Highlands Inn

Highlands Inn

Bethlehem, New Hampshire - 240 Valley View Lane, P. O. Box 118
$110 za noc
$110 za noc

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Inn

Vysočina Inn nabízí lesbickou klientelu. Nachází se na 100 akrech v nádherné New Hampshire Bílé hory. Vysočina je známý pro své příjemné, relaxační atmosféru.

Bílé hory region je hlavní 4-sezóny destinace pro dovolenou. Na podzim listoví je světově proslulé, a lyžování a pěší turistiku patří k nejlepším v zemi.

Stejný-manželství sexu je legální v New Hampshire. Před legalizace stejný-manželství sexu, na Vysočině hostil stovky tradičních obřadů a závazků civilní odbory. Nyní, že manželství je legální, několik svateb se konalo na Inn každý měsíc.

Prostor
  • Typ majetku: Inn
  • Inn pokoje / jednotky: 19
  • Rok postavený: 1800
  • Renovovaný: 2010
Inn ubytování

Nejnižší dostupná cena: $110

Chata Dvojité King Queen Standardní
  • Přihlaste se po: 3:00pm
  • Podívejte se předtím: 11:00am

Inn vybavení

BBQ oblasti Snídaně v ceně Děti povoleny Zahrady Gay Friendly Skupina služby Bezbariérový přístup Historické webu Hot vanou Povlečení živá hudba Noviny / časopisy No curfew otevřeno 24 hodin parkoviště (zdarma) Domácí zvířata povolena bazén (venkovní) Lyžování Lázně Sport / činnost Taxislužba Prohlídka / okružní pomoc WIFI (zdarma)

Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou individuálně zdobeny starožitností a jemné prádlo. Některé mají soukromé palubě, ohniště, a / nebo 2-osoby, lázně

. Všechny pokoje jsou non-smoking.

A / C ovládání klimatizace Balkóny Hodiny radio kávy a čaje Ensuite Krbová (zemní plyn) Fén Handicap zařízení Žehlička / žehlicí prkno Kuchyňky denní úklid Mikrovlnné Mountain View pokoje Non-kuřácké pokoje Vlastní koupelna Lednice Rollaway lůžek k dispozici přeháňky bez vany Hygienické potřeby VCR / DVD Perličková koupel


Sousedství

Bílé hory region New Hampshire je hlavní rok-kolo destinace pro dovolenou. Inn se nachází v Betlémě, okouzlující malé město, a obklopuje mnoho dalších nádherné malých měst, golfová hřiště, lyžařská střediska, atd.


Politiky
Podrobnosti o ceně

$110 - 220 za noc

Daně: 9.00%
Zde uvedené ceny jsou bez daně. Daň bude přidána k vaší poslední platbě.

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCard

Dostupné slevy

Sezónní

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Kauce se vyžaduje u všech výhrad. Vklad bude rovnat 1 / 2 z celkového poplatku za pokoj.

Storno podmínky:

K dispozici je 25 dolarů zpracování poplatek za zrušení ALL. Vkladu méně 25 dolarů poplatek bude vrácen na zrušení obdržela více než 7 dní před plánovaným příjezdem. Pro zrušení obdržela 7 dnů nebo méně před plánovaným příjezdem, budeme rádi platit zálohy (méně 25 dolarů za poplatek) na budoucí pobyt, pokud jsme schopni re-pronájem svého pokoje. Pokud nejsme schopni re-pronájem svého pokoje, bude záloha propadá. Na dovolenou období, zrušení musí být doručeny nejpozději 14 dní před plánovaným příjezdem.

Umístění - Inn

240 Valley View Lane, P. O. Box 118
Bethlehem
Grafton County
New Hampshire  US  03574

Zeměpisná šířka: 44.2847, Zeměpisná délka: -71.70726

Jak se tam dostat

Vysočina je na Inn Valley View Lane, country cesta, která vede z Rte 302. Zahnout Valley View Lane je označen symbolem Vysočiny Inn vedle Betléma Země hřiště Club. RTE 302 je 2 mil na východ od I-93 Exit 40.

Auto je doporučeno.

Nejbližší letiště: Manchester NH 105 míle