$22 za noc
$22 za noc
Janpath Guest House, Jaipur, India

Janpath Guest House

Jaipur, India - D-73, Janpath, Shyam Nagar, New Sanganer Road

Nejnovější hodnocení

Janpath guest house ... Janpath guest house provides unmatched attention and comfort. Janpath guest house is just like a home away from home, the personalized attention provided by the hosts, the food and the environment are just amazing. Janpath guest house gives you the best value ...

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Janpath Guest House má komfortní AC a Air klimatizované místnosti, velký sál, terasa, salonek, Vany, kter&ea

Janpath Guest House měli previlege přivítat hosty z celého světa. Naše je rodinný penzion známý pro osobní pozornost ze strany hostí sami.
Janpath Guest House eu le previlege d'accueillir z pozvat du monde entier. Notre Etablissement est une Guest House familiale connu pour l'pozornost personnalisée délivré à par les hôtes.
Janpath Guest House má previlege, přivítal hosty z celého světa. Je naše rodina-spustit penzion známý pro osobní pozornost ze strany hostí sami
Janpath Guest House Hanno avuto la previlege út. Accogli ospiti da tutto il mondo. La Nostra è una struttura familiare conduzione penzion noto per l'Attenzione personalizzata ospiti stessie út.
La Casa de Invitado de Janpath ha tenido el previlege de la bienvenida invitados je de por todo el mundo. El Nuestro una casa de familia Invitado to dirigida conocida para la atención personalizada por los ELLOS mismos anfitriones

Je situován v klidné, ekologicky šetrných lokalitě Shyam Nagar který je jedním z luxusní rezidenční oblasti Jaipur. Náš penzion se 15 minut jízdy od autobusového a vlakového nádraží stojí a půl hodiny jízdy od leteckého přístavu
Il est dans un situé Pacifique, ecofriendly de la Localité Shyam Nagar qui est une région de la de elegantní rezidenční Jaipur. Notre Famille est de důchod 15 minut de vzdálenost de l'éventaire autobus et de la station de chemin de fer et la demi-heure bedra de l'Aeroport.
Toto se nachází v klidné, zelené části Shyam Nagar, která je jedním z luxusní rezidenční oblasti Jaipur. Náš penzion se 15 minut jízdy od autobusového a vlakového nádraží stojí a půl hodiny jízdy od letiště
E 'Una zona situato v Tranquilla, ecofriendly località út. Shyam Nagar, che è uno dei elegantní čtvrti Residenziale di Jaipur. La Nostra Pensione e di 15 minuti dal autobus stojí e la Stazione Ferroviaria e distanza dal porto út. árie mezz'ora
To situado en un Lugar Pacífico, Shyam Nagar ecológico de que es uno de Del Barrio residencial elegantní Jaipur. Nuestra casa de 15 minutos de distancia to Invitado de soporte de Autobuses y Estación de Ferrocarril y média hora de distancia del Aeropuerto

Jedná se o rozpočtu penzionu s veškerým moderním komfortem. Ujistěte se, že jsme se budete cítit útulně a pohodlně, zatímco u nás ubytováni. Každý návštěvník je vysoce preferované zákazníkem úctu.
C'est une de famille de důchod rozpočtu avec les Tous Agréments moderní. Nous vous que vous garantissons et en confortable restant sentez Douillet avec nous. Chaque visiteur est le preferuji klienta d'prostředí haute estime
Jedná se o rozpočtu penzionu s veškerým moderním komfortem. My se ujistěte, že máte pocit, útulné a pohodlné při pobytu u nás. Každý návštěvník je preferována zákazníkem úctu vysoké
Si Tratta di un biliancio penzion kon tutti i pohodlí moderni. Garantir che vi Sentits accogliente e confortevole, mentre dimorano kon noi. Ogni ospite è altamente preferito cliente út. Stima
To Este una casa de Invitado de presupuesto kon todos los servicios modernos. Aseguramos que Usted sobě Siente acogedor y kon Nosotros Comodo quedándose. Cada Invitado el es muy cliente preferido de la estima

K dispozici je bezpečný a samostatné křídlo pro dámy cestují sami. Studenti, senioři, vysloužilý armádní důstojníci kněží a řeholníci jsou nabízeny 30% sleva.
Il a coffre-et une pevnost aile pour les Dames séparée voyageant seul. Les étudiants, les personnes du troisième věku, ont můj à la retraite des officiers militaires et l'offre na Escompte prêtres 30% aux religieux.
Es gibt einen Bezpečné und getrennt Flügel für die Damen, die allein Reisen. Studenten, ältere Bürger, zogen Armeeoffiziere zurück, religiose Priester und werden von 30% Angebote Preisnachlass.
Vi è křídlo separato Sicuro e per le signore che da soli viaggiano. Studenti, Anziani, Pensionati a religiozita Esercito Sacerdoti ufficiali sono offerti il ​​30% di Sconto.
K dispozici je bezpečný a samostatné křídlo pro dámy cestují sami. Studenti, senioři, vysloužilý armádní důstojníci a řeholních kněží nabídnout 30% slevu.

 Válečných vdov pes pobyt tady platební Rs. 1 (jeden) za den.

