Old Castillo Bed And Breakfast

Old Castillo Bed And Breakfast

St. Martinville, Louisiana - 220 Evangeline Boulevard
$70 co noc
$70 co noc

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Nocleg i śniadanie

Bayou Gastronomicznych w najlepszym wydaniu! Stara Castillo Bed and Breakfast jest 1829 greckie Revival 3-story murowany budynek, wymienione w Krajowym Rejestrze Historycznych Homes. Budynek jest nestled wzdłuż leniwie Bayou Teche, pod oddziałów legendarnego Evangeline Oak w Saint Martinville, Louisiana ~ jedno z najstarszych miast w South Louisiana.

Nasz dom znajduje się na liście w sprawie Krajowego Rejestru Historycznych Homes i chociaż będzie rozpoznaje niektóre nowoczesne udogodnienia, nie możesz czuć się ci pomóc, ale czasami w 1800s. 14 ft. sufity, duże okna, drzwi francuski, antyczne meble i reprodukcja i airy balkon wszystkich pożyczał uczucie w czasie

Przestrzeń
  • Typ nieruchomości: Nocleg i śniadanie
  • Nocleg i śniadanie pokoje / jednostki: 5
  • Rok budowy: 1829
  • Odnowiony: 1992
Nocleg i śniadanie zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: $70


Nocleg i śniadanie udogodnienia

Stara Castillo Bed and Breakfast jest idealnym miejscem na imprezy specjalne wszelkiego rodzaju, takie jak wesela, próby, spotkania, strony i konferencje. Z Peggy's kulinarne i miłości zabawny, oczekuje specjalnego traktowania tych, którzy cenią dobre jedzenie, dobre towarzystwo i relaksującą wolny czas spędzony obok wolno przemieszczających wody Bayou Teche.

Wyposażenie pokoju

Stara Castillo Bed and Breakfast oferuje pięć pokoi pięknie umeblowane w okresie reprodukcji z antykami i prywatnych kąpieli i balkon (Bayou stronie lub pod Evangeline Oak). Śniadanie jest oferowany w gospodzie w sali śniadaniowej codziennie rano i wino i napoje serwowane są na 5:00 check-in.


Zasady
Szczegóły ceny

$70 - 150 co noc

Lokalizacja - Nocleg i śniadanie

220 Evangeline Boulevard
St. Martinville
Louisiana    70582

Szerokość: 30.12183, Długość geograficzna: -91.82773