$45 za noc
$45 za noc
Eco Hotel Uxlabil Atitlan, San Juan La Laguna, Guatemala

Eco Hotel Uxlabil Atitlan

San Juan La Laguna, Guatemala - Km 175, Barrio Xajal
4.6   

11 Celkový počet recenzí

 • Extrémně bezpečné prostředí
 • Fantastická služba
 • Vynikající pokoje
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Best hotel on the lake! ... San Juan is a beautiful and quiet town with many artists and textiles. Uxlabil is the best hotel in San Juan. They have their own organic farm on their property where they grow most of their food, and the food is excellent, fresh and healthy. They also have a ...

Popis - Nocleh se snídaní

Eco Hotel Uxlabil Atitlán je skrytý ecoparadise nachází na břehu jezera Atitlán, v klidné a přátelské město San Juan La Laguna, Sololá (175 km od Guatemala City). Je možné přijet na dlážděné silnici a lodí. Naším posláním je poskytovat efektivní a relaxační služby v oblasti pohostinství, harmonické s přírodou a kulturou.

Máme 12 pokojů na vaše celkové dispozice, jsou rozděleny do tří úrovní, na 15-30 m nad vodní hladinou. Všechny mají velmi pěkný pohled a koridorů, na kterých si můžete vychutnat klidnou pohled na jezero a zahrad, mají relaxační konverzace nebo klidné čtení.

Pokud jste aktivní člověk, můžete použít naše kajaky k prozkoumání jezera, procházka kolem vlastnictví cesty pozorovat našich zahrad a sadů, udělat nějaké pozorování ptáků, nebo jít ven vlastnictví do Společenství San Juan La Laguna, do San Pedro Volcano, udělat nějaké zpět na koni a další! Pokud dáváte přednost relaxaci, můžete také využít našich mayské sauna, jacuzzi, masáže, nebo aby primitivistic obraz nebo ukázka tkaní uvnitř hotelu.

Eco Hotel Uxlabil Atitlán je autentický eko-turistické projekt, postavený a běh s environmentální a kulturní angažovanosti. Všichni naši zaměstnanci jsou z komunity a jejich přátelský pozornost je výrazem naší politiky. Zajišťujeme přímé zaměstnání na pět rodin a 150 žen tkalců a devět malířů jsou nepřímo zaměstnané nebo konzultaci u hotelu.

Poznámky:
V souladu s místními zákony a mezinárodními smlouvami, v Eco Hotel Uxlabil a v obci San Juan La Laguna vykořisťování dětí a sexuální turistika je zakázáno. Také jsme Vás informovali, že náš hotel nemá zařízení pro lidi se zvláštními potřebami. Děkujeme Vám za pochopení.

 • Eco Hotel Uxlabil Atitlan, San Juan La Laguna, Guatemala, Guatemala hotely a ubytovny
 • Eco Hotel Uxlabil Atitlan, San Juan La Laguna, Guatemala, 10 nejlepších měst s hotely a ubytovnami v San Juan La Laguna
Prostor
 • Typ majetku: Nocleh se snídaní
 • Nocleh se snídaní pokoje / jednotky: 12
 • Rok postavený: 2001
 • Renovovaný: 2005
 • Veřejná klasifikace: 3
Nocleh se snídaní ubytování

Nejnižší dostupná cena: $45

Dvoulůžkový Quad Jednotný Standardní Triple Twin
 • Přihlaste se po: 2:00pm
 • Podívejte se předtím: noon

Nocleh se snídaní vybavení

Nabízíme Vám velké zahrady v okolí s mnoha místními květinami, kávy a ořechů macadamia plantáží, zeleniny a léčivých bylin, soukromé přístaviště pro plavání a canoing; několik chůzi na cvičení a relaxaci, solárium a koridorů s Hammocks, Mayové sauna (Temascal) a jacuzzi, parkoviště v blízkosti hotelu, a velmi přátelský kontakt s komunitou.

Zveme vás vzít naše SPECIÁLNÍ ALL INCLUSIVE 2 denní balíček za pouhých US $ 77, 00 za osobu ** (včetně všech daní): 2 dospělé osoby ve dvoulůžkovém pokoji, uvítací koktejl, Všechna jídla v ceně (snídaně, obědy, večeře a 1 snack čas) , 1 láhev vína, Sauna, Solarium, kajaky, soukromé přístaviště, 1 hodina textilu nebo primitivistic Obrazy demonstrace, a vybrat si mezi švédská masáž nebo Dvojjazyčné prohlídková trasa: Chcete-li sopka San Pedro, San Juan La Laguna Společenství; Chcete-li Cerro del rostro Maya (Mayský obličeje Hill), nebo Zpět Jízda na koni. Rezervace k dispozici až do 30. listopadu. Neplatí na vysoké sezóny (Velikonoce a Nový rok Dovolená).

