Mantika Green

Mantika Green

Kuala Lumpur, Malaysia - Kg Kuala Perdek Batu 18 1/ 2, Hulu Langat
MYR 250 co noc
MYR 250 co noc

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Willa

Mantika Zielony Dom jest położony w enklawie miejscu eko-turystyki w Hulu Langat. W otoczeniu lasów wtórnych Przestronny jeden piętrowy dom w wiejskim stylu pochodzi z 5 min i jest w stanie pomieścić do 12 osób dorosłych w jednym czasie.

Przestrzeń
  • Typ nieruchomości: Willa
  • Willa pokoje / jednostki: 5
  • Rok budowy: 2000
  • Odnowiony: 2000
Willa zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: MYR 250 (Malaysian Ringgit)

Standard
  • Zameldowanie po: 2:30am
  • Sprawdź wcześniej: noon

Willa udogodnienia

Mantika Green Holiday Home wyposażony jest w szeroką gamę funkcji i udogodnień, które pozwoli na wygodne dla osób zorganizowanie spotkania, imprezy postępowania i rekreacyjnych. Że zawiera: -
 Usługi pralnicze
 Parking bezpłatny
 Room Service
 Noszenie bagażu
 Bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu w publicznym miejscu
 Jadalnią

Wyposażenie pokoju

Średniej wielkości pokój z 220 sqft do pokoju typu standard

W pokoju jest 1 łóżko queen size (double) i może pomieścić maksymalnie 2 osoby dorosłe.

Dzieci wymaga dodatkowego łóżka.

Średnia powierzchnia pokoju 530 sqft dla superior.

W pokoju jest 1 łóżko queen size (double) i może pomieścić maksymalnie 2 osoby dorosłe.

Dzieci wymaga dodatkowego łóżka.

Wszystkie pokoje wyposażone są w podstawowe udogodnienia, które oferujemy naszym gościom komfort konieczne, każdy z zaproszenia zboczu wzgórza z widokiem na ogród.

A / C klimatyzacja Bidet ekspres do kawy i herbaty suszarka do włosów żelazko deska do prasowania sprzątane codziennie Mini-bar Private bathroom Prysznice bez kąpieli Telewizja toaletowe VCR / DVD


Sąsiedztwo

Hulu Langat miasto położone w południowo-wschodniej Klang Valley to składają się z obszarów wiejskich i miejskich osiedlach. To miasto jest ogólnie znane z rekreacyjnej i naturalnym otoczeniu, z wyjątkiem jego sadów. Wśród popularnych miejscach eko-turystyki Sungai Gabai Wodospady, Semenyih Water Reservoir i Congkak River Forest Centrum rekreacyjne.


Zasady
Szczegóły ceny

MYR 250 co noc (Malaysian Ringgit)

Tygodnik najmu może być uznana za

Podatki: 5.00%
Ceny pokazane tutaj są bez podatku. Podatek zostanie doliczony do końcowej płatności.

Przed przyjazdem należy poprosić o dodatkową kaucję. Jeśli tak, skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio po potwierdzeniu rezerwacji.

Karty kredytowe akceptowane na miejscu: VisaMasterCard

Zasady dotyczące rezerwacji i anulacji

O ile nie określono inaczej, płatności rezerwacyjne nie podlegają zwrotowi.

Mantika Green wymaga, aby wszystkie odwołania są zgłaszane w formie pisemnej. (Faks lub e-mail jest do przyjęcia.)
Na anulowanie z rezerwacji, co najmniej do 10 dni roboczych jest potrzebne przed datą przyjazdu zarezerwowane, aby wadium zwrócić do zwrotu. Rezerwacje anulowane mniej niż 7 dni przed datą przyjazdu nie zostanie zwrócone, a wszystkie pieniądze wypłacane jako depozyt ulega przepadkowi.

Jedną noc pokój stawki lub stawki wynajmu zależności od tego, wyższe będą pobierane z karty kredytowej w przypadku braku przyjazdu, w dniu

Lokalizacja - Willa

Kg Kuala Perdek Batu 18 1/ 2, Hulu Langat
Kuala Lumpur
Kuala Lumpur (Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur)
Malaysia  43100

Jak się tam dostać

Zapoznaj się z drogi z Kuala Lumpur Cheras. Zaraz po Grand Saga poboru opłat na Mile 9 się na lewym pasie i kierunku głowy Pekan Batu 9. Jedź prosto do ruchu dociera światło stop. Zwróć uwagę na miasta Batu 9 Cheras Police Station na symbol po prawej stronie drogi. Skręcić w lewo w klinice rządowej po Junction świetle. Kontynuować jazdę prosto do Pekan Batu 14 po obecności co Pekan Batu 15.

W miarę zbliżania się Mile 18 zwrócić uwagę na mały obszar miasta jak różne sklepy po obu stronach na poboczu drogi. Dalej do przodu po lewej stronie drogi jest szkoła o nazwie Szkoła Az-Zahra Tahfiz po meczecie. Zwolnić i szukać drugiego tj. szkoły, szkoły Lubuk Kelubi. Mniej niż 100 metrów dalej szukać zielone oznakowanie dla muzułmańskich Paddy ziemi i Mantika Green. Skręcić w lewo zaraz po oznakowania i jazdy pod górę ok. 500m.

Komunikacja może być wstępnie ustawione na potwierdzenie rezerwacji. Chodzi o to, podnieś na Wisma Central Jalan Ampang Kuala Lumpur.