Timbercreek Bed And Breakfast

Timbercreek Bed And Breakfast

Paxton, Illinois - 1559 E. State Route 9
$99 za noc
$99 za noc

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Bed and breakfast

Timbercreek Bed and Breakfast země ústupu stylu nabízí ubytování v ústraní Illinois louky obklopené stromy a potok. Je ideálním místem k úniku rychle-tempo každodenního života a relaxovat, dobíjet, a znovu se navzájem

Prostor
  • Typ majetku: Bed and breakfast
  • Rok postavený: 2003
Bed and breakfast ubytování

Nejnižší dostupná cena: $99


Bed and breakfast vybavení

Interiér je vyzdoben v hostinci v anglickém Chata dcor. Nejsou z tvrdého, cihel a dlaždic podlahy, bílé mořené dřevo stropy, světlíky, sloupy, extra široký čalouněním, krby, soukromé posezení oblastech zauzlený olše dřevěné trámy a cabinetry, upscale nábytek, umělecká díla, nadrozměrné lůžek, a whirlpool, a mnohem více . Mimo, hosté se nachází dvě kamenné terasy zpevněné zasunutý do terénní úpravy podél potoka s tepané železo stoly a židle, dřevěné houpací křesla na verandě, a západem vyhlídková zátoce a spoustu terénem pro pěší. Za soumraku, kdy se ptáci dokončit své pěvecké a jelenů couvnutí pryč, Timbercreek se promění v nádherné zemi planetárium jak měsíc stoupá přes louku a hvězd jeví na obloze.

Vybavení pokojů

Všechny objekty mají vlastní koupelnu a jeden apartmán v prvním patře v hostinci je postižené přístupné. The Kitchen se skladuje se káva, čaj, soda a zatímco Shromáždění Pokoj má deskové hry a různorodé čtení materiálu. A snídaně je servírována v pokoji se snídaní. Prádelna zařízení, žehličky, vysoušeče vlasů a jsou dostupné. Chcete zvýšit zkušenost na Timbercreek Bed and Breakfast, no vybaveny telefonem nebo televizi. Zde je malá soukromá telefonní místnosti na druhém patře.


Politiky
Podrobnosti o ceně

$99 - 199 za noc

Umístění - Bed and breakfast

1559 E. State Route 9
Paxton
Illinois    60957

Zeměpisná šířka: 40.45595, Zeměpisná délka: -88.1639

Jak se tam dostat

Od Champaign
30 minut severně od Champaign. Postupujte I-57 k odchodu # 261 v Paxtone (Trasa 9). Konec v mezistátních a přijmout Linka 9 západně (vlevo) 2, 7 mil na Timbercreek vchod na jihu (levé) straně dálnice.
 
Z Chicaga
100 minut jižně od Chicaga. Take I-94 jižně z centra Chicaga. Sloučit do I-57 na jih a cestou do Odejít # 261 v Paxtone (Trasa 9). Odejít a přijmout Linka 9 západně (vpravo) 2, 7 mil na Timbercreek vchod na jihu (levé) straně dálnice.
 
Od Bloomington
45 minut východně od Bloomington. Následná cesta 9 Východní Bloomington prostřednictvím Gibson City směrem Paxtone. Po cestě přes křižovatku Linka 115 (pobytem na trasa 9) a kolem jemné křivky, na Timbercreek vchod je na jižní (pravé) straně dálnice.