Timbercreek Bed And Breakfast

Timbercreek Bed And Breakfast

Paxton, Illinois - 1559 E. State Route 9
$99 co noc
$99 co noc

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Nocleg i śniadanie

TimberCreek Bed and Breakfast oferuje kraju rekolekcje stylu noclegi w zacisznej Illinois łąka otoczona drzewami i strumień. Jest to idealne ustawienie uciec szybkim codziennego życia i odpocząć, naładować, i ponownie ze sobą

Przestrzeń
  • Typ nieruchomości: Nocleg i śniadanie
  • Rok budowy: 2003
Nocleg i śniadanie zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: $99


Nocleg i śniadanie udogodnienia

Wnętrze karczmy jest urządzone w języku angielskim Chata dcor. Istnieją twardego, cegła, dachówka i podłóg, białego drewna piklowane sufity, świetliki, kolumny, szerokie zewnętrzne wykończenia, kominki, prywatne posiedzenia obszarach węzłowaty olchowego belek i cabinetry, upscale meble, dzieła sztuki, przewymiarowany łóżka, jacuzzi i wiele więcej . Poza goście znajdą dwie kamienne betonowa patia tucked do krajobrazu wzdłuż strumienia z kute stoły i krzesła, drewno rocking krzesła na ganek, a sunset Lookout cove i mnóstwo terenu do spaceru. O zmierzchu, kiedy zakończyć ich śpiew ptaków i jeleni retreat away, TimberCreek jest przekształcony w kraju planetarium gorgeous jak księżyc wschodzi nad łąki i pojawią się gwiazdy na niebie.

Wyposażenie pokoju

All accomodations posiadają łazienkę i jeden apartament na pierwszym piętrze w gospodzie niepełnosprawnych jest dostępny. Kuchnia jest w zapasy kawy, herbaty i sody natomiast Gathering pokoju ma gier i różnorodne materiały do czytania. Pełne śniadanie serwowane jest w sali śniadaniowej. Pralnię, żelazka i suszarki do włosów są dostępne. Aby zwiększyć doświadczenie w TimberCreek Bed and Breakfast, nie apartament posiada telefon i telewizor. Istnieje mały prywatny telefon pokój na drugim piętrze.


Zasady
Szczegóły ceny

$99 - 199 co noc

Lokalizacja - Nocleg i śniadanie

1559 E. State Route 9
Paxton
Illinois    60957

Szerokość: 40.45595, Długość geograficzna: -88.1639

Jak się tam dostać

Od Champaign
30 minut na północ od Champaign. Stosuj się do I-57 # 261 Wyjdź na Paxton (Route 9). Wyjdź z międzypaństwowych i podejmowania Trasa 9 zachodniego (po lewej) 2, 7 mil do TimberCreek wejście na południu (po lewej) stronie drogi.
 
Z Chicago
100 minut na południe od Chicago. Take I-94 na południe w centrum Chicago. Scal do I-57 na południe i podróże, aby wyjść na # 261 Paxton (Route 9). Wyjdź i podjąć Trasa 9 zachód (po prawej) 2, 7 mil do TimberCreek wejście na południu (po lewej) stronie drogi.
 
Z Bloomington
45 minut na wschód od Bloomington. Postępuj Trasa 9 wschodzie Bloomington poprzez Gibson City kierunku Paxton. Po podróży poprzez Route 115 przecięcia (pobyt na trasie 9) i okolice delikatnie krzywej, w TimberCreek wejście znajduje się na południu (po prawej) stronie drogi.