€40 za noc
€40 za noc
Apartments and Rooms Ljuba, Dubrovnik, Croatia

Apartments and Rooms Ljuba

Dubrovnik, Croatia - Janjevska 3

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hostinec

Nabízíme vám byt (2 místnosti) v přízemí, dva pokoje s balkonem v prvním patře a pojištěné parkovací místa v našem soukromém dvoře. Jsme také pronajmout pokoj od bytu separetely.
Náš dům je situován v klidné části města s rodinnými domy, části Dubrovníku nazývá Šipčine. Vzhledem ke své pozici centrální části Dubrovníku můžete snadno pěšky do starého města nebo na pláž v Lapad. Se můžete dostat do staré město od našeho domu autem během několika minut, a pokud byste raději používat veřejnou dopravu autobusovým nádražím je 50 metrů daleko. V blízkosti našeho domu můžete využít služeb přístavu, supermarketů, nákupních center, restaurací, bank nebo na místní trh. Vše, co byste mohli potřebovat, je blízko

. Pokoje jsou prostorné, s balkonem a společným sociálním zařízením. Tyto pokoje jsou klimatizované a všechny z nich mohou být použity 2 nebo 3 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny lednicí, TV-SAT a bezdrátové připojení k internetu. Použití kuchyně je také možné.

Apartmán se skládá ze dvou velkých pokojů, kuchyně, hala a koupelna. Je vybaven satelitní TV a bezdrátové připojení k internetu. Jsme také pronájem těchto 2 pokoje samostatně.
Byt může být používán 4 až 6 osob. Před ním je velký dvůr, kde si můžete posedět a relaxovat ve stínu středomořské rostliny.

Nabízíme vám pojištěná parkovací místa v našem soukromém dvoře.

  • Apartments and Rooms Ljuba, Dubrovnik, Croatia, Croatia hotely a ubytovny
  • Apartments and Rooms Ljuba, Dubrovnik, Croatia, Oblíbené hotely v oblíbených místech v Dubrovnik
Prostor
  • Typ majetku: Hostinec
  • Hostinec pokoje / jednotky: 4
  • Rok postavený: 1970
  • Renovovaný: 2008
  • Veřejná klasifikace: 3
Hostinec ubytování

Nejnižší dostupná cena: €40

Apartmán Dvojité Studio Trojitý
  • Přihlaste se po: 11:30pm
  • Podívejte se předtím: 10:30am

Hostinec vybavení

24-hod recepce Letiště přejímaný snídaně (za příplatek) internet bezdrátový internet (zdarma) Prádelna / komorník služby Povlečení No curfew otevřeno 24 hodin parkoviště (zdarma)

Vybavení pokojů

Pokoje jsou prostorné, s balkonem a společným sociálním zařízením. Tyto pokoje jsou klimatizované a všechny z nich mohou být použity 2 nebo 3 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny lednicí, TV-SAT a bezdrátové připojení k internetu. Použití kuchyně je také možné.

Apartmán se skládá ze dvou velkých pokojů, kuchyně, hala a koupelna. Je vybaven satelitní TV a bezdrátové připojení k internetu. Jsme také pronájem těchto 2 pokoje samostatně.
Byt může být používán 4 až 6 osob. Před ním je velký dvůr, kde si můžete posedět a relaxovat ve stínu středomořské rostliny.

A / C ovládání klimatizace Balkóny internet Lednice Koupelna Televize (kabel / satelit) WIFI


Politiky
Podrobnosti o ceně

€40 za noc

Kreditní karty: Nepřijato na místě

Umístění - Hostinec

Janjevska 3
Dubrovnik
Dubrovačko-Neretvanska (Dubrovačko-Neretvanska Županija)
Croatia  20000

Zeměpisná šířka: 42.65537, Zeměpisná délka: 18.09228

Jak se tam dostat

Z přístavu Dubrovnik (hlavní autobusové nádraží) vzít Andrew Hebranga ulici, pak ulicí a pak Stephen Cvijića Janjevska.

Z mostu Dubrovnik rovně do právo obrátit v Dubrovníku, rovně do světla, odbočte vpravo, pak zase na první ulici vpravo (Andrew Hebranga), rovně asi jeden km a pak odbočte vpravo na ulici Cvijića Stephen, pak zapněte třetí malé ulice na pravé straně (Janjevska).

Nejbližší letiště: 20 km