Shanshui Trends Hotel (Liuliqiao)

Shanshui Trends Hotel (Liuliqiao)

Beijing, China - No.44 Taipingqiao Street Fengtai District
$38 co noc
$38 co noc

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Hotel

Shanshui Trends Hotel (liuliqiao) leży w pobliżu Beijing West Railway Station. Around to istnieją liuliqiao dworca autobusowego, lianhuaqiao autokarem station. Quite convient, aby przejść gdzieś lub w Pekinie.

Nasz hotel posiada 164 pokoi, od króla pokój , królowej pokoju, podwójne łóżko (podwójne), romantyczny pokój, shanshui potrójne
pokój do shanshui Bussiness Suite. Wszystkie te pomieszczenia są zaprojektowane z gościom komfort w mind. Each pokój jest wyposażony w system ogrzewania, w połączeniu z centralnym klimatyzator, biznes biurko, teren, dostęp do Internetu, TV i tak on. Private łazienka i pokój mycia są zbyt.

Istnieją kawiarnia, restauracja chiński, KTV, dostęp do Internetu oraz congee domu, jak również wiele usług obejmujących rezerwacji biletów, żywności, dostawy i usługi sectetarial.

Przestrzeń
  • Typ nieruchomości: Hotel
  • Hotel pokoje / jednostki: 164
  • Rok budowy: 2008
  • Klasyfikacja publiczna: 4
Hotel zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: $38

Double King Queen Okrągły Bed Standardowy Apartament Trójka Twin
  • Sprawdź wcześniej: noon

Hotel udogodnienia

Jest kawiarnia, restauracja chiński, KTV, dostęp do Internetu oraz congee domu, jak również wiele usług obejmujących rezerwacji biletów, żywności, dostawy i usługi sectetarial.

24 Hours Całodobowa recepcja 24-godz recepcji klimatyzowane publiczne Winda / dźwigu dostęp do internetu Dostęp do Internetu KTV Open 24 hours Parking (bezpłatny) Restauracja Restauracja na stronie Room Service-24 Hrs Valet Services Napięcie konwertery chiński restauracja kawiarnia congee dom

Wyposażenie pokoju

Hotel posiada 164 pokoi, od king size, queen size, podwójne łóżko (podwójne), romantyczny pokój dla shanshui Bussiness Suite.

Wszystkie pokoje zostały zaprojektowane z gościom komfort w mind. Each pokój jest wyposażony w radiator, w połączeniu z centralnym klimatyzator, biznes biurko, teren, dostęp do Internetu, TV i tak on. Private łazienka i mycie pokoju są również.

Klimatyzacja Kawa / herbata maker Complimentary Gazeta Międzynarodowy IDD Telefon Internet Private bathroom Prysznic z ciepłą wodą Telefon Telewizja Napięcie 110/120


Sąsiedztwo

Shanshui Trends Hotel (liuliqiao) leży w pobliżu Dworca Zachodniego Pekin, tylko 5 minut autobusem jeździć z południa square. Around to istnieją liuliqiao dworca autobusowego i dworca autobusowego lianhuaqiao.


Zasady
Szczegóły ceny

$38 - 40 co noc

Przed przyjazdem należy poprosić o dodatkową kaucję. Jeśli tak, skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio po potwierdzeniu rezerwacji.

Karty kredytowe akceptowane na miejscu: VisaMasterCardAmerican Express

Zasady dotyczące rezerwacji i anulacji

O ile nie określono inaczej, płatności rezerwacyjne nie podlegają zwrotowi.

Anulowanie rezerwacji należy podać do nas faksem lub ustne jeden dzień bofore datę. Podczas olimpijskiej okresie łączna kwota musi być wypłacana w ciągu 10 dni od daty rezerwacji. amd jest bezzwrotna.

Lokalizacja - Hotel

No.44 Taipingqiao Street Fengtai District
Beijing
Beijing Shi
China  100073

Szerokość: 39.91769, Długość geograficzna: 116.36475

Jak się tam dostać

autobusem 300944 do liuliqiao PKS jest w pobliżu Dworca Zachodniego Pekinie.

Najbliższe lotnisko: Beijing National Airport (60)