€74 co noc
€74 co noc
Al Giardino Bed and Breakfast, Venice, Italy

Al Giardino Bed and Breakfast

Venice (Venezia), Italy - Via Altinia 119/ B
2.6   

3 Całkowite recenzje

 • Dobra lokalizacja
 • Bezpiecznie
Napisać recenzję

Najnowsza recenzja

amazing ... this place is fantastic.!!! the location is a little further but i honestly loved that too. its in a little town that makes u feel like yr in italy . the bus is right in front and everything is easy to get to. no problems at all. the owner is the friendliest ...

Opis - Nocleg ze śniadaniem

Bed and Breakfast "Al Giardino" znajduje się w pobliżu historycznego centrum Wenecji.
Wszystkie pokoje w naszym Bed and Breakfast posiadają łazienkę, nowy komplet bielizny, telewizor, klimatyzacja, śniadanie, parking, niezależne wejście, codzienne sprzątanie.
Łatwo do niego dotrzeć z autostrady, Wenecja - S. Lucia w Wenecji - Mestre dworcach kolejowych, w Wenecji - Marco Polo International Airport i Wenecja - Treviso Airport

Bed and Breakfast "Al Giardino" jest doskonałym punktem wyjścia. zwiedzić historyczne centrum Wenecji, mniejszych wysp laguny, a także Cavallino i Jesolo plaże, Eraclea plaży i Palladios wille Riwiera Brenta.

Z naszego Bed and Breakfast Wenecja z autobusów można z łatwością dotrzeć do dzielnic Obszaru Metropolitalnego w Wenecji.
Nasza gościnność daje możliwość na śniadanie z nami, a następnie zorganizować pobyt, jak chcesz.
Oferujemy relaks w spokojnej atmosferze wraz z ciepłe powitanie

. Jesteśmy do Państwa dyspozycji dla wszystkich turystycznych, informacji, niezbędnych podczas zwiedzania Wenecji i gastronomicznych enologicznych.
Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać pokoje sprzątane i funkcjonalne.
I ostatni autobus nie najmniej, w bed and breakfast Wenecja Al Giardino oferujemy usługi z ciekawą cena jakość relacji: nawet znajdą Państwo bardzo przystępnych cenach, pewni, że nasz poziom jakości nie jest zagrożona!

 • Al Giardino Bed and Breakfast, Venice, Italy, Italy hotele i hostele
 • Al Giardino Bed and Breakfast, Venice, Italy, Wysokiej jakości podróże w Venice
Przestrzeń
 • Typ nieruchomości: Nocleg ze śniadaniem
 • Nocleg ze śniadaniem pokoje / jednostki: 3
 • Odnowiony: 2000
 • Klasyfikacja publiczna: 3
Nocleg ze śniadaniem zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: €74

Z Wenecji Historic Center, Wenecja - dworca kolejowego Santa Lucia w Wenecji Port (Wenecja Passenger Terminal)
Z Wenecji - Historyczne centrum, Wenecja - Santa Lucia stacji kolejowej Port (Wenecja Passenger Terminal), przejdź do Piazzale Roma, gdzie można wsiąść do autobusu n. 19, 84 lub 4 i wysiąść na 3. przystanku Via Altinia w Wenecji - Favaro dzielnica: nasze Bed and Breakfast Al Giardino jest naprzeciwko przystanku autobusowego (podróż trwa ok. 15 minut).
Z Wenecji - Mestre dworca kolejowego
Z Wenecji - Mestre dworca kolejowego można wsiąść do autobusu n. 15 i wysiąść na Piazza Pastrello w Wenecji - Favaro dzielnicy, a następnie zmienić autobus i podjąć n. 19, 84 lub 4 i wysiąść na 2 przystanku Via Altinia: nasze Bed and Breakfast Al Giardino jest naprzeciwko przystanku autobusowego (podróż trwa ok.. 20 minut).
Z Dróg Krajowych i Autostrad
Z obwodnicy (bez opłat autostrady) i autostrady wziąć Mestre exit "Terraglio" a następnie w kierunku Venezia. Skręć w lewo na 2. światłach (Wenecja - kierunek Favaro) i po osiągnięciu Piazza Pastrello, skręcić w lewo w Via Altinia. Znajdziesz nasze łóżko i śniadanie po 500 metrów tuż przed pompy paliwa (podróż trwa ok.. 10 minut).
Z Wenecji, Marco Polo International Airport
Z Wenecji - Marco Polo lotniska autobusem nr. 15, wysiąść na Piazza Pastrello w Wenecji - Favaro dzielnicy, a następnie zmienić autobusami n. 19, 84 lub 4 i wysiąść na 2 przystanku Via Altinia: nasze Bed and Breakfast Al Giardino jest naprzeciwko przystanku autobusowego (podróż trwa ok.. 10 minut).
Z Wenecji-Treviso Airport
Z Wenecja - Treviso Airport podjąć wahadłowych "Service ATVO Eurobus" kierunku Wenecja. Po przyjeździe na historyczne centrum Wenecji (Piazzale Roma) autobusem n. 19, 84 lub 4 i wysiąść na 3. przystanku Via Altinia w Favaro dzielnica: Bed and Breakfast Al Giardino jest naprzeciwko przystanku autobusowego (podróż trwa ok.. 15 minut).
 • Zameldowanie po: 12:00am
 • Sprawdź wcześniej: 10:30am