Snídaně v ceně Děti povoleny Zahrady Skupina služby Prádelna / komorník služby Zavazadlové nosiče Setkání příslušenství Multi-kulturní pracovníci Noviny / časopisy parkoviště (zdarma) Domácí zvířata bohoslužeb na webových stránkách Restaurace na místě Bezpečné uložení box Sport / činnosti Parní pokoj Prohlídka / okružní pomoc WIFI (zdarma)

Vybavení pokojů

Tato lůžka jsou pohodlné (některé z nich tvoří vytesané z kamene a jiní s rustikální dřevo) a všechny pokoje mají vlastní koupelnu s teplou vodou. Všechny byly jednoznačně dekor s místními řemeslníky craftsmanships, takže se můžete cítit spojené s naší kultury. Pouze místnosti v prvním patře mají kabelovou televizi.

Hosté se doporučuje, aby se eko-šetrné postupy zaměřené na zachování energie a vody a my jsme nainstalovali solární panely, aby asistent s ohřevem vody.

Maid služby denně Mountain View pokoje Soukromá koupelna WIFI


Sousedství

Mezi speciální místa na světě, jezera Atitlán je jedním z nejhezčích, odkazoval se na jako "nejkrásnější jezero na světě" od Aldouse Huxleyho. Eco Hotel Uxlabil Atitlan se nachází 175 km od Guatemala City, v klidné a čisté město San Juan La Laguna a je jen méně než 100 metrů od břehu jezera.

Body zájmu
 • Společenství San Juan La Laguna (200 MTS)
 • Jezero Atitlán (před hotelem)
 • Primitivistic malíři workshop (400 MTS)
 • Planty druhů ptáků a přírody na místě
 • Weavers a prodejna textilu (300 MTS)
 • San Pedro Volcano (10 minut od hotelu)
 • Unijní ženy z dílny zdraví (500 MTS)
 • Community Church (500 MTS)
 • Unijní průvodci (400 MTS)
 • Tukey Chub pozorování (ohrožený druh) 10 minut od hotelu
 • Mayské kultury Alive
 • Maximon (San Simon)

Jídlo a pití
Jíst v domě
Hotel je Restaurace
Národní i mezinárodní jídla služby.

Politiky
Podrobnosti o ceně

$45 - 81 za noc

All inclusive 154,00 dolarů [2 dospělé osoby na 2 dny] (není k dispozici během vysoké sezóny)

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCardAmerican ExpressDiscover

Dostupné slevy

Speciální kurzy jsou k dispozici pro dlouhodobější pobyty, nebo velké skupiny.

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

REZERVACE A ZRUŠENÍ POLITIKA

Zálohová platba ve výši nejméně 30% celkové částky je povinen zajistit rezervaci, může to být platba provedena prostřednictvím vkladu, převodem nebo kreditní kartou.

Pokud z nějakého důvodu musíte zrušit svou rezervaci, Vám můžeme nabídnout plnou náhradu, pokud vaše zrušení objednávky obdrží nejméně 2 týdny před datem vašeho příjezdu. Pokud je to obdržel od 2 týdnů do 48 hodin před datem příjezdu, budeme odečítat pouze 10% nákladů na správu. Pokud je však zrušení objednávky přijaté v době kratší než 48 hodin, jsme líto Vás informovat, že v důsledku naší politiky, budeme moci zpracovat vaše vrácení peněz.

Prosím, kontaktujte nás pro especial případech je třeba zvážit.

Umístění - Nocleh se snídaní

Km 175, Barrio Xajal
San Juan La Laguna
Sololá (Departamento de Sololá)
Guatemala  01010

Zeměpisná šířka: 14.69505, Zeměpisná délka: -91.28152

Jak se tam dostat

Eco Hotel Uxlabil Atitlán leží u 175 km od Guatemala City, můžete nám přímo chodník silnici (jako je zobrazen v mapě nahoře), nebo lodí, z některého z měst regionu jezera Atitlán. Například můžete vzít autobusem nebo kyvadlové na Panajachel (jeden z nejznámějších měst Sololá) a pak mít veřejnou lodní v doku Tzanjuyu do San Juan La Laguna (oni si účtují kolem US $ 3, 50 za osobu) a můžete požádat kapitán lodi, aby vás při poklesu doku HOTEL UXLABIL, kde jsme rádi Vás přivítáme.

Veřejná doprava z Guatemala City je k dispozici, stačí jít na autobusové nádraží a dostanete autobusem do San Juan La Laguna, rychlost je asi 5, 00 dolarů každou osobu.
Můžete si také objednat raketoplán, pro ode dveří ke dveřím služby, sazba může se pohybuje mezi 25, 00 dolar - $ 30. 00 každý člověk.

Nejbližší letiště: La Aurora mezinárodní letiště, 175 km