$99 za noc
$99 za noc
Cranmore Mountain Lodge, North Conway, New Hampshire

Cranmore Mountain Lodge

North Conway, New Hampshire - 859 Kearsarge Road, Po Box 1194

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Nocleh se snídaní

Rodinné Friendly Bed & Breakfast, který se nachází na 8 akrů půdy v klidné rezidenční čtvrti, jen 1, 5 míle od North Conway Village. Mezi naše vybavení, nabízíme pon zásobené s pstruhy, tenis a basketbalové hřiště, rok-kolo venkovní horkou vanou, sezónní venkovní bazén, grilů, stoly pro pikniky, turistické trasy přímo z našeho dvorku a mnoho dalších ...

Jsme ideálně umístěn v samém srdci všechny atrakce na Mt Washington Valley má nabídnout, a pár minut od North Conway Village burstling s mnoha restauracemi a tax-free obchody, zásuvky, stejně jako pár minut od hlavních lyžařských areálů

. Dvaceti kvalitně vybavených pokojů s vlastní koupelnou, kabelovou TV a WIFI zdarma. Některé apartmány s kuchyňským koutem a whirlpool. Někteří z našich pokojů je dokonce přátelský pes! Děti všech věkových jsou vítány a pobyt zdarma, pokud se 2 dospělými 10 let a pod

. Naše kurzy jsou plné země snídaně vařené-k-objednávat alespoň s volbou mezi 8 vstupy. Dětské menu k dispozici. Úplné bez lepku menu je k dispozici (je třeba si položit při rezervaci)

Environmentální šampion člen New Hampshire udržitelný Restaurace a ubytování asociace.
Členem profesního sdružení Innkeepers International.
Člen údolí Mt Washington BBInns asociace.

  • Cranmore Mountain Lodge, North Conway, New Hampshire, New Hampshire hotely a ubytovny
  • Cranmore Mountain Lodge, North Conway, New Hampshire, Více hotelů na více místech v North Conway
Prostor
  • Typ majetku: Nocleh se snídaní
  • Nocleh se snídaní pokoje / jednotky: 20
  • Rok postavený: 1860
  • Renovovaný: 2016
  • Veřejná klasifikace: 3
Nocleh se snídaní ubytování

Nejnižší dostupná cena: $99

Dvoulůžkový Král královna královny Pokoj Suite
  • Přihlaste se po: 3:00pm
  • Podívejte se předtím: 11:00am

Nocleh se snídaní vybavení

Ať už jaro, léto nebo podzim, bude jasné, osvěžující horský vzduch dobít lihovin a Vám umožní plně si vychutnat naše hřiště s nádhernými borovicemi, zalesněné stezky, horské říčky a malebná příroda rybník. V této pohádkové nastavení si můžete vychutnat naše krásné sezónní čtyřicet-noha bazén, celoročně teplé jacuzzi lázní a naše každého počasí odolnější povrch tenisového kurtu. Pro ty, kteří hledají změnu tempa, zajišťujeme basketbal a volejbalové kurty. V zimě jsme se ideálně nachází 1 km od Cranmore lyžařské středisko, s jeho 11 vleků a potrubí, a nabízejí zlevněné výtah a potrubí, jízdenky, stejně jako balíčky. Můžete také x-země a sněžnice ZDARMA při pobytu u nás!

BBQ grily a piknikové stoly pro děti Vařené-k-objednávat snídaně v ceně (bez lepku menu je k dispozici) psem (omezené prostory) Parkoviště zdarma Zdarma WIFI turistické trasy Hot vanou Nekuřácké nemovitostí Rybník zásobené s pstruh Sezónní Bazén Lyžování Snowhoeing Tenis a basketbal soudu WIFI (zdarma) Mluvíme francouzsky a anglicky

