$15 za noc
$15 za noc
Hostal Vista Park, Santa Clara, Cuba

Hostal Vista Park

Santa Clara, Cuba - 1, Leoncio Vidal, Hostal Vista Park

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Postel a snídaně

Hostal Vista Park, Santa Clara, Kuba, nocleh se snídaní, Hostel a ubytování
Hostal Vista Park: nejvíce centrální koloniální ubytovna v Santa Clara na Kubě.
Dům má nádhernou eklektickou architekturu a koloniální podlahy s výškou až 6 metrů od podlahy až k stropu je podobný malému paláci složenému ze šesti pokojů o rozloze 25 metrů čtverečních a jedinečnému výhledu ve srovnání s jakýmkoli jiným hotelem ve městě. Je to jediný koloniální hostel v celém městě přímo v parku Vidal de Santa Clara, kde návštěvníci ze všech míst, hotelů, ubytoven a penzionů přišli na toto místo vzhledem k kráse a historii sousedních budov našeho ubytovny.
Jedná se o koloniální dům, který se nachází v srdci Santa Clara, s klasickou koloniální atmosférou, prostornou a vzdušnou, ve velmi dobrém stavu a pohodlí, napravo od provinční knihovny "José Martí" a výhledem na Vidal Park , V blízkosti všech kulturních center, kde budete mít přístup k rozsáhlému kulturnímu životu města.
Dům má velkou terasu, kde můžete vidět celou panoramatu města a nejstarší hodiny ve městě. Všechny atrakce města jsou v dosahu našeho domu, banky a bankomaty, muzea dekorativního umění, divadla, kina, noční kluby, všechny agentury Cestovní a turistické informace jsou jen 100 metrů od našeho domu, mauzoleum Che je 2 km od náš dům, obrněný vlak ve vzdálenosti 600 metrů.
Dům má 3 prostorné pokoje k pronájmu, 30 metrů čtverečních každý. První ložnice má manželskou postel a 3 samostatné postele s kapacitou pro 5 osob. Druhá ložnice má manželskou postel a tři samostatné postele, které mohou ubytovat až 5 osob. Třetí ložnice má dvě manželské postele a rozkládací pohovku. Může být pro 5 lidí pro celkem 15 osob a 10 lůžek ve 3 ložnicích, můžete hostit skupiny přátel a rodin je levnější než ostatní domy, protože pokoje jsou velmi prostorné a mohou vybrat místo dvou pokojů si vybrat jeden, zda přátelé nebo rodiny, má také privilegium, které je v oblasti bezdrátového internetu wi-fi a může se k němu dostat z balkonů nebo místností, protože se nachází v oblasti parku Vidal, také v pokojích jsou klimatizace, ledničky, televizory , ventilátory a přírodní větrání, balkóny s výhledem na park Vidal, jedna z pokojů je na terase, kde můžete pozorovat celé město. Každý pokoj má vlastní koupelnu s teplou a studenou vodou. Kromě 2 pokojů s balkonem, kde můžete sledovat každodenní život města, můžete také opalovat na terase. Nabízíme snídaně a večeře, bar na pokoji, a mnoho dalších.
Leoncio Vidal # 1 vysoký, mezi Parque Vidal (Gloria) a Maceo Street, Santa Clara, Kuba, 50100
V centrálním parku města Santa Clara, vpravo od knihovny José Martí

