INR 1,000 za noc
INR 1,000 za noc
Daughter's Home, Jaipur, India

Daughter's Home

Jaipur, India - 113/12, Kumbha Marg, Sector-11, Pratap Nagar, J

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hostel

Zkušenosti útulnou domácí atmosférou-v našich dceřiných ’ s Home. Pokoje jsou prostorné a dobře zařízené, vlastní-obsažené a řádně udržovány. Jsou vzdušné a poskytují skvělý výhled. Hostel má také internetové zařízení a může být zobrazena na zdanitelného základu pro rezidenty pouze hostelu. Přicházejí se základní občanské vybavenosti, jako jsou postele, stůl, židle, malá skříňka a elektrická výbava. K dispozici je 24-hodinová s elektřinou moc zpět-nahoru a vody pomocí reverzní osmózy filtrační systém také. Hostel obyvatelé mají zařízení pro ohřívač vody na zimu, chladičů v letní sezoně a prádelna je v přední části areálu ubytovny. A hala s rekreačním zařízení pro indoor hry rád šachy, karambol vyzývá studenty, aby dobře využít jejich volný čas. Kabelová televize je rovněž obsaženo v každém bloku.
Všechny jednotky snažit tvrdě, aby zajistily, že jeho obyvatelé mají svůj pobyt zde!

’ Dcera s rodinou, včetně vnitřní orgány, hostelu rezidentských fakultních členů a studentů všech stolovat spolu mít pocit belongingness.
Centrální jídelně, s dostatečnou kapacitou, dobře vybavené a poskytuje-plánována, pestrý, vyvážený a chutný vegetariánský potraviny připravené v přísných hygienických podmínek. Den začíná sloužící ložního čaj / mléko a break-rychlý ráno a končí doručení vyživováním mléka, než se do postele. Oči hledají dokonalost a vytrvale hledat za každou sebemenší mezeru na kampusu. Hladké fungování nepořádek zajištění kvality potravin, chutný odrůd a ústa-zalévání aroma je jediným realizace jakékoliv diváka.

Dcera ’ je doma je dobře vybavená základní občanské vybavenosti a poskytuje příznivé prostředí pro pohodlný a smysluplný pobyt.
  Dcera ’ je doma, že se jedná o koleje pro dívky, se podíval na bezpečnostní hledisko s velkou péčí. Profesionální bezpečnostní personál, hlídat dceru ’ to Home, dvacet čtyři hodin. A den a neohrožený bdělosti učinit areálu důkladně zabezpečen. Chcete-li zachovat dekorum z Dcera ’ je doma, každý má následovat některé pokyny, aby se bezpečnostní účelu může být dosaženo. Lady rezidentskými Dozorce specializována na pohostinnost a řízení je k dispozici nepřetržitě.

Opravdu těší, že dcera ’ s vnitřní poskytuje obyvatelům jsou završena pocit úzkosti zdarma nebi, že je bezpečného domů daleko od domova.
Dcera ’ s Domů
(Hostel / Platební Guest Ubytování pouze pro ženy)
113/12. Kumbha Marg, Sector-11
Pratap Nagar, Jaipur-302033 (INDIE

  • Daughter's Home, Jaipur, India, India hotely a ubytovny
  • Daughter's Home, Jaipur, India, Vysoce kvalitní destinace v Jaipur
Prostor
  • Typ majetku: Hostel
  • Hostel pokoje / jednotky: 30
  • Rok postavený: 2007
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: INR 1,000 (Indian Rupee)

Žena kolej
  • Přihlaste se po: 1:30pm

Hostel vybavení

Letiště přejímaný All inclusive plán snídaní (extra charge) Pronájem aut Děti povoleny zahrada Dárkové shop Prádelna / sluha služba zavazadla dopravci Jídelní plán Lékařská pomoc na výzvu Setkání příslušenství Film pronájmy Noviny / časopisy Zákaz kouření No curfew 24 hodin parkoviště (zdarma) Bez domácích zvírat Pokojová služba Trezor Taxi služba prohlídka / okružní pomoc měniče napětí

Vybavení pokojů

A / C Climate Control Fax služba Internet access Maid služby denního Mikrovlnná trouba Soukromá koupelna Rollaway lůžek k dispozici kuřácké pokoje Telefon Televize Televize (kabel / satelit) VCR / DVD měniče napětí Wake-Up hovory


Politiky
Podrobnosti o ceně

INR 1,000 za noc (Indian Rupee)

Kreditní karty: Nepřijato na místě

Umístění - Hostel

113/12, Kumbha Marg, Sector-11, Pratap Nagar, J
Jaipur
Rājasthān (State of Rājasthān)
India  302033

Zeměpisná šířka: 26.79557, Zeměpisná délka: 75.8202

Jak se tam dostat

Opačná Pošta sektoru-11

Nejbližší letiště: SANGANER 4kms