Vybavení pokojů

* Ceny jsou založeny na 2 nebo 4 osoby obsazení, v závislosti na pokoji (i malé dítě se počítá jako 1 osoba). Děti do 10 jsou zdarma, 2 dospělí pobývá na pokoji. Přidat $ 20 (+ DPH) za každou další osobu nad 10 let na pokoji ($ 30 v sezóně podzim listí).
* Musíte být nejméně 21 let rezervovat pokoj.
* Ceny zahrnují snídani plnou země na objednávku.
* Všechny ceny jsou předmětem 9% New Hampshire pokojů a stravování daně.
* Všechny ceny jsou předměty změnit a jsou založeny na dostupnosti.
* Ceny nezahrnují odměny.
* Rezervace jsou potvrzeny e-mailem (pokud o to požádají mailem) po obdržení pokročilé vklad, složený s platnou kreditní kartou.
* Vklady jsou použity na poslední den rezervace, což znamená, že brzy pokladen propadnout jejich vkladů a jsou odpovědní za nocí rezervované ALL.
* Existuje 25 dolarů příplatek za pokoj na všech odřeknuté pokrýt papírování ($ 30 v sezóně podzim listí), s výjimkou lůžek v bunkroom.
* Čtrnáct dnů zrušení oznámení je povinen přijímat plnou náhradu (30 dnů oznámení v sezóně podzim listí). Rezervace zrušena méně než 2 týdny předem bude vrácena pouze tehdy, pokud jsme schopni pronajmout další osobě.
* Rezervace zrušena méně než 4 dny před příjezdem, bez ohledu na důvod je, jsou nevratné. Ne kreditní poukaz bude vydáno. Prosím, poraďte se se svým cestovní kanceláře o různé typy cestovního pojištění, pokud máte odřeknuté obavy.
* Pokud trpíte potravinovou alergií (lepek, ořechy, vejce, mléčné ...), uveďte jej při rezervaci. Budeme se snažit vyhovět vašim speciální dieta (budeme mít vždy po ruce bez lepku položek). Jestliže jste zapomněl zmínit to, mohli bychom nebyli schopni vyhovět vám. Jsme velmi přísná a děláme naše nejlepší, aby se zabránilo křížové kontaminaci-. Pokud však onemocní během svého pobytu u nás, nejsme být veden k zodpovědnosti v žádném případě.
* Lodge je zcela nekuřácký. Budeme z vaší kreditní karty s 250 dolary čištění poplatku, pokud toto není respektováno. Dokonce i nedopalky cigaret by neměly být likvidovány v každém košů ve společenské místnosti nebo ložnice. Prosím kouře mimo POUZE a likvidovat z vašich cigaret zadky do popelníky, které jsou poskytovány.
* Zkontrolujte, zda-in time je od 15:00 do 20:00 (východního času). Časné nebo pozdní check in je k dispozici pouze na požádání a po dohodě s hospodští. Předčasné check-in není možné v průběhu sezóny Podzim listoví a dovolená. Check-out čas je 11:00. Pokud check-out po 11 hodin bez předchozí dohody s hospodští, bude vám účtována další noc. Pozdní check-out je zpoplatněn / a další $ 25 (pokud je k dispozici).

A / C ovládání klimatizace Backpacker zařízení Hodiny radio kávy a čaje Cribs k dispozici Faxové služby Fén internet Železo / žehlicí prkno Kuchyňky denní úklid Mikrovlnné Film Pronájem Non-kuřácké pokoje Soukromá koupelna Lednice Rollaway lůžek k dispozici Telefon Televize (kabel / satelit) Toaletní bezplatný VCR / DVD


Sousedství

Nacházíme se ve vilové čtvrti, na 8 akrů mírumilovná země, jen 1, 5 míle od North Conway Village a 1 míle od Cranmore Ski Resort. Potok běží podél našeho majetku a turistické stezky, vhodné pro výlety na sněžnicích, x-country lyžování nebo jízda na kole, stejně, začínají přímo z našeho dvorku.