Hostal Vista Park, Santa Clara, Kuba, nocleh se snídaní, Hostel a ubytování
Hostal Vista Park: Hostal koloniální má centrální de Santa Clara, Kuba.
La casa tiene una maravillosa arquitectura ecléctica y pisos coloniales, con una altura de piso a techo de 6 metros, e like a pequeño palacio compuesto por seis habitaciones de 25 metros cuadrados y una vista única en comparción con cualquier otro hostal de la ciudad. V hotelu je dále k dispozici například: prádelna, káva ve vestibulu a zapůjčení novin ve vestibulu. Ve veřejných prostorách je k dispozici bezdrátový internet zdarma. Parkování je pro hosty zdarma. hostal.
Es la casa colonial que se encuentra en el corazón de Santa Clara, s ambiantem koloniální clásico, espacioso y bien ventilado, en muy buenas condiciones y comfort, a la derecha de la provincia biblioteca "José Martí", y con vistas al Parque Vidal, který se nachází v centru kulturních památek, nabízí přístup k rozsáhlé kulturní scenérii.
V domě tiene jedna granátová terasa, která se může pochlubit panoramatickým panoramatem města, a to je rejuž más antiguo de la ciudad. Návštěvníci se mohou těšit na výlety do okolí, kaváren, kaváren, kaváren, diskoték, divadel, kino, diskotéky, todas las agencias de viajes y la información turística está a sólo 100 metros de nuestra casa, el mausoleo je to 2 km od Nuestra casa, a to vlakem a 600 metrů metrem.
K dispozici jsou 3 pokoje, které splňují veškerá náročnost, 30 metr čtverečních. El primer dormitorio tiene un cama doble y tres camas individuales con capacidad para 5 personas. El segundo dormitorio tiene a cama doble y tres camas individuales que pueden acomodar hasta 5 osobas. El tercer dormitorio tiene do camas dobles y un sofá cama. Počet míst 5 osob ve výši 15 osob a 10 pokojů ve 3 ložnicích, které se nacházejí v chatě Albergar, které se nacházejí v rodinném domě s rodinným domem, kde jsou ubytovaní hosté, kteří mají nárok na výlety a hosté, kteří se chtějí ubytovat v některém z vybraných pokojů. Všichni hosté mohou využívat vynikající rekreační zařízení, jako je venkovní bazén, tělocvična / fitness centrum, venkovní bazén, tělocvična / fitness centrum, venkovní bazén, tělocvična / fitness centrum, které Vám pomohou uvolnit se po nabitém dni ve městě. , televize, Ventilátor a větrák na přírodní, balkony s výhledem na park Vidal, které jsou umístěny na terase, které se nacházejí v obci. Cada habitación tiene a baño privado con agua caliente y fría. V obývacím pokoji s balkonem, který se nachází v obývacím pokoji s výhledem na okolní krajinu, je k dispozici venkovní bazén a terasa. Zajišťujeme stravování, služby a stravování.
Leoncio Vidal # 1 alto, entre el Parque Vidal (Gloria) y la calle Maceo, Santa Clara, Kuba, 50100
En el parque centrale de la ciudad de Santa Clara, a la derecha de la biblioteca José Martí

