INR 700 co noc
INR 700 co noc
Hotel Pradhan Residency, Gangtok, India

Hotel Pradhan Residency

Gangtok, India - Paljor Stadium, Link Road

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Hotel

Pradhan Residency, Gangtok jest jednym z bardzo nowych hoteli w obwodzie turystycznym Gangtok. Rozpoczęty w 2013 roku przez pana Suvama Pal z zamiarem zapewnienia najlepszego doświadczenia podróżnego i zakwaterowania w Gangtok, który pasuje do budżetu podróżnika. Pradhan Residency znajduje się poniżej świętego klasztoru zwanego Tamang Gompa. Z pokoi można podziwiać panoramiczny widok na miasto Gangtok i górę Kanchenjunga. Droga MG jest 10 minut jazdy od hotelu. Możesz odpocząć i miło spędzić czas w Gangtok. Pradhan Residency, Gangtok to jeden z bardzo nowych hoteli w obwodzie turystycznym Gangtok. Rozpoczęty w 2013 roku przez pana Suvama Pal z zamiarem zapewnienia najlepszego doświadczenia podróżnego i zakwaterowania w Gangtok, który pasuje do budżetu podróżnika. Pradhan Residency znajduje się poniżej świętego klasztoru zwanego Tamang Gompa. Z pokoi można podziwiać panoramiczny widok na miasto Gangtok i górę Kanchenjunga. Droga MG jest 10 minut jazdy od hotelu. Możesz odpocząć i miło spędzić czas w Gangtok. Pradhan Residency, Gangtok to jeden z bardzo nowych hoteli w obwodzie turystycznym Gangtok. Rozpoczęty w 2013 roku przez pana Suvama Pal z zamiarem zapewnienia najlepszego doświadczenia podróżnego i zakwaterowania w Gangtok, który pasuje do budżetu podróżnika. Pradhan Residency znajduje się poniżej świętego klasztoru zwanego Tamang Gompa. Z pokoi można podziwiać panoramiczny widok na miasto Gangtok i górę Kanchenjunga. Droga MG jest 10 minut jazdy od hotelu. Możesz odpocząć i miło spędzić czas w Gangtok. Pradhan Residency, Gangtok to jeden z bardzo nowych hoteli w obwodzie turystycznym Gangtok. Rozpoczęty w 2013 roku przez pana Suvama Pal z zamiarem zapewnienia najlepszego doświadczenia podróżnego i zakwaterowania w Gangtok, który pasuje do budżetu podróżnika. Pradhan Residency znajduje się poniżej świętego klasztoru zwanego Tamang Gompa. Z pokoi można podziwiać panoramiczny widok na miasto Gangtok i górę Kanchenjunga. Droga MG jest 10 minut jazdy od hotelu. Możesz odpocząć i miło spędzić czas w Gangtok.

 • Hotel Pradhan Residency, Gangtok, India, India hotele i hostele
 • Hotel Pradhan Residency, Gangtok, India, Niedrogie hostele w Gangtok
Przestrzeń
 • Typ nieruchomości: Hotel
 • Hotel pokoje / jednostki: 10
 • Rok budowy: 2013
 • Odnowiony: 2014
 • Klasyfikacja publiczna: 1
Hotel zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: INR 700 (Indian Rupee)

Standard Twin Wynajem na wakacje
 • Zameldowanie po: noon
 • Sprawdź wcześniej: 11:00am

Hotel udogodnienia

Pradhan Residency, Gangtok jest jednym z bardzo nowych hoteli w obwodzie turystycznym Gangtok. Rozpoczęty w 2013 roku przez pana Suvama Pal z zamiarem zapewnienia najlepszego doświadczenia podróżnego i zakwaterowania w Gangtok, który pasuje do budżetu podróżnika. Pradhan Residency znajduje się poniżej świętego klasztoru zwanego Tamang Gompa. Z pokoi można podziwiać panoramiczny widok na miasto Gangtok i górę Kanchenjunga. Droga MG jest 10 minut jazdy od hotelu. Możesz odpocząć i miło spędzić czas w Gangtok.

24-godzinna recepcja Transfer z lotniska Wypożyczalnia samochodów Przyjazny dla gejów Usługi dla grup Pralnia / usługi parkingowego Plany posiłków Otwarte 24 godziny Parking (dodatkowa opłata) Zwierzęta niedozwolone Obsługa pokojowa Palenie dozwolone Pomoc w zwiedzaniu / zwiedzaniu

Wyposażenie pokoju

Pradhan Residency, Gangtok jest jednym z bardzo nowych hoteli w obwodzie turystycznym Gangtok. Rozpoczęty w 2013 roku przez pana Suvama Pal z zamiarem zapewnienia najlepszego doświadczenia podróżnego i zakwaterowania w Gangtok, który pasuje do budżetu podróżnika. Pradhan Residency znajduje się poniżej świętego klasztoru zwanego Tamang Gompa. Z pokoi można podziwiać panoramiczny widok na miasto Gangtok i górę Kanchenjunga. Droga MG jest 10 minut jazdy od hotelu. Możesz odpocząć i miło spędzić czas w Gangtok. Pradhan Residency, Gangtok to jeden z bardzo nowych hoteli w obwodzie turystycznym Gangtok. Rozpoczęty w 2013 roku przez pana Suvama Pal z zamiarem zapewnienia najlepszego doświadczenia podróżnego i zakwaterowania w Gangtok, który pasuje do budżetu podróżnika. Pradhan Residency znajduje się poniżej świętego klasztoru zwanego Tamang Gompa. Z pokoi można podziwiać panoramiczny widok na miasto Gangtok i górę Kanchenjunga. Droga MG jest 10 minut jazdy od hotelu. Możesz odpocząć i miło spędzić czas w Gangtok. Pradhan Residency, Gangtok to jeden z bardzo nowych hoteli w obwodzie turystycznym Gangtok. Rozpoczęty w 2013 roku przez pana Suvama Pal z zamiarem zapewnienia najlepszego doświadczenia podróżnego i zakwaterowania w Gangtok, który pasuje do budżetu podróżnika. Pradhan Residency znajduje się poniżej świętego klasztoru zwanego Tamang Gompa. Z pokoi można podziwiać panoramiczny widok na miasto Gangtok i górę Kanchenjunga. Droga MG jest 10 minut jazdy od hotelu. Możesz odpocząć i miło spędzić czas w Gangtok.

Pokoje z widokiem na góry Lodówka Sejf w pokoju Prysznice bez wanny Telefon Telewizja (kablówka / satelita) WIFI Wake-up calls


Sąsiedztwo

tsangu lake, baba mandir, nathula

Punkty zainteresowania
 • Rumtek monestry
 • Wodospady Bakthang
 • Rowpay

Zasady
Szczegóły ceny

INR 700 co noc (Indian Rupee)

Opłata za dodatkowe łóżko

Podatki: 10.00%
Ceny pokazane tutaj są bez podatku. Podatek zostanie doliczony do końcowej płatności.

Karty kredytowe akceptowane na miejscu: Visa

Dostępne rabaty

N / d

Zasady dotyczące rezerwacji i anulacji

O ile nie określono inaczej, płatności rezerwacyjne nie podlegają zwrotowi.

50% anulowania

Lokalizacja - Hotel

Paljor Stadium, Link Road
Gangtok
Sikkim (State of Sikkim)
India  737101

Jak się tam dostać

droga stadionowa paljor

udostępnij taksówkę, autobus

Najbliższe lotnisko: 133