€80 co noc
€80 co noc
Hotel Neapolis, Napoli, Italy

Hotel Neapolis

Napoli (Naples), Italy - Via Francesco Del Giudice 13, Naples

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Hotel

Hotel Neapolis to trzygwiazdkowy hotel położony w sercu historycznego centrum Neapolu, w odległości spaceru od zabytków najstarszych i najbardziej sugestywny. Ponadto hotel połączony jest z innymi atrakcji turystycznych przez metro, autobusy i kolejki linii, której zatrzymuje się kilka metrów odległości od hotelu. Z tego powodu, Neapolis jest idealnym pobytu, kto chce poznać Neapolu jako miasta kultury i sztuki.

Hotel posiada 24 pokoi (jedno-i dwuosobowe), z których niektóre są wykorzystywane jako pokoje trzyosobowe i czteroosobowe. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, niezależnie regulowany system klimatyzacji, z pilotem, TV SAT Independent Broadcasting samoregulujące, lodówka-bar, PC z płaskim ekranem oraz bezpłatne łącze internetowe, telefon.

Hotel posiada ponadto wygodne i przyjemne pokoje na śniadanie, TV, bar, restauracja i monumentalny kompleks (kościół i kaplice) do organizacji konferencji, kongresów, wystaw, pokazów i innego rodzaju imprezy kulturalne. . Bar na dachu "Le Terrazze" to wspaniały solarium w ciągu dnia, a wieczorem staje się to wspaniałe miejsce na drinka w świetle księżyca

Last but not least, w hotelu znajduje się garaż, który jest bardzo ważne: jest bardzo trudno znaleźć miejsce parkingowe w centrum historycznego. Neapolis oferuje swoim gościom garaż z usług zbierania i powrotu bezpośrednio do wejścia do hotelu.

 • Hotel Neapolis, Napoli, Italy, Italy hotele i hostele
Przestrzeń
 • Typ nieruchomości: Hotel
 • Hotel pokoje / jednostki: 24
 • Rok budowy: 2001
 • Odnowiony: 2009
 • Klasyfikacja publiczna: 3
Hotel zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: €80

Pokój Dwuosobowy do Pojedynczego Wykorzystania Quad Single Trójka Twin
 • Zameldowanie po: 3:00pm
 • Sprawdź wcześniej: 11:00am

Hotel udogodnienia

Wszystkie pokoje są pięknie urządzone i wyposażone w łazienkę (suszarka do włosów, mydła itp.), klimatyzację, telewizję satelitarną, radio, telefon, minibar oraz komputer z bezpłatnym dostępem do Internetu. Jest także pokój dla osób niepełnosprawnych, salę śniadaniową i salę telewizyjną. Neapolis został zdefiniowany pierwszy hotel internet we Włoszech, ponieważ oprócz tradycyjnych usług oferowanych gościom, ma komputer w każdym pokoju z bezpłatnym dostępem do Internetu. Każdy gość może korzystać z Internetu i poczty elektronicznej, ale również podłączyć do stron internetowych instytucji, aby uzyskać jakiekolwiek informacje na temat imprez organizowanych w mieście, zabytki i wiele innych. Informacja turystyczna jest dostępny również na kanale TV Neapolis która nadaje filmy i reportaże o mieście, jak i pieśni neapolitańskie. W holu hotelu, recepcji pracownicy mogą również sugerować, trasy i wizyty za pomocą zdjęć, książek, stron internetowych i stacji telewizyjnych.

24-godzinna recepcja Airport pickup Śniadanie Dzieci dozwolone Concierge Winda Przyjazny dla homoseksualistów Grupa usług Historyczne stronie Linen included Mączka Plany Ułatwienia spotkania wielojęzyczny personel Nie ma godziny policyjnej Open 24 Hours Parking (za dodatkową opłatą) restauracja Sejf nie Palenie dozwolone Taxi Tour / zwiedzanie pomocy

Wyposażenie pokoju

Wszystkie pokoje są pięknie urządzone i wyposażone w łazienkę (suszarka do włosów, mydła itp.), klimatyzację, telewizję satelitarną, radio, telefon, minibar oraz komputer z bezpłatnym dostępem do Internetu. Jest także pokój dla osób niepełnosprawnych, salę śniadaniową i salę telewizyjną.