Hostal Vista Park, Santa Clara, Kuba, nocleh se snídaní, Hostel a ubytování
Hostal Vista Park: l'auberge coloniale la plus centrale Santa Clara, Kuba.
La maison a architektura éclectique Merveilleux et étages koloniální s hauteur sálavce au plafond de 6 mères, je to comtim un petit palais composé de 6 pièces de 25 mètres carrés et une vue unikátní par rapport à toute autre auberge de la ville. Ukázat hotel na mapě města Vidal Santa Clara, která je součástí turistických atrakcí, v hotelech, galeriích a penzionech, které se nacházejí v historickém centru města Santa Clara. notre auberge
Il est la maison coloniale situaé de coeur de Santa Clara, avec un clasique, spacieux et été, en très bon état et le comfort, à droite de la bibliothèque provinciale "José Martí" de la atmosfère coloniale, et surplombant le Parque Vidal, Prostřednictvím kulturních středisek, které se nacházejí v kulturním prostředí města.
La maison disponuje velkou terasou, která se skládá z panoramatické výhledy na panorama města a dálnice. Toutes les sights se nacházejí v blízkosti dálnice, nákupy a distribuce automatiky, uměleckých děl, divadel, kino, diskotéky, turistické výlety a informace o turistických atrakcích v okolí 100 mt. De notre maison, le mausolée du Che se nachází 2 km od vlakového nádraží Notre-Dame, vlakem vlakem do 600 mtres.
La maison disponuje třemi pokoji se třemi ložnicemi, 30 mètres carrés chacune. La première chambre a jednolůžkové a třílůžkové pokoje mají kapacitu 5 osob. La deuxième chambre a jedno osvětlené dvoulůžko a třílůžkové pokoje mají pouze 5 osob. La troisième chambre a deux lits dvojité a jeden canapé-lit. Nechte se ubytovat 5 osob, které mají celkem 15 osob a 10 lůžek ve 3 chambrech, které jsou součástí skupiny a rodiny, které se nacházejí v blízkosti hotelu, kde jsou k dispozici pohodlné a dobře vybavené pokoje. ať už se jedná o rodinné ubytování, které má přístup k internetu, bezbariérový přístup na internet a parkoviště pro hosty. V hotelu je dále k dispozici například: prádelna. Ve veřejných prostorách je k dispozici bezdrátový internet zdarma. Parkování je pro hosty zdarma. klimatizační jednotky, designéři, vědečtí vědečtí vědečtí vědečtí vědečtí vědci, balkony, které se nacházejí na pláži Vidal, v blízkosti řeky, která je vzdálena jen kousek odtud. Chaque chambre disponuje soukromou ochranou s přísadami. En plus 2 chambres s balkonem, který se nachází v přírodním parku, který se nachází na okraji vesnice, v blízkosti přírodního parku. Nous offrons le petit déjeuner et le dîner, službu bar dans la salle, parmi beaucoup d'autres.
Leoncio Vidal n ° 1 élevé, entre Vidal Park (Gloria) a Calle Maceo, Santa Clara, Kuba, 50100
Dans le parc central de la ville de Santa Clara, na úpatí bibliotéky José Martí

Hostal Vista Park, Santa Clara, Kuba, nocleh se snídaní, Hostel a ubytování
Hostal Vista Park: das zentralste koloniale Hostel v Santa Clara, Kuba.
Das Haus nabízí prostorné architektury a kolonie Böden, s výhledem na jezero 6 Metern Höhe, je vergleichbar s klenutými palmami z 25 metrů čtverečních a je ideální pro pobyt ve středním a západním městě Herbergen. Es ist das einzige koloniale Hostel v der ganzen Stadt, direkt im Vidal Park von Santa Clara, wo Besucher aus allen Orten, Hotels, Hostels und Pensionen an diesen Ort kommen, angesicht der Schönheit und Geschichte der angrenzenden Gebäude unserer Herberge
Es ist das Kolonialhaus im Herzen von Santa Clara, s klassischen kolonialen Atmosphäre, geräumig und gut belüftet, vsehr guten Bedingungen und Komfort, rechts von der Provinzbibliothek "José Martí" a můstek Blick auf den Vidal Park, ve městě Nähe alergické kultury Zentren, kde se nachází Zugang zum umfangreichen kulturellen Leben der Stadt haben.
Das Haus má nádherný výhled na panorama města a okolí města. Alle Sehenswürdigkeiten der Stadt sind nur wenige Gehminuten von Unserem Domácí mazlíčci, Klubovna, Diskotéka, Divadlo, Kino, Diskotéka, Večerní zábavní park, Tenisový kurt, Tenisový kurt, Tenisový kurt, Tenisový kurt, Tenisový kurt, Tenisový kurt, Gastro služby Zug v 600 Meternu.
Das Haus verfügt až 3 osoby Zimmer zu vermieten, jeweils 30 qm. Das erste Schlafzimmer má vlastní balkon s výhledem na moře a je ideální pro 5 osob. Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, ve kterém lze ubytovat až 5 osob. Das dritte schlafzimmer hat zwei Doppelbetten und ein Schlafsofa. Jedná se o 5 osob, pro 15 osob a 10 let ve 3 osobách, které se mohou ubytovat ve skupině Freunden und Familien beherbergen, jezdec a další hosté, kteří navštívili Zimmer v zimním období, kteří navštívili Freunden a Familie , k dispozici je Wi-Fi, Bezdrátové připojení k internetu a Wi-Fi Bezdrátové připojení k internetu ve veřejných prostorách, které se nacházejí v blízkosti Vidal Park, v blízkosti dálnice, Klima, Kühlschränke, Fernseher, Ventilatoren und natürliche Belüftung, Balkone mit Blick auf den Vidal Park, který se nachází přímo na terase, kousek od hlavního vlakového nádraží. Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi s manželskou postelí a výhledem na moře. Neben 2 Zimmern mit Balkon, wi Sie das tägliche Leben der Stadt beobachten können, können Sie auch auf der Terrasse ein Sonnenbad nehmen. Wir bieten Frühstück und Abendessen, bar-servis na Zimmer, unter velen aeren.
Leoncio Vidal # 1 hoch, ulice Zwischen Vidal (Gloria) a Maceo Street, Santa Clara, Kuba, 50100
Z centra města Santa Clara, rechts von der José Martí Bibliothek

