€41 za noc
€41 za noc
Julius Caesar Apartment, Rome, Italy

Julius Caesar Apartment

Roma (Rome), Italy - Via Acqua Bullicante, 183

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Byt

Julius Caesar APARTMÁN je byt v Římě, který je spravován latinským mladý pár. Předmětem podnikání je zapojen do vybavení ubytovacích obecně na turistů. Celý byt je dobře manteined bylo obnoveno není tak dávno.

My poskytované ní v moderním stylu, ale zároveň, že je mladý a svěží. Bytu je 55 m² velký a je možné ubytovat až 4 osoby. Má skvělý plně zařízená koupelna se sprchou, WC a teplou a studenou vodou 24h. K dispozici je také salonek american prostoru s kuchyňským koutem (plně vybaven kamna), kde guestes umí vařit své jídlo. Velký pokoj je vybaven velkou šatní skříň a 2 samostatné postele (lůžky). V prostoru obýváku máme pohovka, která by mohla být trasformed ve velkou manželskou postelí.

Julius Caesar byt není tak daleko od centra hystorical (pouhých 10 minut od centrálního nádraží Termini) a to je dobře připojen k veřejné dopravě . Do autobusu číslo (409) si můžete přijít na druhou hlavní železniční stanice Stazione Tiburtina právě 5 minut. Odtud se můžete chytit podzemí (Linea B) pohybující rychleji kolem města. Každopádně by trenér číslo 105 je možné přijet jen na 10 minut na autobusové nádraží v Piazza dei Cinquecento (centrální nádraží Termini). Do autobusu číslo 81, do 10 minut, měli byste dospět k Saint John baziliky, odkud můžete chytit podzemí (Linea A).

Jak můžete vidět, že místo je ideální místo, kde můžete mít nezapomenutelnou jízdu Řím "věčného města".

Více informací NA NÁŠ WEBASITE

  • Julius Caesar Apartment, Rome, Italy, Italy hotely a ubytovny
  • Julius Caesar Apartment, Rome, Italy, Exkluzivní hotely v Rome
Prostor
  • Typ majetku: Byt
  • Byt pokoje / jednotky: 1
  • Rok postavený: 1939
  • Renovovaný: 2001
  • Veřejná klasifikace: 3
Byt ubytování

Nejnižší dostupná cena: €41

33 Poklepejte Úplné 55 m² Byt Celý Apt. (jedno použití) Dům Pronájem Quad jednotné Triple Twin Dovolená Pronájem
  • Přihlaste se po: 1:00pm
  • Podívejte se předtím: 10:00am

Byt vybavení

Bar / salon Beach Kosmetický salon Půjčovna kol Půjčovna snídaní (extra charge) Pronájem aut Péče o děti, nebo hlídání dětí Děti povoleny Směnárna Internet access Prádelna / sluha služba povlečení lékařské pomoci na volání Zákaz kouření No curfew 24 hodin parkoviště (zdarma) parkoviště (zdarma) Bez domácích zvírat Trezor Taxi služba prohlídka / okružní pomoc

Vybavení pokojů

Byt je plně zařízený a skládá se z obývací pokoj s kuchyňským koutem s mikrovlnnou troubou, lednicí, troubou a myčkou.

Máme velký dvoulůžkový pokoj (velmi prostorný) a koupelna se sprchovým koutem a prádelna.
Tento byt má 2 lůžka pro 2 osoby a rozkládací pohovka transformable ve velkou manželskou postel pro další 2 osoby (na vyžádání).

Si můžete rezervovat na 2 lidé v tomto místě, ale pokud jste 4 osoby, můžete nám sdělit, že po obdržení zpět našem potvrzení rezervace e-mailem.
Každé další lůžko nákladů jako denní rezervaci cena (v závislosti na ročním období: Vysoká, střední, nízká), splatná při příjezdu.

Backpacker zařízení Bidet Káva, čaj tvůrce Ensuite Fax služba Krbová (zemní plyn) přístup na Internet kuchyňky Lockers Mikrovlnné Non-smoking pokoje Soukromá koupelna Lednice trezor na pokoji Televize Televize (kabel / satelitní)


Sousedství

Julius Caesar byt není tak daleko od centra hystorical (pouhých 10 minut od centrálního nádraží Termini) a to je dobře připojen k veřejné dopravě. Do autobusu číslo (409) si můžete přijít na druhou hlavní železniční stanice Stazione Tiburtina právě 5 minut. Odtud se můžete chytit podzemí (Linea B) pohybující rychleji kolem města. Každopádně by trenér číslo 105 je možné přijet jen na 10 minut na autobusové nádraží v Piazza dei Cinquecento (centrální nádraží Termini). Do autobusu číslo 81, do 10 minut, měli byste dospět k Saint John baziliky, odkud můžete chytit podzemí (Linea A).


Politiky
Podrobnosti o ceně

€41 za noc

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty: Nepřijato na místě

Dostupné slevy

10% na týdenní rezervaci a 25% na měsíční pobyt

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Celková částka, kterou musí zaplatit při příjezdu pouze v hotovosti.
Naše politika je zrušení 7 dnů před datem příjezdu, pouze e-mailem.
V případě ne-show a / nebo špatné zrušení budeme účtovat o vaší kreditní kartě je celková částka na 1. noght vašeho pobytu.
Obdržíte potvrzení Vaší rezervace. Pokud to není to nestane zašlete nám e-mail a my vám poskytne zkontrolovat situaci.

DĚKUJI (od JCA)

Umístění - Byt

Via Acqua Bullicante, 183
Roma (Rome)
Comune di Roma, Provincia di Roma
Lazio (Latium)
Italy  00177

Zeměpisná šířka: 41.88483, Zeměpisná délka: 12.5435

Jak se tam dostat

Z letiště Fiumicino AIRPORT
Jakmile zjišťovat vaše zavazadla se můžete obrátit na železniční stanici v rámci letiště. Zde si můžete chytit vlak "Treno Metropolitano FR1" směr "Stazione TIBURTINA". Jakmile dorazili do Tiburtina těsně mimo stanici můžete vidět velký trenér terminálu ATAC. No, teď si do autobusu číslo 409. Na palubě si můžete požádat, aby řidiči vystupte na Via Acqua Bullicante, 183 (u autobusové zastávky u pošty z Canosa di Puglia ulice). Ty jsou tu!

Z CIAMPINO AIRPORT
Jakmile zjišťovat vašich zavazadel pohybujících se na letišti máte 2 různé rozhodne o autobusové kyvadlové dostat. Budou připojení přímo u nádraží Termini. První raketoplán je jedním z TERRAVISION (14 euro jízdenku koupit uvnitř letiště). Druhá možnost (i více levných) je jedním z SIT BUS (6 euro jedna jízdenka na palubě). Vybraná ideální volba a dorazili na Hlavní nádraží Termini můžete požádat o trenér terminálu na náměstí Piazza dei Cinquecento Zde můžete chytit autobus číslo 105. Abouad můžete požádat, aby řidiči vystupte jednou přijel na kříž Via Casilina s Via Acqua Bullicante. Na civilní číslo 183 najdete Julius Caesar byt!

Nejbližší letiště: Fiumicino a Ciampino