$85 co noc
$85 co noc
Swiss Hotel Kashmir, Srinagar, India

Swiss Hotel Kashmir

Srīnagar (Srinagar), India - 172 Gagribal Road, Nehru-park
4.5   

4 Całkowite recenzje

 • Wyjątkowa wartość
 • Wyjątkowa czystość
 • Cudowne pokoje
Napisać recenzję

Najnowsza recenzja

True meaning of service ... Especially in kashmir where it's hard to find Originally true friends, we found new friends in Swiss hotel, forget about the houseboats, Swiss hotel is the place to go.
After 4 painful days in kashmir in dreadful houseboats we could finally relax and ...

Opis - Hotel

Hotel Swiss Kaszmir
Zalecane przez Lonely Planet Książki
To nasza Hallmark SWISS
można znaleźć na stronie

On stóp wzgórza świątyni shankracharya oraz rzut kamieniem od odległości od słynnego na całym świecie jezioro Dal-w jednym z najbardziej wyrafinowanych Srinagars przedmieścia, jest to przyjemne niewielkim budynku - jeden z najspokojniejszych miejsc w mieście, aby położyć głowę. Jego zielony ogród z przodu, do domu śpiew ptaków, jest idealnym miejscem na złapanie oddechu po dniu spędzonym w odprowadzanie ... jeszcze tylko 2 km od Tourist Reception Centre

. Najmniejszy hotel Kaszmiru posiadające wszystkie *** star obiektów, doskonałą obsługę domu jak i udogodnienia, które daje te bezcenne chwile, wspomnienia z

. Kaszmiru najmniejszy hotel posiadający wszystkie *** star obiektów, doskonałą obsługę i domową udogodnień, które daje te bezcenne chwile, wspomnienia są wykonane z .

 • Swiss Hotel Kashmir, Srinagar, India, India hotele i hostele
 • Swiss Hotel Kashmir, Srinagar, India, Hotele z widokiem na ocean pokoje w Srinagar
Przestrzeń
 • Typ nieruchomości: Hotel
 • Hotel pokoje / jednostki: 24
 • Rok budowy: 1998
 • Odnowiony: 2003
Hotel zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: $85

Double Single Standard
 • Sprawdź wcześniej: noon

Hotel udogodnienia

Niebo ciepło i komfort 24 luksusowo urządzone przestronne pokoje. Gustownie umeblowane i urządzone.
Wszystkie pokoje posiadają TV kablowa widzenia Shankaracharya HILL. Wszystkie pokoje są podłączone do świata zewnętrznego ze stanu systemu telefonicznego art. Wszystkie pokoje posiadają łazienkami wyposażone w nowoczesne udogodnienia i bieżącą ciepłą i zimną wodą clock. Hotel Swiss jest tylko internet aktywne hot-spot dla podróżujących w interesach w Srinagar. Hotel szwajcarskich nieprzerwanego zasilania w postaci Generator czuwania w przypadku awarii zasilania .

24-godzinna recepcja Śniadanie Dzieci dozwolone Winda / winda nie dostępne Darmowy phonecalls lokalne Open 24 Hours Parking (bezpłatny) Zwierzęta domowe religijne usług na stronie Serwis w pokoju Narciarstwo Palenie dozwolone Tour / zwiedzanie pomoc

Wyposażenie pokoju

Niebo ciepło i komfort 24 luksusowo urządzone przestronne pokoje. Gustownie umeblowane i urządzone.
Wszystkie pokoje posiadają TV kablowa widzenia Shankaracharya HILL. Wszystkie pokoje są podłączone do świata zewnętrznego ze stanu systemu telefonicznego art. Wszystkie pokoje posiadają łazienkami wyposażone w nowoczesne udogodnienia i bieżącą ciepłą i zimną wodą przez całą dobę. Hotel Swiss ma nieprzerwanego zasilania w postaci Generator czuwania w przypadku awarii zasilania.

Balkony Kominek (spalanie drewna) Internet Kuchni pokoje Mountain View Pokoje dla niepalących Prywatna łazienka niepalących Telewizja Telewizja (kabel / satelita) VCR / DVD


Sąsiedztwo

Lokalizacja
Strategicznie zlokalizowany w stanie Dżammu i Kaszmir państwa stanowi północny kraniec Indii.
Usytuowany pomiędzy 32. 17 i 36. 58 stopnia szerokości geograficznej północnej, stopień i 37, 26 stopnia i 80, 30 stopni długości geograficznej wschodniej, łączna powierzchnia państwa jest 22, 22, 236 km kw. państwa jest ograniczona przez Pakistan, Afganistan i Chiny z Zachodu na Wschód. Państwo jest dobrze połączony z resztą kraju lotniczego, kolejowego i drogowego.

