HUF 3,000 za noc
HUF 3,000 za noc
HBC Hostel, Budapest, Hungary

HBC Hostel

Budapest, Hungary - Nagymezo U. 49, Vi. District
2.4   

2 Celkový počet recenzí

  • Velmi dobrá čistota
  • Velmi bezpečné
  • Dobré ceny
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Accommodation in HBC Hostel ... The staying condition expected the price I payed for accommodation. Staff member was friendly and without any problem. I enjoyed staying there. Sarka

Popis - Hostel

'HBC Hostel - Uvádění pohostinství První'

Nejnovější ubytovny v Budapešti! Máme pro Vás otevřeno od května 2006. Myslíme si, že to je naše výhoda, protože musíme 'boje' pro nové hosty. My se nachází ve staré budově, ale čisté. Také si myslíme, že máme ještě jednu výhodu - zkušenosti v pohostinství - cestovní kanceláře, restaurace, komentované prohlídky, atd.

Na místě je spolehlivé - všechny významné památky v Budapešti jsou max.. 20 minut od nás - Opera (5 minut), bazilika svatého Štěpána (! 5 minut), Oktogon, náměstí Hrdinů, Parlament (! 5 minut), židovská synagoga, západní / Nyugati Trainstation (5 minut!), Atd.

Nacházíme se v ulici, která je v Budapešti zvané Broadway, vzhledem ke skutečnosti, že existuje spousta divadel kabaretů, apod.

Bankomat / bankovních služeb v naší ulici, II. Kategorie restaurace pod námi, směnárna pod námi, vlakové nádraží / autobusové nádraží / letiště transfer apod. Multi-kulturní, přátelský a dobře informovaný personál, atd.

Nabízíme Vám, že i více!
'Čekáme na vás!'

"HBC Hostel - Uvádění pohostinství První!"

  • HBC Hostel, Budapest, Hungary, Hungary hotely a ubytovny
  • HBC Hostel, Budapest, Hungary, Instant World Booking získává špičkové hodnocení od zákazníků a hotelů jako důvěryhodný a spolehlivý rezervační web v Budapest
Prostor
  • Typ majetku: Hostel
  • Renovovaný: 2006
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: HUF 3,000 (Hungarian Forint)

6-lůžkový kolej Koleje Dvojité Double, Triple, apod., stejně Smíšené kolej Quad Jednotný Trojitý
  • Přihlaste se po: 12:00am
  • Podívejte se předtím: 11:00am

Hostel vybavení

Volný přístup na internet, dobrá snídaně v naší restauraci, velké bezpečné nechat cennosti, čisté budovy, stejně jako ubytovny, kuchyňské vybavení, prohlídky s průvodcem na nejlevnější cenu - Budapešť, Balaton, Eger ..., nejlevnější letiště / vlakové nádraží / autobusové nádraží převod, směnárna za nás, restaurace pod námi, banky v naší ulici, vedle supermarketu, a ještě mnohem více.

Letiště vyzvednutí Půjčovna kol Výtah internet Praní / komorník služby Povlečení Setkání příslušenství Multi-kulturní pracovníci Zákaz kouření No curfew Parkoviště (za poplatek) Domácí zvířata nejsou povolena trezor Taxi služby Prohlídka / okružní pomoc

Vybavení pokojů

Backpacker zařízení Balkóny Faxové služby internet Mikrovlnné Non-kuřácké pokoje Lednice Koupelna přeháňky bez vany Televizní Televize (kabel / satelit)


Sousedství

V blízkosti-by:
Opera, Parlament, Nyugati (Západní) vlakové nádraží - postaven před Eifel Eifel Tower, je ubytovna se nachází v Budapešti Broadway - ulice plné divadel, kabaretů, apod., bazilika svatého Štěpána, Margaret Island - sportovní centrum, atd.


Politiky
Podrobnosti o ceně

HUF 3,000 - 12,000 za noc (Hungarian Forint)

Na osobu

Dostupné slevy

Pro skupiny 10 a více

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Máme právo na zrušení rezervace po čekání hostů 2 hodiny přijít bez nájmu hostem vím, že, pokud host neinformuje nás o opožděnosti.

Umístění - Hostel

Nagymezo U. 49, Vi. District
Budapest
Budapest főváros
Hungary  1065

Zeměpisná šířka: 47.50657, Zeměpisná délka: 19.05574

Jak se tam dostat

Od Keleti (východní) železniční stanice:
  Take trolejbusové č. 78 a vystupte na stanici devátý (Bajcsy-Zs silnice).
  Když máte volno, zase na protější straně ulice a ihned zase vlevo, pak rovně do další ulice. To je naše ulice. Jsme na čísle 49, první patro.

Od DELI (jižní) vlakové nádraží:
  Take červené metro (stanice metra, podzemí), nebo metro ne. 2 a vystupte na třetí stanici (Kossuth Lajos tér / čtverec). Jděte ven z metra sekce a přijmout trolejbusem č.. 70 nebo 78 a vystoupit na druhé stanici (Bajcsy-Zsilinszky ut).
  Když se dostanete ven z trolejbusu, budete před naší místa. Jsme na čísle 49, první patro.

Z Nyugati (Západní) vlakové nádraží:
  Pokud přijedete na Nyugati, jste 5 minut od nás. Můžete chodit, nemusíte žádné přepravy k nám.
  Když se dostanete ven z budovy, odbočte vlevo, chůze 30 metrů a na další roh / blok odbočit vpravo jen přes semafor.
  Pak jít 150 m rovně. Po dvou rozích jste přišel na křižovatku a pak zase na protější straně ulice, pak zase zase vlevo do další ulice, a že bude naší ulice. Jsme na čísle 49, první patro.

Od NEPLIGET - Mezinárodní autobusové nádraží:
  Take modré metro (stanice metra, podzemí), nebo metro ne. 3 k Ujpest-Központ směr a vystupte na 8. nádraží (Nyugati Palyaudvar).
  Ponechat metro bod a když jste v přední části Nyugati (Západní) vlakové nádraží, máte 5 minut od nás. Můžete chodit, nemusíte žádné přepravy k nám.
  Pokud jste v přední části budovy vlakového nádraží, a při pohledu na velká budova nákupního centra a náměstí a tramvaj staton, odbočit doleva, chůze 30 metrů a na další roh / blok odbočit vpravo jen přes semafor.
  Pak jít 150 m rovně. Po dvou rozích jste přišel na křižovatku a pak zase na protější straně ulice, pak zase zase vlevo do další ulice, a že bude naší ulice. Jsme na čísle 49, první patro.

Z letiště Ferihegy:
  Existuje mnoho způsobů, jak přijít k městu. Buďte opatrní, nepoužívejte některých agentur na letišti, které bude účtovat Vám hodně peněz za nic (např.. telefonát rezervace vás bude stát 10 EUR!).
  Můžete použít letiště Minibus službu, která není drahá, pokud jste sami. Pokud existují dvě nebo více osob, je nejlepší zavolat nám a my se vám transfer do hostelu za nejlevnější cenu v Budapešti!

trolejbus, metro, autobus, tramvaj ...

Nejbližší letiště: Ferihegy 1 a 2