Nocleg ze śniadaniem udogodnienia

Połączenia
Można dotrzeć do Wenecji lub centrum Mestre z publicznej komunikacji autobusowej. Przystanek autobusowy znajduje się kilka metrów od naszej siedzibie. Przystanku autobusowego, tuż przed nasze łóżko i śniadanie jest również podłączony do Wenecji - Santa Lucia w Wenecji - Mestre dworcach kolejowych, w Wenecji - Marco Polo International Airport i Wenecja - Treviso Airport.
Jeśli chcesz przyjechać samochodem, można dotrzeć do Mestre Tangenziale (bez opłat autostrady) i autostrady A4 w ciągu zaledwie kilku minut.

Śniadanie wliczone w cenę Ogrody wielojęzyczny personel No Smoking Nie ma godziny policyjnej Parking (bezpłatny)

Wyposażenie pokoju

Pokoje
Nasze łóżko i śniadanie został niedawno odnowiony. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, TV i są w pełni umeblowane. Freski na sufitach i meble są niebieskie. Wszystkie pokoje wychodzą na południe i cieszą się słońcem przez większość dnia

. Breakfast
Oferujemy włoskie śniadanie: kawa, cappuccino, mleko, śmietana, herbata, soki, jogurty, ciastka, płatki kukurydziane, bułki, ciastka, chleb, dżemy i "nutella"

Parking
Możesz zostawić swój samochód na naszym parkingu w ogrodzie. Parking jest wystarczająco szeroka, aby zaspokoić duże samochody. Nie pobieramy dodatkowych opłat za parking.

Życie w nasze łóżko i śniadanie
Możesz sprawdzić w zwykle po 12:00, ale jeśli chcesz, możesz zostawić swój bagaż i odbiór kluczy, nawet jeśli przyjazd między 08:00 i 12:00. Możemy zorganizować różne harmonogramy przyjazdu zgodnie z życzeniem rezerwacji. Oferujemy również Państwu parking i łóżko i śniadanie klucze wejście wraz z kluczy do pokoju, tak aby można było całkowicie samodzielny i niezależny w trakcie pobytu.

/ Klimatyzacji C Łazienka sprzątane codziennie Pokoje dla niepalących Prywatna łazienka Lodówka Telewizja Telewizja (kabel / satelita) przybory toaletowe


Sąsiedztwo

Gdzie jest Bed and Breakfast "Al Giardino" znajduje?
Wenecja jest podzielona na trzy obszary: Centrum Historyczne, mniejszych wysp laguny i dzielnic kontynencie. Nasze Bed and Breakfast "Al Giardino" znajduje się w jednej z dzielnic lądu (Wenecja Favaro), jest bardzo blisko historycznego centrum Wenecji i do centrum Mestre. Możesz cieszyć sąsiedztwie starego miasta unikając wysokich kosztów i niepotrzebnych trudności. W rzeczywistości, nie można odwiedzić Wenecji historycznym centrum miasta samochodem, będziesz mógł go odwiedzać tylko na piechotę lub z lokalnych usług transportu wodnego.

Punkty zainteresowania
 • Wenecja
 • Treviso
 • Padwa
 • Chioggia
 • Jesolo
 • Eraclea
 • Mestre

Jedzenie i picie
Jedzenie poza domem
Alla Pesa
Ryby
Da Piero
Pizza

Zasady
Szczegóły ceny

€74 - 79 co noc

Przed przyjazdem należy poprosić o dodatkową kaucję. Jeśli tak, skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio po potwierdzeniu rezerwacji.

Karty kredytowe akceptowane na miejscu: VisaMasterCard

Zasady dotyczące rezerwacji i anulacji

O ile nie określono inaczej, płatności rezerwacyjne nie podlegają zwrotowi.