SRINAGAR Wysokość: 5200 metrów
Klimat: Wiosna (marzec - maj) Min 3, 5 ° C, maks. 24, 6 C, Lato (czerwiec - sierpień) Min. 14, 4 C, maks. 30, 8 ° C; Jesień (wrzesień - listopad) Min. 2 ° C, maks. 28, 3 ° C; Winter ( grudzień - luty) Min -10 ° C, maks. 8, 8 ° C.
Odzież: Wiosna: wełnianych Light, Lato: Tropical odzież, Autumn: Light wełnianych, Zima: Heavy wełnianych, z płaszczem. Dobre obuwie musi (najlepiej Sneakers).
Dojazd:
By Air: Połączone regularne Indian Airlines, Jet Airways, Air Sahara, Spice Jet, Deccan Airlines, Air & GO Kingfisher Airline do New Delhi i Dżammu, również Mumbai, Chennai, Kalkuta, Delhi i Bangalore przez i Leh. transfer taksówką z lotniska do centrum turystyczne Recepcja Rs. 400 / - ryczałt. Coach Service również do odbioru turystyczny Center.
Pociągiem: Najbliższa główki szyny jest Dżammu Tawi, związanych z New Delhi, i wszystkich ważnych miastach północnych Indiach.
Dojazd samochodem: Srinagar jest dostępny z Dżammu (300km) z regularnymi trener & Taxis usługi

Punkty zainteresowania
 • Nehru park 250 MTR
 • Jezioro Dal-200 MTR
 • Shankracharyatemple 5 km
 • Ośrodku turystyczne 2 km
 • Lotnisko 15 km
 • 11 km ogród Nishat
 • Ogród Shalimar 16
 • Gulmarg 56
 • Phalgam 96
 • Sonamarg 98
 • Dżammu 280
 • Leh 400

Jedzenie i picie
Jedzenie w domu
Swiss Plaza
Żywności Kaszmiru
Jedzenie poza domem
Lahasa
Chiński

Zasady
Szczegóły ceny

$85 - 89 co noc

Podatki: 4.00%
Ceny pokazane tutaj są bez podatku. Podatek zostanie doliczony do końcowej płatności.

Przed przyjazdem należy poprosić o dodatkową kaucję. Jeśli tak, skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio po potwierdzeniu rezerwacji.

Karty kredytowe akceptowane na miejscu: VisaMasterCard

Dostępne rabaty

Od 1 listopada 2010 do 31 marca 2011

Zasady dotyczące rezerwacji i anulacji

O ile nie określono inaczej, płatności rezerwacyjne nie podlegają zwrotowi.

Tylko gotówka

Lokalizacja - Hotel

172 Gagribal Road, Nehru-park
Srīnagar (Srinagar)
Kashmir (Jammu and Kashmīr)
India  190001

Szerokość: 34.08679, Długość geograficzna: 74.84432

Jak się tam dostać

On stóp wzgórza świątyni shankracharya i kamienie wyrzucić odległości od słynnego na całym świecie jezioro Dal-w jednym z najbardziej wyrafinowanych Srinagars przedmieścia, jest to przyjemne niewielkim budynku - jeden z najspokojniejszych miejsc miasta do spania. Jego zielony ogród z przodu, do domu śpiew ptaków, jest idealnym miejscem na złapanie oddechu po dniu spędzonym w odprowadzanie ... jeszcze tylko 2 km od centrum turystyczne recepcji.

By Air: Połączone regularne Indian Airlines, Jet Airways, Air Sahara, Spice Jet, Deccan Air, Air & Go Kingfisher Airlines do Nowego Delhi i Dżammu, również Mumbai, Chennai, Kalkuta, Delhi i Bangalore przez i Leh. transfer taksówką z lotniska do centrum turystyczne Recepcja Rs. 400 / - ryczałt. Coach usługi dostępne do odbioru turystyczny Center.

Najbliższe lotnisko: Srinagar lotniska 15 km