  • Janpath Guest House, Jaipur, India, India hotely a ubytovny
  • Janpath Guest House, Jaipur, India, Mezinárodní cestovní trendy v Jaipur
Prostor
  • Typ majetku: Janpath Guest House má komfortní AC a Air klimatizované místnosti, velký sál, terasa, salonek, Vany, kter&ea
  • Janpath guest house má komfortní ac a air klimatizované místnosti, velký sál, terasa, salonek, vany, kter&ea pokoje / jednotky: 22
  • Rok postavený: 1985
  • Veřejná klasifikace: 1
Janpath guest house má komfortní ac a air klimatizované místnosti, velký sál, terasa, salonek, vany, kter&ea ubytování

Nejnižší dostupná cena: $22

Chata Dvojité Jednotný Suite Twin
  • Přihlaste se po: noon
  • Podívejte se předtím: noon

Janpath guest house má komfortní ac a air klimatizované místnosti, velký sál, terasa, salonek, vany, kter&ea vybavení

Letiště vyzvednutí Děti povoleny Express Pokladna Gay Friendly Skupina služby Historická místa Povlečení parkoviště (zdarma) Pokojová služba Taxi služba Prohlídka / okružní pomoc WIFI (zdarma)

Vybavení pokojů

Janpath Guest House má komfortní AC a Air klimatizované místnosti, velký sál, terasa, salonek, Vany, které bude vyhovovat všem typ turisty a hosty.
Pension de famille de La confortable Janpath le courant alternatif et les pièces Rafraîchies Aériennes, le Grand hala, la Terrasse, le Bar, qui les Bains iront à tout le typu de TOURISTES et d'zve.
Janpath Guest House má komfortní AC a Air klimatizované místnosti, velký sál, terasa, hala, vany, které jsou přizpůsobeny pro všechny typy turistů a hostů.
Janpath Guest House è Comodo AC e árie camere, grande sala, Terrazza, Lounge, bagni che tutti i tipi soddisfare út. turisti, e gli ospiti.
La Casa de Invitado de la Janpath tiene corriente y el Aire cuartos alternativní comoda Refrescados, pasillo Grande, Terraza, Salón, que todo el Baños tipo de Turistas satisfarán, e Invitados.

AC a non-AC pokojích jsou k dispozici za přijatelné denní sazby.
Le courant alternatif et Les Chambres de non-courant alternatif aux VV sont dispozici quotidiens cenově dostupné.
AC und non-AC Zimmer sind täglich erschwinglichen Raten verfügbar.
AC a žádné AC pokojích jsou k dispozici za nízké ceny denně.

Mají všechny pokoje kabelovou televizi, telefon, pěkný nábytek a příjemná dekor a koupelny Přiložený s teplou a studenou tekoucí vodou.
Všechny pokoje mají kabelovou televizi, nábytek, telefon, pohodlné a příjemné dekor a připojuje koupelny s tekoucí teplou a studenou vodou.
Alle haben Zimmer Kabelfernsehen, Telefon und Möbel čisté angenehmen beigefügte Dekor und Badezimmer mit dem Laufen heißen und kalten Wassers.

Máme kolo-pro-hodinové specializované pracovníky hledat po vás.

A / C ovládání klimatizace Fén internet Non-kuřácké pokoje Soukromá koupelna Televize (kabel / satelit) VCR / DVD Wake-až hovorů


Jídlo a pití
Jídlo venku
Lazeez
Silniční restaurace
Lazwaab
Bez zeleniny restaurace

Politiky
Podrobnosti o ceně

$22 za noc

Kreditní karty: Nepřijato na místě

Dostupné slevy

Speciální sleva pro seniory, armádní důstojníci ve výslužbě, řeholních kněží, studenti

Umístění - Janpath Guest House má komfortní AC a Air klimatizované místnosti, velký sál, terasa, salonek, Vany, kter&ea

D-73, Janpath, Shyam Nagar, New Sanganer Road
Jaipur
Rājasthān (State of Rājasthān)
India  302019

Zeměpisná šířka: 26.89385, Zeměpisná délka: 75.76859

Jak se tam dostat

Penzion se nachází v centrální místo v Jaipur výhodnou polohu pro pořádání malých konferencí, seminářů a workshopů atd.. Trhu, banky, bankomaty a nemocnice jsou v těsné blízkosti.
10 km. od letiště
4 km. od nádraží
4 km. z hlavního autobusového Písek
Penzion se nachází v centrální místo v Jaipur vhodné místo pro držení malých konferencí, seminářů a workshopů, atd.. Na trhu, banky, bankomaty a nemocnice jsou v těsné blízkosti.
10 km. Letiště
4 km. Vlakové nádraží
4 km. du Sable de Bus Principal
Penzion se nachází v hlavním náměstí v Jaipur výhodnou polohu držet malé konference, semináře a workshopy, atd.. Trhu, banky, bankomaty a nemocnice jsou v blízkosti v této oblasti.
10 km. Letiště
4 km. od nádraží
4 km. von Hauptbussand
Hotel se nachází v centrální místo v Jaipur výhodnou polohu pro malé konference, semináře a dílny apod. trhu, banky, bankomaty a nemocnice jsou v blízkosti. 10 Km. 4 km od letiště. 4 km od nádraží. Principali autobus di Sabbia dai
Penzion se nachází v centrální místo v Jaipur výhodnou polohu pro pořádání malých konferencí, seminářů a workshopů, atd.. Na trhu, banky, bankomaty a nemocnice jsou v těsné blízkosti.
10 km. Letiště
4 km. Železniční stanice
4 km. Hlavní autobusové Písek

Taxi, Auto Rickshaw

Nejbližší letiště: 10 Km