$100 za noc
$100 za noc
Liberty Hill Inn Bed And Breakfast, Yarmouth Port, Massachusetts

Liberty Hill Inn Bed And Breakfast

Yarmouth Port, Massachusetts - 77 Main Street (route 6a)

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Bed and breakfast

Shipwrights postaven v roce 1825, majestátního Liberty Hill Inn Bed & Breakfast odráží šarm a eleganci minulého éry. Je nastaven zpět od historického Starého Kings Highway na malém návrší s lilacs, růže a staletí starý rododendron. Yarmouthport, usadili v roce 1639, je "srdce" v Cape Cod. Naše centrální poloha umožňuje snadný a pohodlný přístup ke všem Cape Cod se v okolí.

  • Liberty Hill Inn Bed And Breakfast, Yarmouth Port, Massachusetts, Massachusetts hotely a ubytovny
  • Liberty Hill Inn Bed And Breakfast, Yarmouth Port, Massachusetts, Hotely a ubytovny s nejlepšími plážemi v Yarmouth Port
Prostor
  • Typ majetku: Bed and breakfast
  • Rok postavený: 1825
  • Renovovaný: 1997
  • Veřejná klasifikace: 3
Bed and breakfast ubytování

Nejnižší dostupná cena: $100


Bed and breakfast vybavení

Pro ty, kteří milují kouzlo starých domech, hlavní dům, 1825 Řecké Revival, je místem, ke kroku zpět v čase. Původní architektonické detaily byly zachovány a půjčují letecké formalitami a elegance na společné prostory. Tento dekor, zatímco platební úcta ke stáří domu, je teplé a vyzývajíce

Vybavení pokojů

Devět prostorných pokojů čekají vás, vkusně zdobeny starožitností a reprodukcí

Hlavní domu vstříc pět prostorných pokojů, z přízemí do třetího patra. Všechny mají vlastní lázně a klimatizace, všechny ale jeden pokoj má TV.


Politiky
Podrobnosti o ceně

$100 - 210 za noc

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Umístění - Bed and breakfast

77 Main Street (route 6a)
Yarmouth Port
Barnstable County
Massachusetts  US  02675

Zeměpisná šířka: 41.70634, Zeměpisná délka: -70.2368

Jak se tam dostat

Z New York City / Providence:
Take Interstate 95N na Interstate 195E na Cape Cod. Cesta od 195, vzít na výstupu 22A Trasa 25E na Cape Cod a ostrovy. Cesta od 25, učinit odchod 2 označená Hyannis / Provincetown, Bourne / Sagamore a Linka 6. Jděte kolem rotační se starým lodi na pravé straně vozovky a následné Trasa 6E s Cape Cod Canal na vaše právo. Přibl. 2 mil přinese jinemu rotačního a Sagamore mostu. Cestování po Sagamore most a pokračovat Trasa č. 6 k odchodu 7, označené Willow Street, Port Yarmout, asi 18 mil od mostu. Odbočíte vpravo na konci výjezdu nájezd. Postupujte Willow Street cca. 1, 1 mil na vstup do Liberty Hill Inn, který bude po pravé straně. Hostinec je označena znakem "Liberty Hill Parking", a je těsně před průnikem Willow Street a trasa 6A.

 
Od Boston:
Take Interstate 93S k Trasa 3S a podle značek na Cape Cod, trasa 6 a Sagamore mostu. Cestování po Sagamore most a trasa trvat 6 až Odejít 7, označené Willow Street, Yarmouth Port, asi 18 mil od mostu. Odbočíte vpravo na konci výjezdu nájezd. Postupujte Willow Street cca. 1, 1 mil na vstup do Liberty Hill Inn, který bude po pravé straně. Hostinec je označena znakem "Liberty Hill Parking", a je těsně před průnikem Willow Street a trasa 6A.