$110 co noc
$110 co noc
Franconia Inn, Franconia, New Hampshire

Franconia Inn

Franconia, New Hampshire - 1300 Easton Valley Road

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Nocleg i śniadanie

Nasze piękne 3-biała historia clapboard kolonialnym stylu Country Inn obejmuje: 29 pięknie urządzone przytulne pokoje gościnne, 3 luksusowe apartamenty, salon, biblioteka, jadalnia 2 pokoje, Ratheskeller Salonik oraz 2 przestronne werandy. No i co myślą! Święto oczy w Białej górski krajobraz we wszystkich jego olśniewający piękna!

Dużo więcej niż scenicznego zimowym ośrodek narciarski, The Inn Franconia jest enchanting getaway dla wszystkich pór roku. Zimą, wiosną, latem i upadku, to na pewno znajdziesz mnóstwo do proszę.

Usytuowany na ponad 100 akrów rozwalony w Easton Valley, Karczma nadaje się piękny widok na Mount Lafayette, Franconia kreskę i Frankonii i Kinsman zakresy Białej Góry. Nasz główny New England locale zapewnia łatwy dostęp do małych wiosek z Frankonii, Sugar Hill, i Easton, jak również spokojny urok bardziej spokojny kraj życia.

  • Franconia Inn, Franconia, New Hampshire, New Hampshire hotele i hostele
  • Franconia Inn, Franconia, New Hampshire, Przerwy wiosennej i letniej w Franconia
Przestrzeń
  • Typ nieruchomości: Nocleg i śniadanie
  • Nocleg i śniadanie pokoje / jednostki: 36
  • Rok budowy: 1933
  • Odnowiony: 2004
  • Klasyfikacja publiczna: 3
Nocleg i śniadanie zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: $110


Nocleg i śniadanie udogodnienia

Gustownie urządzonych, w Inn's decor jest wygodne, zapraszając i eleganckie. Handsome kominki dodać ciepłą atmosferę naszych dąb-paneled prywatnych bibliotek i przestronny pokój. Dwa jadalniach jeden oryginalny i intymny, z własnym kominkiem, i inne beztroski i wesoły z Bermudy pułap, oferują fantastyczne widoki Białej Góry. Nasze werandzie stoi naprzeciwko wspaniałego sunrises ponad Cannon Mountain, a powrót werandzie stoi na słońce za Sugar Hill.

Wyposażenie pokoju

Nasz nowo odnowiony pokoje urządzone są z rafinowanego prostoty gdzie jest przede wszystkim komfort. Wszystkie posiadają 32 prywatnych kąpieli. Większość z nich wyposażona w podwójne łóżka, a niektóre są powoływani z królową i króla wielkości łóżka. Oferujemy trzy przestronne apartamenty.


Zasady
Szczegóły ceny

$110 - 290 co noc

Podatki: 8.00%
Ceny pokazane tutaj są bez podatku. Podatek zostanie doliczony do końcowej płatności.

Karty kredytowe akceptowane na miejscu: VisaMasterCardAmerican ExpressDiscover

Lokalizacja - Nocleg i śniadanie

1300 Easton Valley Road
Franconia
New Hampshire    03580

Szerokość: 44.14196, Długość geograficzna: -71.78914

Jak się tam dostać

Od Nowego Jorku:
(6 godzin) - New England Thruway (I-95) z New Haven, CT, w lewo w I-91 North (225 mil) na Wells River / Woodsville wyjścia. Right on Rt. 302. Wschodniej poprzez Woodsville do Lizbony, NH. Dwie mile ostatnich lizbońskiej na 302, idź na prawo Rt. 117 do Frankonii, przejść przez most do miasta. Następnie przejdź w prawo i na Mobil Station, podejmuje innego prawa na Rt. 116S, 2, 5 mil do Inn.
 
Od Montrealu:
(3 godziny) - Rt. 10 do Rt. 55 i przekroczenia granicy w Derby Line. I-91 do St Johnsbury, VT. następnie I-93 w New Hampshire i południe do Exit 38 (Frankonii / Sugar Hill), tuż przy wyjeździe. Krzyża głównej drogi do Rt. 116S, 2, 5 mil do Inn.
 
Boston:
(2 1 / 2 godziny) - I-93 North, poprzez Franconia kreskę. Zjedź 38 (Frankonii / Sugar Hill), w lewo od wyjścia. Cross Road do Rt. 116S, 2, 5 mil do Inn.