Old Castillo Bed And Breakfast

Old Castillo Bed And Breakfast

St. Martinville, Louisiana - 220 Evangeline Boulevard
$70 za noc
$70 za noc

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Bed and breakfast

Bayou pohostinství ve své nejlepší! Staré Castillo Bed and Breakfast je 1829 Řecké Revival 3-story zděná budova, uvedených na národním registru historických Homes. Budova je uhnízděný podél líný Bayou Teche, pod pobočky legendární Evangeline Oak v Saint Martinville, Louisiana ~ jedno z nejstarších měst v Jižní Louisianě.

Náš dům je uvedena v Národní registr historické domy a, i když budete rozpozná některé moderní vymoženosti, nemůžete si pomoct, ale jste někdy v 1800s. 14 ft. stropy, velká okna, francouzské dveře, starožitný nábytek a rozmnožování a vzdušné balkon všechny půjčují pocit zpět v čase

Prostor
  • Typ majetku: Bed and breakfast
  • Bed and breakfast pokoje / jednotky: 5
  • Rok postavený: 1829
  • Renovovaný: 1992
Bed and breakfast ubytování

Nejnižší dostupná cena: $70


Bed and breakfast vybavení

Staré Castillo Penzion je ideálním místem pro speciální akce všeho druhu, jako jsou svatby, zkoušky, setkání, večírky a konference. Peggy to s recepty a lásku zábavné, speciální léčbu čeká na ty, kteří váží dobré jídlo, dobré společnosti a relaxační čas strávený neuspěchaný vedle pomalu-pohybující voda Bayou Teche.

Vybavení pokojů

Staré Castillo Penzion nabízí pět pokoje krásně zařízené v období reprodukce starožitností a soukromých lázní a balkonem (Bayou boku nebo pod Evangeline Oak). Snídaně je nabízena v inn to snídárnu každé ráno a občerstvení a vína se podávají v 5:00 check-ins.


Politiky
Podrobnosti o ceně

$70 - 150 za noc

Umístění - Bed and breakfast

220 Evangeline Boulevard
St. Martinville
Louisiana    70582

Zeměpisná šířka: 30.12183, Zeměpisná délka: -91.82773