€110 za noc
€110 za noc
Bed And Breakfast A Casa Di Lia, Rome, Italy

Bed And Breakfast A Casa Di Lia

Roma (Rome), Italy - B&b A Casa Di Lia - Home In Rome, Lungotevere Flaminio 48, Pal.3, Sc.a, Flat 21

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Bed and breakfast

Bed and Breakfast A Casa di Lia - Úvod do Říma se nachází v centrální strategickou polohu pro vyhlídkové Řím: pouze 5 minut veřejnou dopravou od historického centrální Římě na Piazza del Popolo (15 minut pěšky), Via del Corso, španělské kroky, Trevi se základy hovat, Piazza Navona a Pantheon. V bezprostředním proximities jsou olympijském stadionu a Foro Italico, hlediště Parco della Musica, Stadio Flaminio, Ponte Milvio a Villa Borghese.

B & B je v nejvyšším patře rekonstruovaná budova z počátku XX století, s výtahem, uvnitř Lia to krásný byt, s typickým Roman střešní terasa pro zavěšení prádla Římě nad obzor. Je uvnitř parku, v klidné a bezpečné rezidenční komplex domů z let 20s naprosto bez hluk: Villa Riccio, oáza v centru Říma.

Budete mít návod a tipy na prožijete Roman dovolená. Budete se cítit jako římský a budete udržovat své vlastní soukromí.
Lia hovoří plynně anglicky a některé španělské a francouzské.
Lia na domácí zvířata: nejsou žádné problémy s alergií na kočičí srst, jak to Lia mazlíčci pobyt venku na terase. Můžete se setkat Gordon a Indy, když vyšli na procházku.

 • Bed And Breakfast A Casa Di Lia, Rome, Italy, Italy hotely a ubytovny
 • Bed And Breakfast A Casa Di Lia, Rome, Italy, Slavné prázdninové lokality a destinace s hotely v Rome
Prostor
 • Typ majetku: Bed and breakfast
 • Bed and breakfast pokoje / jednotky: 2
 • Rok postavený: 1920
 • Renovovaný: 2004
 • Veřejná klasifikace: 3
Bed and breakfast ubytování

Nejnižší dostupná cena: €110

Kondominium Poklepejte Dvoulůžkový s přistýlkou Jednolůžko
 • Přihlaste se po: 4:00pm
 • Podívejte se předtím: 11:00am

Bed and breakfast vybavení

Při návratu ze své zájezdy od rušné a hlučné centra můžete relaxovat v zahradách soukromý park o složitých, Villa Riccio, a mají dobré pizzy s čerstvou pivo nebo carbonara se sklenkou vína v místních restauracích .

Včetně snídaně (kontinentální) Concierge výtah zahrada Prádelna / sluha služba povlečení Multi-kulturní pracovníci č. Kouření Žádný zákaz vycházení parkoviště (zdarma) parkoviště (zdarma) parkoviště (příplatek) Zvířata povolen Bez domácích zvírat

Vybavení pokojů

Existují 2 confortable dvoulůžky pokoje, každý s vlastní koupelnou. Čisté prádlo a ručníky jsou na každém hosté 'změny a každé 3 dny.

Káva / čaj tvůrce Ensuite Vysoušeč vlasů Žehlička / žehlicí prkno Non-smoking pokoje Soukromá koupelna Lednice


Sousedství

Okresu, Flaminio, je klidné a bezpečné vilové čtvrti u řeky Tiver, známý jako nejlepší umístění v Římě pro sport, hudba a výtvarné akce. K dispozici jsou bary, restaurace, pizzerie, Bistrot, hospoda, obchody, a to zejména v oblasti Ponte Milvio a pokrytí trhu a tržní uteče jako malé "Portaportese" v olympijské vesnice. Olympijský stadion (Stadio Olimpico) a komplex Foro Italico s Stadio dei Marmi se na 10 minut chůze. Tam se konají sportovní události jako je Liga mistrů, fotbalové akce, mezinárodní tenisové mistrovství, mistrovství světa Plavání, Golden Gala a svět Prohlídka koncerty událostí jako Madonna, Bruce Springsteen, Depeche Mode, abychom jmenovali jen několik. Hlediště Parco della Musica je plné hudebních akcí, a Film Festival se koná tam v říjnu, stejně jako Stadio Flaminio s 6 Nations Trophy v Rugby na jaře.
V blízkosti jsou tyto muzeí a galerií: MAXXI, Národní galerie moderního umění, v Etruscan Museum, Galleria Borghese, a Villa Borghese s Piazza di Siena (CSIO Řím v květnu) a ZOO.

Body zájmu
 • Hlediště Parco della Musica
 • Stadio Flaminio
 • Stadio Olimpico
 • Foro Italico
 • Piazza del Popolo
 • Via del Corso
 • Španělské Kroky
 • Villa Borghese
 • Galerie Borghese

Jídlo a pití
Jídlo venku
Pizzeria Del Vignola
Tipical roman pizza místo s předkrmy a druhý kurz nádobí, "in" restaurace
Tiepolo
Bistrot, vinárna s mnohonárodnostní jídla, "in" restaurace
La Friseria
Tipical restaurace s regionální speciality z Říma a Apulie

Politiky
Podrobnosti o ceně

€110 za noc

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Platba v hotovosti, je pouze (v EUR) při příjezdu nebo 2. den.
Náklady na první noc má být paied v případě zrušení nebyly sděleny nejpozději týden předem.

Umístění - Bed and breakfast

B&b A Casa Di Lia - Home In Rome, Lungotevere Flaminio 48, Pal.3, Sc.a, Flat 21
Roma (Rome)
Comune di Roma, Provincia di Roma
Lazio (Latium)
Italy  00196

Jak se tam dostat

Můžete zadat od brány Viale del Vignola 75, 2. bldg vpravo, Pal. 3, scala A, byt 21, pokud přijíždíte autobusem / tramvaj / metro. Ostatní vchod z Lungotevere Flaminio 48, 3. bldg vlevo, Pal. 3, scala A, byt 21, je lepší, když jsou na cestě autem / taxi.

Můžeme přijít a vyzvednout vás na Fiumicino-Leonardo da Vinci letiště na vyžádání (není v ceně). Přímý vlak z letiště Fiumicino na nádraží Termini dráhy nebo kyvadlový autobus z letiště Ciampino (nebo autobusem do stanice metra Anagnina + metro do stanice Termini), pak metro A do Flaminio zastavit, pak tramvají č. 2 na 3 zastávky a pěšky se přes Flaminia, a podél viale del Vignola pro 3 bloky, nebo přímým autobusem č. 910 od stanice Termini, a to až do zastavení Vignola.

Nejbližší letiště: Fiumicino, Leonardo Da Vinci a letiště Ciampino Airport (asi 30 km)