sousedství

Discovery Koleje umístění nemá. Hostel se nachází v centrální obchodní čtvrti v Pekingu těsně na východ od zeměpisného centra města. Svou polohou v CBD, okolí Discovery hostelu je plný užitečných míst pro cestující včetně dvou moderní supermarkety, tělocvična, spousta restaurací (všech asijských a západních stylů), kavárny, obchody dvd, lázní, a dokonce Starbucks, KFC, a McDs. Kromě toho hostelu je méně než 10 mintue chůze na metro a sousedí s nábojem autobusového nádraží na veřejné dopravní sítě, což umožňuje přepravu odkazy celém Pekingu hladké a jednoduché. Prakticky každé turistické lokality, stejně jako obou nádražích jsou snadno přístupné z hostelu.

Body zájmu
 • Autobusová zastávka (20 m)
 • Metro stanice (800 m)

Jídlo a pití
Jíst v domě
Starbacks Káva
Ponechán 200 m
Kentucky smažené kuře
Levá

Politiky
Podrobnosti o ceně

CNY 98 - 198 za noc (Chinese Yuan Renminbi)

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Plnou úhradu vyhrazena noci budou shromažďovány po příjezdu do hostelu. I když neexistuje žádný poplatek za zrušené rezervace, prosím, udělat co nejlépe, aby nám co nejdříve, pokud nebudete rezervaci.

Umístění - Hostel

10 Jintai Li ( Half Basement ), Jintai Lu
Beijing
Beijing Shi
China  100025

Zeměpisná šířka: 39.91598, Zeměpisná délka: 116.47676

Jak se tam dostat

Z letiště můžete vzít taxi až HongMiao LuKou nebo vzít na letiště, shuttle bus (Fangzhuang line), vystoupit na DaBeiYao, potom autobusem 808 do HongMiao. Nacházíme se v růžové budově na severozápadním rohu průsečíku.

Peking západně od vlakového nádraží přijmout # 9 autobusu. Vystupte na poslední zastávkou pak pěšky na jih JinTaiLu na příští křižovatku. To je HongMiao křižovatky.

Z Pekingu nádraží autobusy 640 a všechny jdou na HongMiao

Line 1 z metra je 10 minut chůze odtud,
Hostelu se nachází na autobusovém nádraží náboje umožňuje snadný přístup do téměř všech oblastí Pekingu

Nejbližší letiště: Peking kapitálu letiště