Bed and Breakfast, często określane jako B & B, jest złożenie zwykle obsługiwane z dużą zamieszkania jednej rodziny, gdzie goście mogą być zakwaterowane w nocy w prywatnych pokoi i gdzie serwowane jest w godzinach porannych.
Włoska ustawa Turystyki i kilka innych ustaw regionalnych uregulowania tych działań, w naszym przypadku szczególnych ustaw regionu Veneto. Bed and Breakfast "Al Giardino", w powiązaniu z egzekwowane normy, oferuje nocleg i śniadanie serwowane w godzinach porannych. Aby skorzystać z takiej usługi we Włoszech, w porozumieniu z włoskim prawie cywilnym, Regulaminu IAH (Międzynarodowe Stowarzyszenie Hotel) i FIAVET (Międzynarodowej Federacji Biur Podróży), rezerwacja zostanie uznane za ważne z zaliczek na poczet depozytu (caparra confirmatoria). Wpłaty (caparra confirmatoria) mogą być wykonane w jednym z następujących sposobów:
z uiszczenie kwoty za pierwszą noc, płatne kartą kredytową;
z wypłatą 50% całkowitej kwoty z przekazu pocztowego.
Zasady anulowania
Zgodnie z włoskim prawie cywilnym, Regulaminu IAH (International Hotel Association) i FIAVET (Międzynarodowej Federacji Biur Podróży), odwołania zostanie przyjęte bez opłaty, jeśli przekazywane za pośrednictwem poczty elektronicznej lub faksu do B & B "Al Giardino" co najmniej 15 dni przed datą przyjazdu poza sezonem i 30 dni przed datą przyjazdu w sezonie. Jeśli ktoś nie przestrzega tych przepisów całej kwoty pobytu będzie opłata.

Lokalizacja - Nocleg ze śniadaniem

Via Altinia 119/ B
Venice (Venezia)
Venezia, Provincia di Venezia
Veneto (Regione del Veneto)
Italy  30173

Szerokość: 45.50959, Długość geograficzna: 12.28226

Jak się tam dostać

Z Wenecji Historic Center, Wenecja - dworca kolejowego Santa Lucia w Wenecji Port (Wenecja Passenger Terminal)
Z Wenecji - Historyczne centrum, Wenecja - Santa Lucia stacji kolejowej Port (Wenecja Passenger Terminal), przejdź do Piazzale Roma, gdzie można wsiąść do autobusu n. 19, 84 lub 4 i wysiąść na 3. przystanku Via Altinia w Wenecji - Favaro dzielnica: nasze Bed and Breakfast Al Giardino jest naprzeciwko przystanku autobusowego (podróż trwa ok. 15 minut).
Z Wenecji - Mestre dworca kolejowego
Z Wenecji - Mestre dworca kolejowego można wsiąść do autobusu n. 15 i wysiąść na Piazza Pastrello w Wenecji - Favaro dzielnicy, a następnie zmienić autobus i podjąć n. 19, 84 lub 4 i wysiąść na 2 przystanku Via Altinia: nasze Bed and Breakfast Al Giardino jest naprzeciwko przystanku autobusowego (podróż trwa ok.. 20 minut).
Z Dróg Krajowych i Autostrad
Z obwodnicy (bez opłat autostrady) i autostrady wziąć Mestre exit "Terraglio" a następnie w kierunku Venezia. Skręć w lewo na 2. światłach (Wenecja - kierunek Favaro) i po osiągnięciu Piazza Pastrello, skręcić w lewo w Via Altinia. Znajdziesz nasze łóżko i śniadanie po 500 metrów tuż przed pompy paliwa (podróż trwa ok.. 10 minut).
Z Wenecji, Marco Polo International Airport
Z Wenecji - Marco Polo lotniska autobusem nr. 15, wysiąść na Piazza Pastrello w Wenecji - Favaro dzielnicy, a następnie zmienić autobusami n. 19, 84 lub 4 i wysiąść na 2 przystanku Via Altinia: nasze Bed and Breakfast Al Giardino jest naprzeciwko przystanku autobusowego (podróż trwa ok.. 10 minut).
Z Wenecji-Treviso Airport
Z Wenecja - Treviso Airport podjąć wahadłowych "Service ATVO Eurobus" kierunku Wenecja. Po przyjeździe na historyczne centrum Wenecji (Piazzale Roma) autobusem n. 19, 84 lub 4 i wysiąść na 3. przystanku Via Altinia w Favaro dzielnica: Bed and Breakfast Al Giardino jest naprzeciwko przystanku autobusowego (podróż trwa ok.. 15 minut).

Transportu publicznego w Wenecji
The Venetian system transportu publicznego jest właścicielem firmy o nazwie ACTV, którzy prowadzą autobusy na kontynencie i (autobusy wodne) vaporetti w Wenecji wyspie. Inne niż jeden sposób bilety można kupić bilety na czas ważne zarówno w autobusach lądzie i na vaporetti aż do wysp laguny. Można wybierać pomiędzy 24 godzin i 72 biletów godzinę, odpowiednio w cenie 10, 50 i Euro 22, 00. Czasu rozpoczyna się od momentu pierwszego znaczka wewnątrz autobusu, a nie od momentu zakupu. Te bilety są w cenie transportu mały bagaż podręczny. Może warto rozważyć również bilet VeniceCard, który okres 24, 72 godzin lub jeden tydzień w tym transport ziemi i wody, wejścia w obywatelskiej muzea i kasyna lokalnych i korzystanie z publicznej toalety.

Najbliższe lotnisko: Wenecja Marco Polo International Airport, Km. 10