€35 co noc
€35 co noc
Apartments Old Time Hotel, Prague, Czech Republic

Apartments Old Time Hotel

Praha (Prague), Czech Republic - Lublaňská 27

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Hotel

Old Time Hotel położony jest w centrum Pragi, przy cichej ulicy Lublańskiej na nie. 27. Wszystkie ważne zabytki i atrakcje są w zasięgu ręki.

Wszystkie indywidualnie urządzone pokoje zostały poddane gruntownej renowacji w trakcie której projektanci starali się zachować jak najwięcej oryginalnych elementów (farby, granic, podłóg i drzwi), jak to możliwe w tym pięknym i historycznym 19 wieku budynku. Jednocześnie duży nacisk został położony na zapewnienie maksymalnego komfortu. Czasami może pojawić się budynek uzupełnień trochę zuchwały a czasami wywołać zachwyt świadkami mrówczej pracy naszych przodków.

 • Apartments Old Time Hotel, Prague, Czech Republic, Czech Republic hotele i hostele
 • Apartments Old Time Hotel, Prague, Czech Republic, Najbardziej polecane hotele przez podróżnych i klientów w Prague
Przestrzeń
 • Typ nieruchomości: Hotel
 • Hotel pokoje / jednostki: 12
 • Rok budowy: 1835
 • Odnowiony: 2009
 • Klasyfikacja publiczna: 3
Hotel zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: €35

Apartament Pokój Single Triple
 • Zameldowanie po: 2:00pm
 • Sprawdź wcześniej: 10:30am

Hotel udogodnienia

Chcemy, aby nasi goście są zachwyceni atmosferą swoich pokojach, żywą częścią magicznej Pragi.

24-godzinna recepcja odebrania z lotniska Śniadanie Historyczne stronie Internet Internet bezprzewodowy (bezpłatny) Sale konferencyjne No Smoking Open 24 Hours Parking (za dodatkową opłatą) Zwierzęta domowe Sejf Tour / zwiedzanie pomoc

Wyposażenie pokoju

Old Time Hotel oferuje 5 apartamentów typu hotelowego oraz 14 pokoi. Wszystkie apartamenty i luksusowe pokoje są przestronne, o oryginalnej zabudowie i najwyższy komfort, dzięki czemu nasi goście mają zagwarantowany przyjemny i relaksujący pobyt. Apartamenty mają własną kuchnię, łazienkę z prysznicem i WC. Luksusowe pokoje posiadają własną łazienkę z prysznicem i WC,

Ekspres do kawy / herbaty kominek (elektryczny) Internet Kuchni Kuchenka mikrofalowa Pokoje dla niepalących Prywatna łazienka Rollaway miejsc noclegowych Telewizja Telewizja (kabel / satelita)


Sąsiedztwo

Plac Wacława, Muzeum Narodowe, zabytkowego miasta

Punkty zainteresowania
 • Muzeum Narodowe 1, 2 km
 • Historyczne miasta 1, 4 km
 • Plac Wacława 1, 2 km

Jedzenie i picie
Jedzenie w domu
Polomino Restauracja
Stare menu raz w ofercie

Zasady
Szczegóły ceny

€35 co noc

Karty kredytowe akceptowane na miejscu: VisaVisa ElectronMasterCardAmerican ExpressDiscoverMaestro UKSoloJCB

Lokalizacja - Hotel

Lublaňská 27
Praha (Prague)
Hlavní Mesto Praha (Hlavní město Praha)
Czech Republic  12000