Body zájmu
  • * Ceny jsou založeny na 2 nebo 4 osoby obsazení, v závislosti na pokoji (i malé dítě se počítá jako 1 osoba). Děti do 10 jsou zdarma, 2 dospělí pobývá na pokoji. Přidat $ 20 (+ DPH) za každou další osobu nad 10 let na pokoji ($ 30 v sezóně podzim listí). <br>* Musíte být nejméně 21 let rezervovat pokoj.<br>* Ceny zahrnují snídani plnou země na objednávku.<br>* Všechny ceny jsou předmětem 9% New Hampshire pokojů a stravování daně.<br>* Všechny ceny jsou předměty změnit a jsou založeny na dostupnosti.<br>* Ceny nezahrnují odměny.<br>* Rezervace jsou potvrzeny e-mailem (pokud o to požádají mailem) po obdržení pokročilé vklad, složený s platnou kreditní kartou.<br>* Vklady jsou použity na poslední den rezervace, což znamená, že brzy pokladen propadnout jejich vkladů a jsou odpovědní za nocí rezervované ALL.<br>* Existuje 25 dolarů příplatek za pokoj na všech odřeknuté pokrýt papírování ($ 30 v sezóně podzim listí), s výjimkou lůžek v bunkroom. <br>* Čtrnáct dnů zrušení oznámení je povinen přijímat plnou náhradu (30 dnů oznámení v sezóně podzim listí). Rezervace zrušena méně než 2 týdny předem bude vrácena pouze tehdy, pokud jsme schopni pronajmout další osobě.<br>* Rezervace zrušena méně než 4 dny před příjezdem, bez ohledu na důvod je, jsou nevratné. Ne kreditní poukaz bude vydáno. Prosím, poraďte se se svým cestovní kanceláře o různé typy cestovního pojištění, pokud máte odřeknuté obavy.<br>* Pokud trpíte potravinovou alergií (lepek, ořechy, vejce, mléčné ...), uveďte jej při rezervaci. Budeme se snažit vyhovět vašim speciální dieta (budeme mít vždy po ruce bez lepku položek). Jestliže jste zapomněl zmínit to, mohli bychom nebyli schopni vyhovět vám. Jsme velmi přísná a děláme naše nejlepší, aby se zabránilo křížové kontaminaci-. Pokud však onemocní během svého pobytu u nás, nejsme být veden k zodpovědnosti v žádném případě.<br>* Lodge je zcela nekuřácký. Budeme z vaší kreditní karty s 250 dolary čištění poplatku, pokud toto není respektováno. Dokonce i nedopalky cigaret by neměly být likvidovány v každém košů ve společenské místnosti nebo ložnice. Prosím kouře mimo POUZE a likvidovat z vašich cigaret zadky do popelníky, které jsou poskytovány.<br>* Zkontrolujte, zda-in time je od 15:00 do 20:00 (východního času). Časné nebo pozdní check in je k dispozici pouze na požádání a po dohodě s hospodští. Předčasné check-in není možné v průběhu sezóny Podzim listoví a dovolená. Check-out čas je 11:00. Pokud check-out po 11 hodin bez předchozí dohody s hospodští, bude vám účtována další noc. Pozdní check-out je zpoplatněn / a další $ 25 (pokud je k dispozici).

Jídlo a pití
Jídlo venku
Rafferty je Restaurant & Pub
Jen se naše ulice - nabízet Úplné bez lepku menu stejně
Maestro
5 min od nás.. Naše oblíbené italské restaurace
1785
Lahodný gurmán jídlo s krásným výhledem a dřeva krby
. Lobster Trap
10 min od nás. Naše oblíbené rybí restaurace
Horsefeathers
Jen se naše ulice - Kde místní probíhají již více než 30 let.!

Politiky
Podrobnosti o ceně

$99 - 177 za noc

Daně: 9.00%
Zde uvedené ceny jsou bez daně. Daň bude přidána k vaší poslední platbě.

