$65 co noc
$65 co noc
Tianhaiyuan Courtyard Youth Hotel, Beijing, China

Tianhaiyuan Courtyard Youth Hotel

Beijing, China - No.51, Dongsijiutiao, Dongcheng District, Beijing,

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Hostel

1, z lotniska do hotelu: (a) możesz wziąć metrem do stacji Zhangzizhong. (b) Można także wziąć lotniska autobusem nr 1 do Dongsishitiao, a następnie wsiąść do autobusu nr 118 i wysiąść na przystanku autobusowego Dongsishitiao.

2. Pociągiem: (a) granic Pekin dworca można pojechać autobusem nr 24 i wysiąść na przystanku autobusowego Dongsishitiao. (b) Od Xikezhan dworca można wsiąść do autobusu 823 i wysiąść na przystanku autobusowego Dongsishitiao.

  • Tianhaiyuan Courtyard Youth Hotel, Beijing, China, China hotele i hostele
  • Tianhaiyuan Courtyard Youth Hotel, Beijing, China, Książka hotele i hostele teraz z IWBmob w Beijing
Przestrzeń
  • Typ nieruchomości: Hostel
  • Hostel pokoje / jednostki: 18
  • Klasyfikacja publiczna: 4
Hostel zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: $65

Double Fourbed Room Królowa Standardowy Apartament Twin Twobed Room
  • Zameldowanie po: 7:30am
  • Sprawdź wcześniej: 11:30pm

Hostel udogodnienia

1, z lotniska do hotelu: (a) możesz wziąć metrem do stacji Zhangzizhong. (b) Można także wziąć lotniska autobusem nr 2 do Dongsishitiao, a następnie wsiąść do autobusu nr 118 i wysiąść na przystanku autobusowego Dongsishitiao.

2. Pociągiem: (a) granic Pekin dworca można pojechać autobusem nr 24 i wysiąść na przystanku autobusowego Dongsishitiao. (b) Od Xikezhan dworca można wsiąść do autobusu 823 i wysiąść na przystanku autobusowego Dongsishitiao.

24-godz recepcji bar / lounge Historyczne stronie Internet Pralnia / valet service muzyka na żywo

Wyposażenie pokoju

Backpacker obiektów


Sąsiedztwo

Lamtemple: Lamtemple jest jednym z największych i dobrze zastrzeżone skali świątyni ousides Tybetu wokół Chin. Nie jest noly dowód kultury rozwoju Han i tybetańską nationalitis, ale także wystawy sala świat rarities. Jest to musi za zwiedzanie w Pekinie. Możesz chodzić z Tianhaiyuan do Lamtemple na wizytę z ceną biletu 25RMB za osobę.
Houhai: Houhai stał się dobrym miejscem dla ludzi do odpoczynku, wspólnie z frineds, daty miłośników. Istnieje kolejne bary i sklepy Specjalne ulicy w pobliżu. Jeśli jest to pierwszy czas, aby przyjść Pekin, sugerujemy masz odpoczynku tutaj doświadczyć atmosfery i rytmu, gdy jesteś zmęczony w Tobie wycieczki. Można tam dojechać autobusem GE Route 13 lub przez bilke.
Gugong: Położony w centrum Pekinu, zwany Forbidden City w dawnych czasach. Było Cesarskiego Pałacu dynastii Ming i Qing, wyłącznej antient architektoniczne arcydzieło, największy i completest antient budynków. Jest wśród wymienionych górę Świat Pięć Pałace (Pekin Forbidden City, Chateau de Versailles Francji, White Hall Stanów Zjednoczonych i Rosji Kreml). Można dojechać metrem.
Beihai Park: Położony w centrum Pekinu, jest jedną z emperial ogrody z najdłużej i najbardziej rezerwacji. Ma to historia prawie 1000 lat. Można dojechać autobusem No. 118.


Zasady
Szczegóły ceny

$65 co noc

Karty kredytowe akceptowane na miejscu: Visa

Lokalizacja - Hostel

No.51, Dongsijiutiao, Dongcheng District, Beijing,
Beijing
Beijing Shi
China  100007

Szerokość: 39.93297, Długość geograficzna: 116.42127

Jak się tam dostać

No. 51, Dongsijiutiao, Dongcheng District, Beijing