€40 co noc
€40 co noc
Luxury Guesthouse Budapest, Budapest, Hungary

Luxury Guesthouse Budapest

Budapest, Hungary - Kisfaludy Utca 28/ A, Interphone 41, 2Nd Floor

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Pensjonat

Oferujemy 3 pokoje w mieszkaniu, 150 mkw, Apartament posiada 3 sypialnie, kuchnia, salon i jadalnia. W mieszkaniu mamy jeden pokój z 2 łóżkami, jeden pokój z 3 łóżkami i jedno łóżko można dodawać i 1 pokój z podwójnym łóżkiem. Pokój posiada radio z odtwarzaczem CD i DVD i TV.
Ręczniki, koce i arkusze itp. istnieją. Klawisze są dostępne dla każdego gościa. Na check-in można uzyskać informacje, gdzie można kupić bilety na transport publiczny i karty telefoniczne. Intercom system jest na drzwiach. Darmowy drukowane mapy miast i turystycznych broszur jesteśmy dając po przyjeździe.

  • Luxury Guesthouse Budapest, Budapest, Hungary, Hungary hotele i hostele
  • Luxury Guesthouse Budapest, Budapest, Hungary, Najlepsze ekologiczne do ochrony i ochrony środowiska w Budapest
Przestrzeń
  • Typ nieruchomości: Pensjonat
  • Pensjonat pokoje / jednostki: 5
  • Rok budowy: 1916
  • Odnowiony: 2005
  • Klasyfikacja publiczna: 4
Pensjonat zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: €40

Apartament dla 9 osób Double King Single Standard Triple
  • Zameldowanie po: 7:00am
  • Sprawdź wcześniej: noon

Pensjonat udogodnienia

Airport pickup Darmowe rozmowy telefoniczne lokalne Internet Internet bezprzewodowy (bezpłatny) Linen included Open 24 Hours Parking (bezpłatny) Zwierzęta domowe Taxi WIFI (za darmo)

Wyposażenie pokoju

Jest 1 winda. Mieszkanie jest bardzo jasne, słoneczne, okna od strony ulicy budynku. Kuchnia wyposażona jest w fali, lodówka, kuchenka elektryczna, ekspres do kawy, self catering. Łazienki wyposażone są w wannę kąpielowy z prysznicem i umywalką. Centralne ogrzewanie i ciepła woda bez ograniczeń dostępne są też. Apartament posiada urządzenia do prasowania i mycia maszyny (za darmo). W pobliżu supermarket.

Ekspres do kawy / herbaty suszarka do włosów żelazko i deska do prasowania Kuchni sprzątane codziennie Kuchenka mikrofalowa Mini-bar lodówka Telefon Telewizja Telewizja (kabel / satelita) VCR / DVD WIFI


Zasady
Szczegóły ceny

€40 co noc

Karty kredytowe: Niedozwolone na miejscu

Lokalizacja - Pensjonat

Kisfaludy Utca 28/ A, Interphone 41, 2Nd Floor
Budapest
Budapest főváros
Hungary  1084

Jak się tam dostać

Mamy partnera taxi firmy które zaoszczędzą czas i pieniądze.
Jeśli potrzebujesz taxi call me po przybyciu w Budapeszcie i będę zamówienie taksówki dla Ciebie. Jest naszym partnerem firmy Budapeszcie Taksówki i weźmie cię do mieszkania, do zniżki cen.
Jest również bardziej bezpieczne korzystanie z naszych usług taxi, bo będzie wiedział, w każdym czasie których jeden taksówkarz był z Tobą w przypadku problemów. Jeśli podejmowanie innych usługę dont gwarantując jeśli straci swoje walizki lub jeśli będzie bardziej obciążony.
Jeśli potrzebujesz taksówkę po przybyciu na lotnisko przejść do informacji biurko i wysyłać do mnie wiadomości SMS lub zadzwonić na mój telefon komórkowy, wyślij do mnie nazwa terminala, 1, 2a i 2b i będę zamówienie taksówki dla Ciebie. Cena jest ustalenie z lotniska 6. 000 HUF lub 26 euro z maksymalnie 20 minut oczekiwania .. Poczekaj taksówką na informacjach biurko, kierowca wejdzie w 5-15 minut z nazwą tabeli. Poczekaj na info biurko, dont go stamtąd, bo jeśli będzie taksówka czeka na ciebie więcej niż 20 minut należy zapłacić za jego oczekiwania i parking. Cena na lotnisko z mieszkania to 5000 HUF lub 22 euro. Ceny te są ważne od 10 październik 2008. Jest to specjalne zniżki dla naszych klientów!

To jest całkowity koszt dla jednej, dwóch lub trzech 4 osób!

Istnieją 3 różne dworce kolejowe w Budapeszcie: Keleti (East), Nyugati (Zachód) i Deli (Południe). Jeśli przy Nyugati stacji podejmują tramwajem 4 lub 6 do stacji Ferenc Boulevard, wyjść na stronie, gdzie jest kino Corvina Kisfaludy i skręcić w ulicę.
Jeśli przybędziesz na dworzec Oriental i Deli Weź czerwoną linią metra do stacji Blaha miejsca i stamtąd tramwajem 4 lub 6 do stacji Francis Boulevard.

Najbliższe lotnisko: Ferihegy, 30 minut taksówką jest odległość od miasta!