Neapolis został zdefiniowany pierwszy hotel internet we Włoszech, ponieważ oprócz tradycyjnych usług oferowanych gościom, ma PC w każdym pokoju z bezpłatnym dostępem do Internetu połączenia. Każdy gość może korzystać z Internetu i poczty elektronicznej, ale również podłączyć do stron internetowych instytucji, aby uzyskać jakiekolwiek informacje na temat imprez organizowanych w mieście, zabytki i wiele innych.

Informacja turystyczna jest dostępny również na kanale TV Neapolis i która nadaje filmy dokumentalnych o mieście, jak i pieśni neapolitańskie. W holu hotelu, recepcji pracownicy mogą również sugerować, trasy i wizyty za pomocą zdjęć, książek, stron internetowych i stacji telewizyjnych.

Balkony Łóżeczka dostępne Łazienka suszarka do włosów sprzątane codziennie Mini-bar Pokoje dla niepalących Prywatna łazienka lodówka Telefon Telewizja Wake-up calls


Sąsiedztwo

Hotel usytuowany jest w historycznym centrum, w pobliżu wszystkich najważniejszych zabytków i miejsc. Jest to również świetne połączenia transportu publicznego, ale nie jest bezpośrednio przy zgiełku i hałasu dworca centralnego.

Punkty zainteresowania
 • Narodowe Muzeum Archeologiczne (500 m)
 • Historyczne centrum kościoły i pomniki (0 m)
 • Opera (2 km)
 • Pałac królewski (2 km)
 • Bulwaru morza (2, 5 km)

Jedzenie i picie
Jedzenie w domu
La Locanda Del Grifo
Pizzeria-Restauracja

Zasady
Szczegóły ceny

€80 - 140 co noc

Karty kredytowe akceptowane na miejscu: VisaVisa ElectronMasterCardAmerican Express

Dostępne rabaty

Jedno dziecko jest bezpłatny w pokoju rodziców

Zasady dotyczące rezerwacji i anulacji

O ile nie określono inaczej, płatności rezerwacyjne nie podlegają zwrotowi.

Goście muszą przekazać swoje dane karty kredytowej jako gwarancji. Rezerwacja może zostać anulowane bez kary do 48 godzin przed 0.00 w dniu przyjazdu. W przypadku późniejszego anulowania lub niedojazdu kosztów za pierwszą noc we wszystkich zarezerwowanych pokoi będą pobierane z karty kredytowej.

Lokalizacja - Hotel

Via Francesco Del Giudice 13, Naples
Napoli (Naples)
Napoli, Provincia di Napoli
Campania (Regione Campania)
Italy  80138

Szerokość: 40.85038, Długość geograficzna: 14.25467

Jak się tam dostać

Hotel położony jest przy Via Francesco del Giudice 13, na skrzyżowaniu z Piazzetta Pietrasanta i Via Tribunali, jeden z głównych ulic historycznego centrum miasta.

Autobusem z lotniska: ALIBUS do dworca centralnego. Stamtąd autobusem do R2 Piazza Bovio, a następnie zatrzymać tu i wsiąść do autobusu lub R1 R4 do Piazza Dante. Stop w Piazza Dante i dalej idziemy pieszo.

Taksówką: To trwa około pół godziny i kosztuje około 30 euro.

Samochodem z lotniska: po VIALE MADDALENA (kierunek: CENTRO) na Piazza Carlo III, a następnie kontynuować przez VIA Foria do Piazza Cavour, a następnie do PIAZZA MUSEO. Tutaj skręcamy w lewo i następnie w pierwszą po lewej. Na światłach skręcić w lewo, potem w prawo, do góry i dalej wzdłuż Szpitala Policlinico VECCHIO i Via del Sole. W końcu skręcamy w lewo: Hotel znajduje się w pobliżu wieży dzwon Pietrasanta.

Samochodem od dworca: Do Corso Umberto wzdłuż University. Po uczelni skręcić w prawo i jechać aż VIA MEZZOCANNONE. Przybyłych na Piazza San Domenico Maggiore skręcić w prawo i lewo. Potem drugi obok drogi w lewo, a następnie ponownie w prawo: jesteś z przodu wieży dzwon Pietrasanta.

Najbliższe lotnisko: Neapol Lotnisko Capodichino