$110 za noc
$110 za noc
Franconia Inn, Franconia, New Hampshire

Franconia Inn

Franconia, New Hampshire - 1300 Easton Valley Road

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Bed and breakfast

Náš krásný příběh 3-bílé šindel koloniálním stylu Země Inn zahrnuje: 29 krásně jmenován útulné pokoje, 3 luxusní apartmá, obývací pokoj, knihovna, 2 jídelny, a Ratheskeller Lounge a 2 prostorné verandy. No a co je to názor! Svátek vašima očima na Bílé hoře krajiny ve všech jeho plné kráse!

Mnohem více než vyhlídkovou zimní lyžařské středisko, Na Francko Inn je okouzlující útěk za všech ročních obdobích. V zimě, na jaře, v létě a na podzim, jste si jisti, že k nalezení na spoustu prosím.

Nachází se na více než 100 akrů rozvalený v Easton Valley, že Inn umožňuje překrásný výhled na Mount Lafayette, Francko Notch a Franky a Kinsman rozsahy Bílé hory. Naším prvořadým New England locale poskytuje snadný přístup k malé vesnice Francko, Sugar Hill, a Easton, stejně jako na klidný půvab více klidné zemi život.

  • Franconia Inn, Franconia, New Hampshire, New Hampshire hotely a ubytovny
  • Franconia Inn, Franconia, New Hampshire, Okamžitá online rezervace v Franconia
Prostor
  • Typ majetku: Bed and breakfast
  • Bed and breakfast pokoje / jednotky: 36
  • Rok postavený: 1933
  • Renovovaný: 2004
  • Veřejná klasifikace: 3
Bed and breakfast ubytování

Nejnižší dostupná cena: $110


Bed and breakfast vybavení

Vkusně jmenoval se Inn dekor je to pohodlné, pozvat, a elegantní. Handsome krby přidat teplou atmosféru pro naše dub-táflovaný soukromých knihoven a prostorný obývací pokoj. Dvě jídelny, jeden kuriózní a intimní, s vlastním krbem a jiné vzdušné a veselá s Bermudy stropem, nabízí fantastické pohledy na Bílé hory. Naše přední verandu čelí velkolepé východu slunce nad Cannon Mountain, a zadní veranda tváře nastavení neděli za Sugar Hill.

Vybavení pokojů

Naše nově zrekonstruované pokoje jsou zdobené rafinované jednoduchosti, kde je především pohodlí. Všechny mají vlastní 32 koupelí. Most je vybaven double a některé z nich jsou jmenováni s královna a král-velkých lůžek. Nabízíme tři prostorné apartmány.


Politiky
Podrobnosti o ceně

$110 - 290 za noc

Daně: 8.00%
Zde uvedené ceny jsou bez daně. Daň bude přidána k vaší poslední platbě.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCardAmerican ExpressDiscover

Umístění - Bed and breakfast

1300 Easton Valley Road
Franconia
New Hampshire    03580

Zeměpisná šířka: 44.14196, Zeměpisná délka: -71.78914

Jak se tam dostat

Z New York City:
(6 hodin) - Nová Anglie Thruway (I-95) do New Haven, CT, vlevo na I-91 North (225 mil) do Wells River / Woodsville výstupu. Právo na Rt. 302. Východ prostřednictvím Woodsville do Lisabonu, NH. Dvě míle minulosti Lisabonu na 302, jít přímo na Rt. 117 až Francko, přejezd mostu do města. Pak přejděte vpravo a na Mobil Stanice přijmout jiného práva na Rt. 116S, 2, 5 mil na Inn.
 
Z Montrealu:
(3 hodiny) - Rt. 10 až Rt. 55 a při překročení hranice Derby Line. I-91 na Rutland, VT. zdědí I-93 v New Hampshire a na jih až k odchodu 38 (Francko / Sugar Hill), právo vypnutí výstupu. Cross hlavní silnice na Rt. 116S, 2, 5 mil na Inn.
 
Od Boston:
(2 1 / 2 hodiny) - I-93 North prostřednictvím Francko Notch. Vyjeďte výjezdem 38 (Francko / Sugar Hill), přestali výstupu. Křížové cestě do Rt. 116S, 2, 5 mil na Inn.