  • Hostal Vista Park, Santa Clara, Cuba, Cuba hotely a ubytovny
  • Hostal Vista Park, Santa Clara, Cuba, Nejlepší hotely pro singles v Santa Clara
Prostor
  • Typ majetku: Postel a snídaně
  • Postel a snídaně pokoje / jednotky: 3
  • Rok postavený: 1900
  • Renovovaný: 2017
  • Veřejná klasifikace: 4
Postel a snídaně ubytování

Nejnižší dostupná cena: $15

Pokoj 1: Pokoj 2: Pokoj 3
  • Přihlaste se po: 1:00pm
  • Podívejte se předtím: 11:30am

Postel a snídaně vybavení

Rezervace hotelu v Hostal Vista Park, Santa Clara, Kuba, Nocleh se snídaní, Hostel a ubytování

Snídaně (za poplatek) Historická budova Prádelna / servisní služba Otevřeno 24 hodin Parkování (za poplatek) Domácí zvíře nepovoleno Kouření povoleno WIFI (za poplatek)

Vybavení pokojů

První ložnice má manželskou postel a tři samostatné postele s kapacitou pro 5 osob, může hostit skupiny přátel a rodin, protože je levnější než jiné domy, protože pokoje jsou velmi prostorné, má také privilegium, že je v přístupu bezdrátové připojení k internetu a přístup na balkóny nebo pokoje, protože se nachází v oblasti Vidal Park, mají také klimatizaci, lednici, TV, ventilátor a přirozené větrání, balkon s výhledem na Vidal Park.
Má vlastní koupelnu s teplou a studenou vodou, 24 hodin denně.
Nabízíme snídani a večeři, bar na pokoji, atd.

Druhá ložnice má manželskou postel a tři samostatné postele s kapacitou pro 5 osob, může ubytovat skupiny přátel a rodin, protože je levnější než jiné domy, jako je pokoje jsou velmi prostorné, má také privilegium, které je v přístupové oblasti bezdrátový wi-fi internet a přístup z balkónů nebo pokojů, protože se nachází v oblasti Vidal Park, mají také klimatizaci, ledničku, TV, ventilátor a přirozené větrání, balkon s výhledem na Vidal Park.
Má vlastní koupelnu s teplou a studenou vodou, 24 hodin denně.
Nabízíme snídani a večeři, bar na pokoji, atd.

Třetí ložnice má dvě dvoulůžkové postele a rozkládací pohovku, může být pro 5 osob.
Může hostovat skupiny přátel a rodin, protože je levnější než ostatní domy, protože pokoje jsou velmi prostorné, má také privilegium, že je v oblasti bezdrátového přístupu k internetu a může se dostat z balkonů nebo místností a terasy, protože nachází se v oblasti Vidal Park, má také klimatizaci, ledničku, TV, větrák a přírodní větrání, terasu, ze které se můžete opalovat a pozorovat panoráma města.
Nabízíme snídaně a večeře, bar v pokoji, řadu dalších.