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCardDiscover

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

* Ceny jsou založeny na 2 nebo 4 osoby obsazení, v závislosti na pokoji (i malé dítě se počítá jako 1 osoba). Děti do 10 jsou zdarma, 2 dospělí pobývá na pokoji. Přidat $ 20 (+ DPH) za každou další osobu nad 10 let na pokoji ($ 30 v sezóně podzim listí).
* Musíte být nejméně 21 let rezervovat pokoj.
* Ceny zahrnují snídani plnou země na objednávku.
* Všechny ceny jsou předmětem 9% New Hampshire pokojů a stravování daně.
* Všechny ceny jsou předměty změnit a jsou založeny na dostupnosti.
* Ceny nezahrnují odměny.
* Rezervace jsou potvrzeny e-mailem (pokud o to požádají mailem) po obdržení pokročilé vklad, složený s platnou kreditní kartou.
* Vklady jsou použity na poslední den rezervace, což znamená, že brzy pokladen propadnout jejich vkladů a jsou odpovědní za nocí rezervované ALL.
* Existuje 25 dolarů příplatek za pokoj na všech odřeknuté pokrýt papírování ($ 30 v sezóně podzim listí), s výjimkou lůžek v bunkroom.
* Čtrnáct dnů zrušení oznámení je povinen přijímat plnou náhradu (30 dnů oznámení v sezóně podzim listí). Rezervace zrušena méně než 2 týdny předem bude vrácena pouze tehdy, pokud jsme schopni pronajmout další osobě.
* Rezervace zrušena méně než 4 dny před příjezdem, bez ohledu na důvod je, jsou nevratné. Ne kreditní poukaz bude vydáno. Prosím, poraďte se se svým cestovní kanceláře o různé typy cestovního pojištění, pokud máte odřeknuté obavy.
* Pokud trpíte potravinovou alergií (lepek, ořechy, vejce, mléčné ...), uveďte jej při rezervaci. Budeme se snažit vyhovět vašim speciální dieta (budeme mít vždy po ruce bez lepku položek). Jestliže jste zapomněl zmínit to, mohli bychom nebyli schopni vyhovět vám. Jsme velmi přísná a děláme naše nejlepší, aby se zabránilo křížové kontaminaci-. Pokud však onemocní během svého pobytu u nás, nejsme být veden k zodpovědnosti v žádném případě.
* Lodge je zcela nekuřácký. Budeme z vaší kreditní karty s 250 dolary čištění poplatku, pokud toto není respektováno. Dokonce i nedopalky cigaret by neměly být likvidovány v každém košů ve společenské místnosti nebo ložnice. Prosím kouře mimo POUZE a likvidovat z vašich cigaret zadky do popelníky, které jsou poskytovány.
* Zkontrolujte, zda-in time je od 15:00 do 20:00 (východního času). Časné nebo pozdní check in je k dispozici pouze na požádání a po dohodě s hospodští. Předčasné check-in není možné v průběhu sezóny Podzim listoví a dovolená. Check-out čas je 11:00. Pokud check-out po 11 hodin bez předchozí dohody s hospodští, bude vám účtována další noc. Pozdní check-out je zpoplatněn / a další $ 25 (pokud je k dispozici).

Umístění - Nocleh se snídaní

859 Kearsarge Road, Po Box 1194
North Conway
Carroll County
New Hampshire  US  03860

Zeměpisná šířka: 44.07088, Zeměpisná délka: -71.11799

Jak se tam dostat

V North Conway - blíží od jihu
Když se dostanete North Conway: odbočte vpravo na Kearsarge Road - to je semafor s Horsefeathers Restaurace vpravo a rozlehlý park a železniční stanice na levé straně.
Drive se Kearsarge Road, v minulosti Cranmore Inn, dokud se nedostanete "T" křižovatce na vrcholu kopce. Odbočit doleva a jet rovnou na Cranmore Mountain Lodge, který se nachází 1, 2 mil od "T" křižovatce. Cranmore Mountain Lodge se nachází na pravé straně silnice. Poštovní adresa je 859 Kearsarge Road.

V North Conway - blíží od severu
Z trasy 16/302, odbočit doleva na Hurricane Mountain Road (podle země Vista Store). Jdi do kopce jedna míle na Kearsarge Road. Odbočit vpravo na Kearsarge Road. Cranmore Mountain Lodge se nachází v 1 / 8 míle po silnici vlevo.

Concord Trenér Line poskytují autobusové dopravy z Bostonu, Portland, New Yorku a dalších městech. Terminál v North Conway je jen 5 minut od nás.

Nejbližší letiště: Portland Airport (1 1 / 2 hodiny)