CZK 1,647 co noc
CZK 1,647 co noc
I'm Hostels and Apartments, Prague, Czech Republic

I'm Hostels and Apartments

Praha (Prague), Czech Republic - Rohacova 73
4.4   

Przeczytaj 1 opinię

  • Niezwykle czysty
  • Niezrównana wartość
  • Nadzwyczajna służba
Napisać recenzję

Najnowsza recenzja

Stay at I'm Hostels very recommended ... We stayed in a 5 bed room at I'm Hostels over New Years and were very satisfied with the accommodation. The staff was very nice and helpful. If we come back to Prague we will for sure stay at the same hostel again.

Opis - Hostel

Zapraszamy do naszej siedziby wygodnych i nowocześnie wyposażone. Zapłacą dużo mniej niż w hotelu i czuć się bardziej zrelaksowany niż pobyt w hostelu średniej.

Nasze pokoje są specjalnie zaprojektowane do spełnienia wymagań różnych klientów i przepełnione urok i atmosferę. Każdy z naszych pokoi jest bardzo różny w wygląd, nastrój i oczekiwania gości.

Położony bardzo blisko centrum miasta, w jednej z najstarszych dzielnic Pragi zwanej Zizkov. Tylko 10 minut autobus zabierze Cię prosto w centrum miasta do jednego z najstarszych i najbardziej znanych placów w Pradze, Namesti Republiky (Plac Republiki)

Zastosowanie naszych urządzeń naprawdę udany pobyt w Pradze. cichym miejscu, a jednak tak blisko serca miasta, najlepsze usługi naszych pracowników, który pomoże w każdym dużym lub małym musisz mieć - po prostu wszystko, czego potrzeba, aby Państwa pobyt piękne wspomnienia.

  • I'm Hostels and Apartments, Prague, Czech Republic, Czech Republic hotele i hostele
  • I'm Hostels and Apartments, Prague, Czech Republic, Najlepsze miejsca na pobyt w mieście w Prague
Przestrzeń
  • Typ nieruchomości: Hostel
  • Hostel pokoje / jednostki: 4
Hostel zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: CZK 1,647 (Czech Koruna)

6 osobowy Mieszkania Mieszkanie Double Use Double Mieszane Dorm Quad Single Trójka Twin
  • Zameldowanie po: 12:00am
  • Sprawdź wcześniej: 10:00am

Hostel udogodnienia

Airport pickup Dzieci dozwolone Pralnia / valet service Linen included Nie ma godziny policyjnej Parking (za dodatkową opłatą) Sejf Palenie dozwolone WIFI (za darmo)

Wyposażenie pokoju

Ensuite suszarka do włosów Pokoje dla niepalących Prywatna łazienka Wspólna łazienka WIFI


Zasady
Szczegóły ceny

CZK 1,647 - 2,295 co noc (Czech Koruna)

Przed przyjazdem należy poprosić o dodatkową kaucję. Jeśli tak, skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio po potwierdzeniu rezerwacji.

Karty kredytowe akceptowane na miejscu: VisaVisa ElectronMasterCardAmerican ExpressJCB

Lokalizacja - Hostel

Rohacova 73
Praha (Prague)
Hlavní Mesto Praha (Hlavní město Praha)
Czech Republic  1300

Szerokość: 50.08849, Długość geograficzna: 14.46114

Jak się tam dostać

Kierunki
Samochodem pochodzących z ...

... Wschodu autostrady D11, R10 i I12 - przejeżdżam przez Kyje prosto, skręcić w pierwszą w lewo po skrzyżowaniu Ohrada, a następnie pierwsza w lewo i po 4 blok tutaj

... Zachód - dołącz do głównej autostrady północ-południe w centrum miasta, i pozostawić po przejściu głównego dworca kolejowego (skrzyżowanie Bulhar). : Prosto przez 2 diody LED, kierując się do Zizkov, a później się Husitska ulicy Konevova. Następnie przed 4 światła skręcić w prawo dwa razy.

... Północno - jeden prosty droga prowadzi do centrum miasta, jeśli pochodzą z północy autostradą D8. Idź prosto, przez rzekę dwa razy i po drugim moście wziąć drugie wyjście (u Bulhara). Skręć ostro w lewo (obrót o 180 stopni) i udać się do Zizkov, prosto przeszłości świetle. Wystarczy przed 3 światłach skręcić dwa razy w prawo i jesteś tutaj.

... Południe - pochodzących z D1: prosto przez miasto aż do przejścia głównego dworca kolejowego w prawo. Wyjście z autostrady w prawo za nim na skrzyżowaniu Bulhar. Idź prosto przez 2 diody LED, kierując się do Zizkov, a później się Husitska ulicy Konevova. Następnie przed 4 światła skręcić w prawo dwa razy.
Przez transport publiczny

Autobusem nr. 133 z Placu Republiki, stacja pozycji Hostivar Depot, po ok.. 10 minut wysiąść na 5 stacji Černínova.

Autobusem nr. 133 jest od linii metra, stacji Florenc C, pozycji stacji Depo Hostivar, po ok.. 5 minut wysiąść na 3 stacji Černínova.

Autobusem nr. 136 z podziemnych linii stacji Flora, pozycji stacji Vozovna Kobylisy, po ok.. 5 minut wysiąść na 3 stacji Černínova.

Autobusem nr. 136 z stacji metra linii B Vysočanská pozycji stacji na całym South Town, po ok.. 10 minut wysiąść na stacji Černínova.

Przez transport publiczny

Autobusem nr. 133 z Placu Republiki, pozycji stacji Depo Hostivař po ok. 10 minut wysiąść na 5 stacji Cerninova.

Autobusem nr. 133 jest od linii metra, stacji Florenc C, pozycji stacji Depo Hostivař po ok. 5 minut wyjść na 3 stacji Cerninova.

Autobusem nr. 136 z linii metra stacji Flora, stacji pozycji Vozovna Kobylisy po ok. 5 minut wyjść na 3 stacji Cerninova.

Autobusem nr. 136 z stacji metra linii B Vysočanská pozycji stacji na całym South Town, po ok. 10 minut wyjść, że stacja Cerninova.

Najbliższe lotnisko: Lotnisko w Pradze - 15 km