CZK 1,647 za noc
CZK 1,647 za noc
I'm Hostels and Apartments, Prague, Czech Republic

I'm Hostels and Apartments

Praha (Prague), Czech Republic - Rohacova 73
4.4   

Přečtěte si 1 recenzi

  • Neposkvrněně čistý
  • Výjimečná hodnota
  • Fantastická služba
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Stay at I'm Hostels very recommended ... We stayed in a 5 bed room at I'm Hostels over New Years and were very satisfied with the accommodation. The staff was very nice and helpful. If we come back to Prague we will for sure stay at the same hostel again.

Popis - Hostel

Vítejte v našem pohodlné a nově vybavené prostory. Platit mnohem méně než v hotelu, a cítit se více uvolněně, než zůstat v průměru hostelu

. Naše pokoje jsou speciálně navrženy tak, aby splnily požadavky různých klientů ', a plněné kouzlo a příjemnou atmosférou. Každý z našich pokojů je zcela odlišný pohled na, nálada a očekávání hostů

. Nachází se velmi blízko centra města v jedné z nejstarších částí Prahy zvané Žižkov. Pouze 10 min autobusem se dostanete přímo v centru města, na jedné z nejstarších a nejznámějších náměstí v Praze, Náměstí Republiky (Náměstí Republiky)

Použijte naše zařízení opravdu vychutnat svůj pobyt v Praze. Klidné prostředí, a přece tak blízko k srdci města, nejlepší služby od našich zaměstnanců, která pomůže v každé velké nebo malé potřebujete mít mít - prostě vše, co potřebujete, aby Váš pobyt krásná vzpomínka.

  • I'm Hostels and Apartments, Prague, Czech Republic, Czech Republic hotely a ubytovny
  • I'm Hostels and Apartments, Prague, Czech Republic, Hotely ve starověké historické destinace v Prague
Prostor
  • Typ majetku: Hostel
  • Hostel pokoje / jednotky: 4
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: CZK 1,647 (Czech Koruna)

6-lůžkový pokoj Apartmán Apartmán dvojího použití Dvakrát Smíšené kolej Quad Jednotný Triple Twin
  • Přihlaste se po: 12:00am
  • Podívejte se předtím: 10:00am

Hostel vybavení

Letiště vyzvednutí Děti povoleny Prádelna / komorník služby Povlečení No curfew Parkoviště (za poplatek) trezor Kouření povoleno WIFI (zdarma)

Vybavení pokojů

Ensuite Fén Non-kuřácké pokoje Soukromá koupelna Společná koupelna WIFI


Politiky
Podrobnosti o ceně

CZK 1,647 - 2,295 za noc (Czech Koruna)

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaVisa ElectronMasterCardAmerican ExpressJCB

Umístění - Hostel

Rohacova 73
Praha (Prague)
Hlavní Mesto Praha (Hlavní město Praha)
Czech Republic  1300

Zeměpisná šířka: 50.08849, Zeměpisná délka: 14.46114

Jak se tam dostat

Směry
Autem, pocházející z ...

... Na východ od dálnice D11, R10 a I12 - jít přes Kyje rovně, první doleva po křižovatku Ohrada, pak první vlevo a po 4 blok, který se zde

... Západ - připojit se k hlavní silnici na jih-sever v centru města, a nechte ji po absolvování hlavní nádraží (křižovatka Bulhar). Přejít Stright přes 2 světla, okruh pro Žižkov, a to až Husitská ulice Koněvova a později. Pak se před 4. křižovatce odbočte vpravo dvakrát.

... Sever - jeden jednoduchý cesta Vás dovede do centra města, pokud jedete od severu dálnice D8. Jeďte rovně, přes řeku dvakrát a po druhém mostě se druhý výstup (u Bulhara). Odbočit vlevo ostré (180 stupňů otočit) a hlava pro Žižkov, přímo kolem světla. Těsně před třetí světelné křižovatce odbočte dvakrát doprava a jste tady.

... Na jih - z D1 jít Stright přes město až budete míjet hlavní železniční stanice na vaší pravé. Konec dálnice hned za ním na křižovatce Bulhar. Jeďte rovně přes 2 světla, okruh pro Žižkov, a to až Husitská ulice Koněvova a později. Pak se před 4. křižovatce odbočte vpravo dvakrát.
Městskou hromadnou dopravou

Autobusem číslo. 133 from Republic Square, heading to station Depo Hostivař, after approx. 10 minut dostat se na páté stanici Černínova.

Autobusem číslo. 133 from underground line's C station Florenc, heading to station Depo Hostivař, after approx. 5 minut dostat na třetí stanici Černínova.

Autobusem číslo. 136 od metra na stanici Flora, míří do stanice Vozovna Kobylisy, po cca. 5 minut dostat na třetí stanici Černínova.

Autobusem číslo. 136 from underground line's B station Vysočanská, heading to station Koleje Jižní Město, after approx. 10 minut dostat na stanici Černínova.

By public transport

Take bus nr. 133 from Republic Square, heading to station Depo Hostivař, after approx. 10 minutes get out on 5th station Černínova.

Take bus nr. 133 from underground line's C station Florenc, heading to station Depo Hostivař, after approx. 5 minutes get out on 3rd station Černínova.

Take bus nr. 136 from underground line's A station Flora, heading to station Vozovna Kobylisy, after approx. 5 minutes get out on 3rd station Černínova.

Take bus nr. 136 from underground line's B station Vysočanská, heading to station Koleje Jižní Město, after approx. 10 minutes get out on station Černínova.

Nejbližší letiště: Letiště Praha - 15 km