Shanshui Trends Hotel (Liuliqiao)

Shanshui Trends Hotel (Liuliqiao)

Beijing, China - No.44 Taipingqiao Street Fengtai District
$38 za noc
$38 za noc

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hotel

Shanshui Trendy Hotel (liuliqiao) leží nedaleko Pekingu West Železniční Station. Around to jsou liuliqiao autobusového nádraží, lianhuaqiao trenér station. Quite convient pro vás jít někam do nebo z Pekingu.

Náš hotel se 164 pokoji, v rozmezí od krále pokoj , královna pokoj, oddělené postele (double), romantický pokoj, trojlůžkový shanshui
prostor pro shanshui obchodní apartmá. Všechny tyto prostory jsou navrženy s hosty 'komfort v mind. Each místnost je vybavena systémem vytápění, které společně s centrálním vzduch-avivážní, obchodní recepce, zbytek prostoru, přístup k internetu, televize a tak on. Private koupelnou a mytí pokoji jsou podávány příliš.

Existují kavárna, čínská restaurace, KTV, Internet Access a svolení odejít domu, stejně jako mnoho služeb zahrnující rezervaci vstupenek, dodávky potravin a sectetarial služby.

Prostor
  • Typ majetku: Hotel
  • Hotel pokoje / jednotky: 164
  • Rok postavený: 2008
  • Veřejná klasifikace: 4
Hotel ubytování

Nejnižší dostupná cena: $38

Dvoulůžkový King Queen kola Bed Norma Apartmán Triple Twin
  • Podívejte se předtím: noon

Hotel vybavení

Existují kavárna, čínská restaurace, KTV, Internet Access a svolení odejít domu, stejně jako mnoho služeb zahrnující rezervaci vstupenek, dodávky potravin a sectetarial služby.

Recepce 24 Hodin 24-hod recepce Klimatizace Veřejné výtah Přístup k internetu Internet access KTV 24 hodin parkoviště (zdarma) Restaurace Restaurace na stránkách Pokojový servis-24 hodin Valet Služby měniče napětí chinese restaurace kavárna svolení odejít domu

Vybavení pokojů

Hotel má 164 pokojů, v rozmezí od king size, královna velikosti, oddělené postele (double), romantická prostor pro obchodní shanshui suite.

Všechny tyto prostory jsou navrženy s hosty 'komfort v mind. Each pokoj je vybaven chladič, spojení s centrálním vzduch-avivážní, obchodní recepce, zbytek prostoru, přístup k internetu, televize a tak on. Private koupelnou a mytí-pokoj se podávají stejně.

Klimatizace Káva, čaj tvůrce Bezplatné noviny Mezinárodní IDD telefon přístup na Internet Soukromá koupelna Sprchy s teplou vodou Telefon Televize Napětí 110/120


Sousedství

Shanshui Trendy Hotel (liuliqiao) leží v blízkosti pekingského Západního nádraží, jen 5 minut jízdy autobusem od jihu square. Around to jsou liuliqiao autobusového nádraží a lianhuaqiao autobusového nádraží.


Politiky
Podrobnosti o ceně

$38 - 40 za noc

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCardAmerican Express

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Zrušení by měla být dána k nám faxem nebo slovní jeden den bofore vaše data. V průběhu olympijské období, celková částka musí být zaplacena do 10 dnů od Vaší rezervace. AMD je non-vratná.

Umístění - Hotel

No.44 Taipingqiao Street Fengtai District
Beijing
Beijing Shi
China  100073

Zeměpisná šířka: 39.91769, Zeměpisná délka: 116.36475

Jak se tam dostat

autobusem 300944 na liuliqiao autobusové nádraží, je v blízkosti Pekingu Západní nádraží.

Nejbližší letiště: Peking Letiště (60)