€50 co noc
€50 co noc
Hotel Stargate, Rome, Italy

Hotel Stargate

Roma (Rome), Italy - Via Palestro, 88
2.9   

2 Całkowite recenzje

 • Doskonała lokalizacja
 • Doskonały personel
Napisać recenzję

Najnowsza recenzja

Avoide this hostel ... An hotel to avoid wich seem be managed by the Mafia.
Negative:
* Do not accept the credit card
* No hot water in shower
* Shower fixed on celling, without pressure
* No TV remote controlle, but presence of a TV
* Track on the groud which ...

Opis - Hotel

Hotel Stargate jest najlepsza brama do najpiękniejszych miast we Włoszech - z doskonałą lokalizacją w samym sercu miasta, wspaniałe ceny i zakwaterowanie doskonałe, z doskonały dostęp do wszystkich form tranzytu, nie ma lepszego sposobu, aby cieszyć się hipnotyczny Rzym

Mamy. znajdują się w zabytkowym centrum Rzymu, tuż obok głównego dworca kolejowego (Termini) i blisko wszystkie miasta najważniejszych miejsc historycznych i turystycznych, wszystkie dotrzeć na piechotę - w tym Domus Aurea, Koloseum, Santa Maria Maggiore, Fontanna di Trevi, Hale Trajana, Forum Romanum, Mojżesza Michała Anioła

 • Hotel Stargate, Rome, Italy, Italy hotele i hostele
 • Hotel Stargate, Rome, Italy, Hotele z klimatyzacją w Rome
Przestrzeń
 • Typ nieruchomości: Hotel
 • Hotel pokoje / jednostki: 40
 • Rok budowy: 2004
 • Odnowiony: 2007
 • Klasyfikacja publiczna: 2
Hotel zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: €50

6 z łazienką Łóżka Pokój Dwuosobowy z Łazienką Standard Trójka Twin
 • Zameldowanie po: noon
 • Sprawdź wcześniej: 10:00am

Hotel udogodnienia

24-godzinna recepcja Ograniczenia wiekowe Śniadanie Winda Dostęp do Internetu Pralnia / valet service Linen included Bagażniki wielojęzyczny personel No Smoking Nie ma godziny policyjnej Open 24 Hours Parking (za dodatkową opłatą) Sejf Tour / zwiedzanie pomocy

Wyposażenie pokoju

Pokoje prywatne podwójne, podwójne, potrójne są w pełni wyposażone, wszystkie z łazienką, TV LCD, suszarka do włosów, z klimatyzacją.

Pokoje Dorm 6 / 8 miejsc z łazienką, TV,
klimatyzacja.

A / C klimatyzacja Bidet Łazienka suszarka do włosów Szafki Pokoje dla niepalących Prywatna łazienka lodówka sejf w pokoju Pokoje dla palących Telewizja


Sąsiedztwo

Dworca kolejowego Termini,
Domus Aurea, Koloseum, Santa Maria Maggiore, Fontanna di Trevi, Hale Trajana, Forum Romanum, Mojżesza Michała Anioła

Punkty zainteresowania
 • Stacji kolejowej Termini 500
 • 1 km Plac Republiki
 • 3 km Piazza Venezia
 • Colosseum 5 km
 • 4 km Schody Hiszpańskie
 • 4 km Fontanna di Trevi

Zasady
Szczegóły ceny

€50 - 70 co noc

Zasady dotyczące rezerwacji i anulacji

O ile nie określono inaczej, płatności rezerwacyjne nie podlegają zwrotowi.

- Anulowanie lub zmiany są przyjmowane tylko pocztą elektroniczną lub faksem. Telefon odwołania / zmiany nie są akceptowane.

- Jeśli nie da nam 72 godzin ogłoszenia (3 dni max 1 dzień przed przyjazdem) na swoim "niedojazdu" przez e-mailem / faksem, niestety będziemy mieć do obciążania karty. Kwota pobierana będzie twój pierwszy nocnej zakwaterowania.
- Reszta jest wypłacana w gotówce w dniu przyjazdu.

Lokalizacja - Hotel

Via Palestro, 88
Roma (Rome)
Comune di Roma, Provincia di Roma
Lazio (Latium)
Italy  00185

Szerokość: 41.90338, Długość geograficzna: 12.50652

Jak się tam dostać

Dojazd do hotelu z: 1) dworca kolejowego Termini: po przyjeździe pociągiem, przyjazd w kierunku zachodnim, z pociągu na plecach należy iść w prawo (w kierunku malejącej liczbie platformy), i podejmuje pierwszym otwarciu na ulicę. Jest to północnym wyjściu. Upewnij się, że jesteś na Via Marsala (ulica Marsala); Stąd zaledwie czterech krótkich bloków na ulicy bezpośrednio przed tobą, Via Marghera. Jeśli trafisz Via Palestro, skręcić w prawo, aż numer 88. Nasz znak na zewnątrz wisi.
 2) lotniska Ciampino: autobus Terravision przybywa na Via Marsala, równolegle do dworca Termini, w jednym kierunku, nie ma wspaniałe ruiny starego parkingu i stacji, w drugiej, ogromny kremowo-biały budynek, Termini. Chcesz iść w kierunku, że duży budynek. Weź Via Marghera gdy pojawia się ona po lewej stronie (wszystkie łączące ulice powinny być po lewej stronie). Reszta jest jak wyżej.     
  3) lotniska Fiumicino Leonardo Express kursuje co 30 minut od lotniska i przyjeżdża na dworzec Termini na Binario (Platforma) 21 lub 22, tucked drodze powrotnej w rogu; iść z powrotem do stacji. Gdy dojdziesz do miejsca, gdzie inne pociągi są zaparkowane, skręcić w prawo (numery platforma powinna zejść w tym kierunku). Zapoznaj się wielkie otwarcie na końcu stacji. Jeśli znajdziesz się na Via Marsala. Reszta jest jak wyżej.
 4) Jeśli przyjedziecie w jakimkolwiek innym miejscu, na lotnisku lub w jakikolwiek inny transport, musisz najpierw dostać się do dworca Termini. Wejdź do środka stacji i iść w kierunku malejącej liczbie platformy na północ wyjeździe podjęcia powyższych kierunków. Mapy dostępne są wszędzie, w tym również wnętrza stacji biuro turystyczne oraz w Internecie.

centralny Termini głównego dworca kolejowego i dworca autobusowego metra

Najbliższe lotnisko: 33 km Fiumicino FCO, Ciampino CIA 27 km