Balkony Mini-bar Lednička WIFI


Sousedství

Hostal Vista Park, Santa Clara, Kuba, nocleh se snídaní, Hostel a ubytování
Hostal Vista Park: nejvíce centrální koloniální ubytovna v Santa Clara na Kubě.
Dům má nádhernou eklektickou architekturu a koloniální podlahy s výškou až 6 metrů od podlahy až k stropu je podobný malému paláci složenému ze šesti pokojů o rozloze 25 metrů čtverečních a jedinečnému výhledu ve srovnání s jakýmkoli jiným hotelem ve městě. Je to jediný koloniální hostel v celém městě přímo v parku Vidal de Santa Clara, kde návštěvníci ze všech míst, hotelů, ubytoven a penzionů přišli na toto místo vzhledem k kráse a historii sousedních budov našeho ubytovny.
Jedná se o koloniální dům, který se nachází v srdci Santa Clara, s klasickou koloniální atmosférou, prostornou a vzdušnou, ve velmi dobrém stavu a pohodlí, napravo od provinční knihovny "José Martí" a výhledem na Vidal Park , V blízkosti všech kulturních center, kde budete mít přístup k rozsáhlému kulturnímu životu města.
Dům má velkou terasu, kde můžete vidět celou panoramatu města a nejstarší hodiny ve městě. Všechny atrakce města jsou v dosahu našeho domu, banky a bankomaty, muzea dekorativního umění, divadla, kina, noční kluby, všechny agentury Cestovní a turistické informace jsou jen 100 metrů od našeho domu, mauzoleum Che je 2 km od náš dům, obrněný vlak ve vzdálenosti 600 metrů.
Dům má 3 prostorné pokoje k pronájmu, 30 metrů čtverečních každý. První ložnice má manželskou postel a 3 samostatné postele s kapacitou pro 5 osob. Druhá ložnice má manželskou postel a tři samostatné postele, které mohou ubytovat až 5 osob. Třetí ložnice má dvě manželské postele a rozkládací pohovku. Může být pro 5 lidí pro celkem 15 osob a 10 lůžek ve 3 ložnicích, můžete hostit skupiny přátel a rodin je levnější než ostatní domy, protože pokoje jsou velmi prostorné a mohou vybrat místo dvou pokojů si vybrat jeden, zda přátelé nebo rodiny, má také privilegium, které je v oblasti bezdrátového internetu wi-fi a může se k němu dostat z balkonů nebo místností, protože se nachází v oblasti parku Vidal, také v pokojích jsou klimatizace, ledničky, televizory , ventilátory a přírodní větrání, balkóny s výhledem na park Vidal, jedna z pokojů je na terase, kde můžete pozorovat celé město. Každý pokoj má vlastní koupelnu s teplou a studenou vodou. Kromě 2 pokojů s balkonem, kde můžete sledovat každodenní život města, můžete také opalovat na terase. Nabízíme snídaně a večeře, bar na pokoji, a mnoho dalších.
Leoncio Vidal # 1 vysoký, mezi Parque Vidal (Gloria) a Maceo Street, Santa Clara, Kuba, 50100
V centrálním parku města Santa Clara, vpravo od knihovny José Martí


Politiky
Podrobnosti o ceně

$15 za noc

Kreditní karty: Nepřijato na místě

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Storno rezervace bude 7 dní předem, po 7 dnech je zaplacena celková platba

Umístění - Postel a snídaně

1, Leoncio Vidal, Hostal Vista Park
Santa Clara
Villa Clara (Provincia de Villa Clara)
Cuba  50100

Zeměpisná šířka: 22.40659, Zeměpisná délka: -79.96445

Jak se tam dostat

1, Leoncio Vidal, Santa Clara, 50100, Kuba Hostal Vista Park, který se nachází v zeleni, je ideálním výchozím bodem pro výlety do centra města.
El Hostal se nachází v centru Santa Clara, jen kousek od Parque Vidal a od Josefa Martiho knižnice, a je ideálním místem pro kulturní a historické scenérie.
Balkony a terase s výhledem na moře nebo do zahrady