€65 za noc
€65 za noc
Agriturismo Rupestr, Asti, Italy

Agriturismo Rupestr

Asti, Italy - Regione Pian Canelli 12, Canelli (asti) Piemonte

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Jiný

Na kopcích Canelli mezi Langa a Monferrato (v Asti oblasti), na Rupestr Farma (2, 2 ha, na které se vztahuje hlavně vinice) http://www. marketing-rupestr. com nabízí příjemné ubytování, tradiční místní kuchyně andexquisite pohostinství . farmě vlastněné Giorgio Cirio (na obrázku vlevo, s přednášející na známé italské TV show 'La Vecchia Fattoria', název vypůjčený od světa-známá píseň 'Staré McDonald má Farma') , má krásné scénické pozice na silnici, která vede od Canelli na Loazzolo. Když nebe je jasné, že se ukládá dohled Alp je viditelný zarámovaná do velké jídelny oken. Tato místa 60 osob a je pečlivě vyzdoben v Piedmontese stylu se starožitným COTTO podlahy.

Vinice produkují silné Dolcetto a voňavými Moscato. Lahví vyrobených uspokojení potřeb 'agroturistika'. Jedná se o unikátní italské značky ekoturistiky, která rediscovers krajiny a jejích typických místních products. The zeleniny pěstovaný na Rupestr Farmy jsou krásně konzervované v kelímcích: suchá rajčata s pravými 'zelená' (petržel-založené) omáčka, nakládaná cukety, lilek a artyčoky, jakož i lískové ořechy, sladké plody hořčice, broskev, hruška, třešeň, jabloň, kdoule a dýňová nerespektuje a jams. In restaurace lahodným škálu tradičních místních klenutými připravuje paní Cristina, Giorgio matka včetně Bagna Cauda (a česnek a ančovičky omočí sloužil smíšené syrové zeleniny), Agnolotti 'Al plyn' (malé ruční Ravioli), Piedmontese Míchaný Smažený mísa (vše na co pomyslíte, potaženého zlatou strouhanka), Finanziera (ENTRAILS podusit se sladkou a kysanou zelenina), Polenta s jeho šťavnatá relishes a Gran Bollito Misto (výběr z jemného masa se namáčí neobvyklé). krbem, seriózní a víno Giorgio to teple domova a pohostinství vytvoří atmosféru dlouhé době gone. Giorgio Cirio bude Vám nabízí pohodlné a jednoduché pokoje v lehkým veselá okolní vytvořena s antickým materiálů v souladu s tradicí.

Agriturismo Rupestr se nachází v Canelli, v oblasti proslulé kvůli 'Asti Spumante' a 'Moscato dAsti', dvou italských svět-dezertní vína ze známých Piemontu. Canelli je svět kapitálu Spumante a víno strojů, a také mezinárodně uznávané středisko pro italské cuisine. Within a 40 km, najdete nějaké všeobecně uznávané unikátní výrobky s vynikající organoleptické vlastnosti.

30 km Asti, Alba, 30 km, Milan 130 km, 90 km Torino, Cortemilia 25 km, 75 km, Savona, Genova 100 km, km Acqui25

  • Agriturismo Rupestr, Asti, Italy, Italy hotely a ubytovny
  • Agriturismo Rupestr, Asti, Italy, Nejlepším cestovním webem pro plánování dalšího dobrodružství v Asti
Prostor
  • Typ majetku: Jiný
  • Jiný pokoje / jednotky: 10
  • Rok postavený: 1993
  • Renovovaný: 2006
Jiný ubytování

Nejnižší dostupná cena: €65

Poklepejte Quad jednotné Triple

Jiný vybavení

Včetně snídaně (kontinentální) Zahrady 24 hodin parkoviště (zdarma) Domácí zvířata bazén (venkovní) Restaurace na stránkách prohlídka pomoc

Vybavení pokojů

Bidet Soukromá koupelna Televize není k dispozici


Jídlo a pití
Jíst v domě
Cucina Piemontese rupestre
Http: / / www.marketing-rupestr.com

Politiky
Podrobnosti o ceně

€65 - 130 za noc

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

7 dní před

Umístění - Jiný

Regione Pian Canelli 12, Canelli (asti) Piemonte
Asti
Provincia di Asti
Piemonte (Piedmont)
Italy  14053

Zeměpisná šířka: 44.69293, Zeměpisná délka: 8.26618

Jak se tam dostat

30 km Asti, Alba, 30 km, Milan 130 km, 90 km Torino, Cortemilia 25 km, 75 km, Savona, Genova 100 km, km Acqui25

www. marketing-rupestr. com

Nejbližší letiště: Turín