Szerokość: 50.07176, Długość geograficzna: 14.43201

Jak się tam dostać

Z lotniska Ruzyne. Taxi: Taksówki są w taksówką pick-up punkt bezpośrednio z terminalu przylotów. Przejazd do hotelu Old Time kosztuje około 550 - 700 CZK. Możemy zorganizować swój transfer w specjalnej cenie. Transport publiczny: Weź autobus. 119 z lotniska do stacji Dejvick, gdzie należy przesiąść się w metro. Od Dejvická iść do Muzeum, gdzie powinna się zmienić od linii do linii C. Następnie przejdź jednej stacji do I. P. Paul. Wyjście na ulicy Lublańskiej jest zaznaczone w podziemiu. Raz na stacji metra, podjąć pierwsze schody ruchome na wprost. Pierwszą ulicę w prawo po wyjściu z metra jest Lublańskiej. Teraz zaledwie 300 metrów, a znalazłeś się na Old Time Hotel. Biletu na podróż kosztuje 26 CZK. Jeśli chcesz zobaczyć szczegółową mapę, kliknij tutaj. Z Dworca Głównego (Dworzec Główny): od Dworca Głównego Wystarczy metrem 2 stacje do IP. Paul. Wyjście na ulicy Lublańskiej jest zaznaczone w podziemiu. Raz na stacji metra, podjąć pierwsze schody ruchome na wprost. Pierwszą ulicę w prawo po wyjściu z metra jest Lublańskiej. Teraz zaledwie 300 metrów, a znalazłeś się na Old Time Hotel. Biletu na podróż kosztuje 26 CZK. Od Nádraží Holešovice: Od Nádraží Holešovice po prostu dojechać metrem do stacji 5 IP. Paul. Wyjście na ulicy Lublańskiej jest zaznaczone w podziemiu. Raz na stacji metra, podjąć pierwsze schody ruchome na wprost. Pierwszą ulicę w prawo po wyjściu z metra jest Lublańskiej. Teraz zaledwie 300 metrów, a znalazłeś się na Old Time Hotel. Biletu na podróż kosztuje 26 CZK. Jeśli chcesz zobaczyć szczegółową mapę, kliknij tutaj. Samochodem. Z Londynu: Hotel położony jest blisko głównego Praga - Brno drogowe, E50/E65. Po przekroczeniu Nuselský mostem skręcić w prawo na pierwszych światłach. Na następnych światłach skręcić w prawo po raz kolejny - i jesteś na ulicy Lublańskiej.

Z lotniska Ruzyne. Taxi: Taksówki są w taksówką pick-up punkt bezpośrednio z terminalu przylotów. Przejazd do hotelu Old Time kosztuje około 550 - 700 CZK. Możemy zorganizować swój transfer w specjalnej cenie. Transport publiczny: Weź autobus. 119 z lotniska do stacji Dejvick, gdzie należy przesiąść się w metro. Od Dejvická iść do Muzeum, gdzie powinna się zmienić od linii do linii C. Następnie przejdź jednej stacji do I. P. Paul. Wyjście na ulicy Lublańskiej jest zaznaczone w podziemiu. Raz na stacji metra, podjąć pierwsze schody ruchome na wprost. Pierwszą ulicę w prawo po wyjściu z metra jest Lublańskiej. Teraz zaledwie 300 metrów, a znalazłeś się na Old Time Hotel. Biletu na podróż kosztuje 26 CZK. Jeśli chcesz zobaczyć szczegółową mapę, kliknij tutaj. Z Dworca Głównego (Dworzec Główny): od Dworca Głównego Wystarczy metrem 2 stacje do IP. Paul. Wyjście na ulicy Lublańskiej jest zaznaczone w podziemiu. Raz na stacji metra, podjąć pierwsze schody ruchome na wprost. Pierwszą ulicę w prawo po wyjściu z metra jest Lublańskiej. Teraz zaledwie 300 metrów, a znalazłeś się na Old Time Hotel. Biletu na podróż kosztuje 26 CZK. Od Nádraží Holešovice: Od Nádraží Holešovice po prostu dojechać metrem do stacji 5 IP. Paul. Wyjście na ulicy Lublańskiej jest zaznaczone w podziemiu. Raz na stacji metra, podjąć pierwsze schody ruchome na wprost. Pierwszą ulicę w prawo po wyjściu z metra jest Lublańskiej. Teraz zaledwie 300 metrów, a znalazłeś się na Old Time Hotel. Biletu na podróż kosztuje 26 CZK. Jeśli chcesz zobaczyć szczegółową mapę, kliknij tutaj. Samochodem. Z Londynu: Hotel położony jest blisko głównego Praga - Brno Road, E50/E65. Po przekroczeniu Nuselský mostem skręcić w prawo na pierwszych światłach. Na następnych światłach skręcić w prawo po raz kolejny - i jesteś na ulicy Lublańskiej.

Najbliższe lotnisko: 15 km