€80 za noc
€80 za noc
Hotel Neapolis, Napoli, Italy

Hotel Neapolis

Napoli (Naples), Italy - Via Francesco Del Giudice 13, Naples

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hotel

Hotel Neapolis je tříhvězdičkový hotel se nachází v samém srdci historického centra v Neapoli, v pěší vzdálenosti od města je nejvíce starověkých památek a evokující. Kromě toho je hotel spojen s jinými místy velký zájem o metro, autobus a lanovka linky, jejichž zastávky jsou vzdálené několik metrů od hotelu. Z tohoto důvodu, Neapolis je ideální pro pobyt, kteří chtějí poznat Neapol jako město umění a kultury

. Hotel má 24 pokojů (jedno-a dvoulůžkových), z nichž některé jsou používány jako tří-a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven vanou, samostatné nastavitelnou vzduch-klimatizační systém s dálkovým ovládáním, TV se satelitem nezávislé self-nastavení vysílání, lednice-bar, PC s plochou obrazovkou a připojení na internet zdarma, telefon s přímou volbou.

Hotel má navíc pohodlný a příjemný místností pro snídaně, TV, bar, restaurace a monumentální komplex (kostel a kaple) pro pořádání konferencí, kongresů, výstav, přehlídek a jakéhokoli jiného typu kulturní akce. . Střecha bar "Le Terrazze" je skvělý solárium během dne a večer se stává úžasné místo pro radost drink v záři měsíce

V neposlední řadě, hotel má garáž, která je velmi důležitá: je to nesmírně obtížné najít parkovací místo v historickém centru města. Neapolis nabízí svým hostům garáž s shromažďovat-a-návrat službu přímo na vchodu do hotelu.

 • Hotel Neapolis, Napoli, Italy, Italy hotely a ubytovny
Prostor
 • Typ majetku: Hotel
 • Hotel pokoje / jednotky: 24
 • Rok postavený: 2001
 • Renovovaný: 2009
 • Veřejná klasifikace: 3
Hotel ubytování

Nejnižší dostupná cena: €80

Dvoulůžkový Double, Single Use Quad Jednotný Triple Twin
 • Přihlaste se po: 3:00pm
 • Podívejte se předtím: 11:00am

Hotel vybavení

Všechny pokoje jsou pěkně zařízené a mají vlastní koupelnou (fén, mýdla atd.), klimatizace, satelitní TV, rádio, telefon s přímou volbou, minibarem a PC s připojením na internet zdarma. K dispozici je také pokoj pro zdravotně postižené osoby, pokoj se snídaní a televizní místnost. Neapolis byl definován prvním internet hotelu v Itálii, protože kromě tradičních služeb nabízených hosty, má počítač v každé místnosti s volným připojením na internet. Každý host může používat internet a e-mail, ale také připojit k institucionální internetové stránky za účelem získání jakékoliv informace o akcích pořádaných ve městě, památky a mnoho dalšího. Turistické informace jsou k dispozici také na televizní kanál, který vysílá Neapolis videa a dokumenty o městě, stejně jako Neapolitan písně. V hotelové hale, může zaměstnanci recepce také naznačují, výlety a návštěvy prostřednictvím fotografií, knih, webových stránek a televizních kanálů.

24-hod recepce Letiště přejímaný Snídaně v ceně Děti povoleny Concierge Výtah Gay Friendly Skupina služby Historická místa Povlečení Strava plány Setkání příslušenství Multi-kulturní pracovníci No curfew Open 24 hodin Parkoviště (za poplatek) Restaurace na místě trezor Kouření není povoleno Taxi služba Prohlídka / okružní pomoc

Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou pěkně zařízené a mají vlastní koupelnou (fén, mýdla atd.), klimatizace, satelitní TV, rádio, telefon s přímou volbou, minibarem a PC s připojením na internet zdarma. K dispozici je také pokoj pro zdravotně postižené osoby, pokoj se snídaní a televizní místnost.

Neapolis byl definován prvním internet hotelu v Itálii, protože kromě tradičních služeb nabízených hosty, má počítač v každé místnosti s internetem zdarma připojení. Každý host může používat internet a e-mail, ale také připojit k institucionální internetové stránky za účelem získání jakékoliv informace o akcích pořádaných ve městě, památky a mnoho dalšího.

Turistické informace jsou k dispozici také na televizní stanici, která vysílá Neapolis videa a dokumentární filmy o městě, stejně jako Neapolitan písně. V hotelové hale, může zaměstnanci recepce také naznačují, výlety a návštěvy prostřednictvím fotografií, knih, webových stránek a televizních kanálů.

Balkony Cribs k dispozici Ensuite Fén denní úklid Mini-bar Non-kuřácké pokoje Soukromá koupelna Lednice Telefon Televize Wake-až hovorů


Sousedství

Hotel se nachází v historickém centru města, v blízkosti všech významných památek a míst. Je také dobře napojen na veřejnou dopravu, ale není to přímo u hlučné a hektické hlavního nádraží.

Body zájmu
 • Národní Archeologické muzeum (500 m)
 • Historické centrum s kostely a památky (0 m)
 • Opera domu (2 km)
 • Královský palác (2 km)
 • Moře bulvár (2, 5 km)

Jídlo a pití
Jíst v domě
La Locanda Del Grifo
Pizzerie-Restaurace

Politiky
Podrobnosti o ceně

€80 - 140 za noc

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaVisa ElectronMasterCardAmerican Express

Dostupné slevy

Jedno dítě je zdarma v pokoji rodičů '

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Hosté potřebují sdělovat své údaje o kreditní kartu jako záruku. Rezervace může být zrušena bez sankce do 48 hodin před příjezdem den 0,00 dne. V případě zpoždění nebo zrušení no-show, náklady na první noc ve všech rezervované pokoje bude účtován na kreditní karty.

Umístění - Hotel

Via Francesco Del Giudice 13, Naples
Napoli (Naples)
Napoli, Provincia di Napoli
Campania (Regione Campania)
Italy  80138

Zeměpisná šířka: 40.85038, Zeměpisná délka: 14.25467

Jak se tam dostat

Hotel se nachází ve Via Francesco del Giudice 13, na křižovatce s Piazzetta Pietrasanta a Via Tribunali, jedné z hlavních ulic v historickém centru.

Autobusem z letiště: Alibus na centrální stanici. Odtud jet autobusem R2 na Piazza Bovio, pak zastavit a jet autobusem R1 nebo R4 na Piazza Dante. Zastávka v Piazza Dante a pokračovat pěšky.

Taxi: trvá asi půl hodiny a stojí kolem 30 eur.

Autem od letiště:: postupujte Via Maddalena (režie: CENTRO) na Piazza Carlo III, pak pokračovat přes VIA FORIA na Piazza Cavour a pak na Piazza Museo. Tady odbočíte vlevo a pak mít první vlevo. Na dopravní blinkrů doleva, pak doprava, nahoru a dále podél nemocnice Policlinico VECCHIO a VIA DEL SOLE. Na konci doleva: Hotel se nachází v blízkosti zvonice Pietrasanta.

Autem od stanice: Přes Corso Umberto podél University. Po univerzitních odbočit vpravo a jet až VIA MEZZOCANNONE. Dorazili na náměstí Piazza San Domenico MAGGIORE odbočit vpravo a pak vlevo. Pak druhou stranu-silnice na levé straně a pak znovu doprava: jste v přední části zvonice Pietrasanta.

Nejbližší letiště: Neapol Capodichino letiště