CNY 100 co noc
CNY 100 co noc
The Donkey Hostel, Yangshuo, China

The Donkey Hostel

Yangshuo, China - 广西省桂林市阳朔县叠翠路府前巷39号。, 39 Fu Qian Xiang Diecui Road

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis -

Raj dla podróżnika, Yangshuo zmienić życie 2 Backpacker cudzoziemców. Kanadyjskich i Malezji spadek Backpacker zakochany w tym małym kawałku cichej ziemi i otworzyć Hostel. Służy do podróży do iz Chin oferujemy różnego rodzaju udogodnień i atrakcji, że wiemy, że będziemy bardzo wdzięczni. Wyjaśnimy i poprowadzi we wszystkich lokalizacjach, najlepiej odkrywać wspaniałe krajobrazy z Yangshuo, poprowadzi we wszystkich miejscach, najlepiej spotkał mieszkańców jak i turystów, a także najlepsze miejsce do skosztowania w różnego rodzaju oczekiwania, klubów nocnych w Yangshuo. Mamy różne odmiany pokoi: mamy 3 specjalne pokoje z Tatami, gry komputerowe, WI, DVD i książek. Posiadamy również klasyczne 2, 3 i 4 osobowe pokoje. Dla podróżnych, którzy starają się zaoszczędzić pieniądze lub cieszyć się, że żywność mamy także wolne kuchnia. Znajdujemy się w cichej okolicy, jesteśmy z dala od zgiełku i klub nocny na nie czuje beat box w łóżku do 3 AM i dość blisko zachodniej ulicy i główną atrakcją dla nie mają wystarczająco dużo czasu na przygotować tosty z masłem orzechowym. Oferujemy nasze usługi w 8 różnych językach mandarynka, angielski, kantoński, francuski, tajwański, japoński, hiszpański i malajski. Akcje doświadczeń i akcji wiedzy to, co promujemy tutaj. Nasz młody, dynamiczny zespół eksperymentował i pomoże docenić i cieszyć się podróżą.

Oferta:
Darmowe Wi-Fi (w całym budynku)
Klimatyzator i podgrzewacz
W stylu zachodnim WC
Food party (w każdą środę) 1 kraju lub regionu Chin co tydzień
Hockey Night in Kanada w każdą sobotę
Piątkową noc Nowa muzyka (różne style)
Bezpłatny Publiczny kuchni
Poranna kawa z wiadomością, krajowych i międzynarodowych
Picie wyzwanie z szefem (WSZĘDZIE!)

Skype: thedonkeyhostel
GMail: thedonkeyhostel

 • The Donkey Hostel, Yangshuo, China, China hotele i hostele
 • The Donkey Hostel, Yangshuo, China, Porad i narzędzi podróżujących do przebywania w hotelach w Yangshuo
Przestrzeń
 • Typ nieruchomości: Kierunkach:

  1. Z dworca kolejowego Guilin do Yangshuo:

  Bus:
  Z dworca kolejowego Guilin (nie drogi krzyżowej), skręcamy w prawo i i
 • Kierunkach:<br><br>1. z dworca kolejowego guilin do yangshuo:<br><br>bus:<br>z dworca kolejowego guilin (nie drogi krzyżowej), skręcamy w prawo i i? pokoje / jednostki: 30
 • Odnowiony: 2011
 • Klasyfikacja publiczna: 3
Kierunkach:<br><br>1. z dworca kolejowego guilin do yangshuo:<br><br>bus:<br>z dworca kolejowego guilin (nie drogi krzyżowej), skręcamy w prawo i i? zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: CNY 100 (Chinese Yuan Renminbi)

Dwuosobowy Single Standard Trójka Twin
 • Zameldowanie po: 12:00am
 • Sprawdź wcześniej: 12:00am

Kierunkach:<br><br>1. z dworca kolejowego guilin do yangshuo:<br><br>bus:<br>z dworca kolejowego guilin (nie drogi krzyżowej), skręcamy w prawo i i? udogodnienia

Recepcja 24-godzinna odebrania z lotniska Śniadanie (dodatkowa opłata) Wynajem samochodów Concierge Curfew Winda / winda nie jest dostępna Grupa usług Bagażniki Mączka Plany wielojęzyczny personel Open 24 Hours Parking (bezpłatny) Zwierzęta domowe Restauracja na miejscu Sport / działalność WIFI (za darmo)

Wyposażenie pokoju

A / C klimatyzacja Klimatyzacja Keyless wpis pokoje z widokiem na Góry Telewizja toaletowe VCR / DVD Video gry WIFI


Sąsiedztwo
Punkty zainteresowania
 • Dworzec autobusowy (1 km)

Zasady
Szczegóły ceny

CNY 100 - 130 co noc (Chinese Yuan Renminbi)

Lokalizacja -

广西省桂林市阳朔县叠翠路府前巷39号。, 39 Fu Qian Xiang Diecui Road
Yangshuo
Guangxi (Guangxi Zhuangzu Zizhiqu)
China  541900

Szerokość: 24.77629, Długość geograficzna: 110.49336

Jak się tam dostać

Kierunkach:

1. Z dworca kolejowego Guilin do Yangshuo:

Bus:
Z dworca kolejowego Guilin (nie drogi krzyżowej), skręcamy w prawo i iść przez dwie minuty, gdzie można zobaczyć autobusem do Yangshuo. Autobus do Yangshuo trwa prawie pół godziny lub tak, cena to 18 juanów / osobę i autobus kursuje co 10 min z ostatni autobus jest o godzinie 23:00. Jest to najlepiej wziąć ze sobą torby w autobusie jak kradzież nie jest niespotykane na ten autobus. Z przodu autobusu najprawdopodobniej najbezpieczniejsze miejsce do siedzenia, bo kierowca jest najlepszym źródłem bezpieczeństwa.

 Taksówki: Kontakt recepcji Hostel Donkey w celu ustalenia dla pick up service.

2. Z lotniska Guilin do Yangshuo:

Lotniska autobusem: Do 20 juanów / osoba autobusem na lotnisko cywilnego budowlane lotniczy, wysiąść i taksówką z Civil Aviation budowlane do Guilin Bus Terminal lub dworca do około 10 juanów. Stamtąd autobusem do Yangshuo.

Taksówki: Kontakt recepcji Hostel Donkey w celu ustalenia dla pick up service.

3. od dworca autobusowego Yangshuo do schroniska Donkey:

Z dworca autobusowego
Wyjście na zachód na Diecui Rd. i skręcić na północ (z prawej) po tej drodze, około 1 km, aż do ostatnich Yangshuo Inn wypoczynku. Na drugiej stronie Leisure Inn Yanghuo widać alei po lewej stronie drogi. Skręcić w aleję i iść około 50m, aż pojawi się Donkey Hostel 39 Fu Qian Xiang

Przy okazji autobus może spadku można wysiąść na stacji benzynowej na skrzyżowaniu Pantao Rd. i Jingfeng Rd. jeśli tak się stanie iść na kierunek West Street na Pantao Rd na 800 aż do ronda. Skręć w lewo na Diecui drogi, a następnie powyższych kierunków.

4. Od Longtou Hill Dock:
Wyjdź z doku na Bingjiang Rd. i kierować się na południe (z lewej) na 400m i skręcić na zachód (z prawej) na Diecui Rd. Kontynuuj Diecui Rd. do 300m w tym czasie będzie można zobaczyć i alei na (z prawej) po północnej stronie ulicy. Skręcić w aleję i iść około 50m, aż zobaczysz Hostel Donkey. 39 Fu Qian Xiang.

tylko autobusem