KL Heaven Guest House

KL Heaven Guest House

Kuala Lumpur, Malaysia - No 21, Off Tengkat Tong Shin, Bukit Bintang
MYR 60 co noc
MYR 60 co noc

Najnowsza recenzja

Avoid KL Heaven Guest House ... During our stay at KL Heaven Guest House, my friend and I had both our cell phones and my laptop stolen from our room. I was in the room, dozing on the bed, while my friend was out for an early morning trip to the bathroom. My friend met a western looking guy ...

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Pensjonat

Tradycyjnej malezyjskiej KL HAVEEN Guesthouse, nieruchomości stosunek wartości do ceny w centrum Kuala Lumpur. Mamy przytulne, klimatyzowane pokoje, urządzone w ciepłych kolorach, i łazienki wyposażone w panel słoneczny, ogrzewany prysznice. Zapewniamy także komfortowy salon, gdzie goście mogą się towarzysko i wymiany doświadczeń podróży lub DVD oglądać. WiFi jest dostępne dla każdego z własnym urządzeniem bezprzewodowym. Wyposażenie ALL są również dostępne.

Przyjdź! Pobyt w bardzo poszukiwanych jedyny w swoim rodzaju bambusa KL HEAVEN Guesthouse. Będziemy niech zdjęcia mówią same za siebie> Sprawdź nasze pokoje

Przestrzeń
  • Typ nieruchomości: Pensjonat
  • Pensjonat pokoje / jednostki: 28
  • Rok budowy: 2006
  • Odnowiony: 2010
  • Klasyfikacja publiczna: 1
Pensjonat zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: MYR 60 (Malaysian Ringgit)

Double Mężczyzna Dorm Single Triple
  • Zameldowanie po: 1:00pm
  • Sprawdź wcześniej: noon

Pensjonat udogodnienia

24-godzinna recepcja Śniadanie Pralnia / valet service Gazety i czasopisma Nie ma godziny policyjnej Open 24 Hours WIFI (za darmo)

Wyposażenie pokoju

pokoje Window, air-con, dołączony do kąpieli

A / C klimatyzacja Backpacker obiektów Łazienka żelazko i deska do prasowania Pokoje dla niepalących Prywatna łazienka Łazienka wspólna WiFi Wake-up calls


Sąsiedztwo

Hotel znajduje się zaledwie kilka kroków od Radius International Hotel off Changkat Bukit Bintang Road. Jesteśmy w nr 21 off Jalan Tong Shin Tengkat, Najbliższa stacja metra to stacja jednotorowe Bukit Bintang. Spacer po światłach McDONALD kierunku w lewo i prosto do żywności KFC szybko. Skręć w prawo do Changkat Bukit Bintang Road i idź wzdłuż ulicy aż dojdziesz 7 / 11 sklep, skręcić w lewo Tengket Jalan Tong Shin Jesteśmy w domu nr 21. Nie możesz tego przegapić!
Z lotniska KLIA przez:
Taxi:
Taksówkarz podać adres i powiedzieć mu, że jest tuż za rogiem od Radius International Hotel w Changkat Bukit Bintang. Koszt 80 RM.
Airport Coach / Bus:
Kup bilet na hali na poziomie 3 lub możesz kupić ją na przystanek autobusowy na poziomie 1, chcesz, aby przejść do Radius International Hotel w Changkat Bukit Bintang. Autobusem można dojechać do terminalu w mieście, a następnie przenosi się na małym autobusem podać adres i powiedzieć im, im, że jest tuż za rogiem od Radius International Hotel, koszt autobusowych powinny być RM25. Ostatni autobus z lotniska będzie na 22:15 (22:15 h).
Express / Fast Train z lotniska:
Pociągiem pospiesznym zajmuje 25 minut do Dworca Centralnego w Kuala Lumpur kosztuje RM35. 00 za osobę. Jest jeden co 15 minut. Gdy dojdziesz do głównego dworca kolejowego w Kuala Lumpur, kupić kupon taxi (RM8. 00 ok.) i dać kierowcy adres i powiedzieć mu, że jest tuż za rogiem od Radius International Hotel w Changkat Bukit Bintang. Pierwszy pociąg jest na 05:00, a ostatni pociąg odjeżdża o 01:00.


Zasady
Szczegóły ceny

MYR 60 co noc (Malaysian Ringgit)

Dostępne rabaty

10%

Zasady dotyczące rezerwacji i anulacji

O ile nie określono inaczej, płatności rezerwacyjne nie podlegają zwrotowi.

tylko gotówką, bez dodatkowych opłat do odwołania

Lokalizacja - Pensjonat

No 21, Off Tengkat Tong Shin, Bukit Bintang
Kuala Lumpur
Kuala Lumpur (Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur)
Malaysia  55100

Szerokość: 3.14635, Długość geograficzna: 101.70797