$165 za noc
$165 za noc
The Darby Field Inn, Albany, New Hampshire

The Darby Field Inn

Albany, New Hampshire - 185 Chase Hill

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Bed and breakfast

Darby Pole Inn je mnohem více než jen trochu bed and breakfast. Je to romantické B & B s krbem a vířivkou pokojů a apartmá, svíček labužnické stolování, sofistikované vinný lístek, měsíčné na saních. Je to kompletní servis země hostinec pro ty, kteří chtějí relaxovat u krbu v obývacím pokoji, na horách-view nádvoří, v plně zásobené sunroom Krčma, oceněný v naší zahrady nebo křišťálově čisté, vyhřívaný bazén. Hostinec má také soukromý naučné stezky pro XC lyžování, výlety na sněžnicích, jízda na horském kole, nebo jen procházky. A pokud vám to nestačí, jak se o pěkný theraputic masáž nebo jóga omlazující třídy.

  • The Darby Field Inn, Albany, New Hampshire, New Hampshire hotely a ubytovny
  • The Darby Field Inn, Albany, New Hampshire, Nejlepší hotely ve městech pro výuku jazyka v Albany
Prostor
  • Typ majetku: Bed and breakfast
  • Bed and breakfast pokoje / jednotky: 13
  • Rok postavený: 1826
  • Renovovaný: 2002
Bed and breakfast ubytování

Nejnižší dostupná cena: $165

King Queen Standard Suite
  • Přihlaste se po: 2:00pm
  • Podívejte se předtím: 11:00am

Bed and breakfast vybavení

Mimo Inn, zjistíte, oceněný květinové, bylinné a zeleninové zahrady, velký vyhřívaný bazén (sezónní), soukromé cross-country ski trasy, a ohromující panorama z Bílé hory.

Bar / salon Snídaně v ceně (plný) Free místní phonecalls Zahrady Icemaker Jídelní plán Film pronájmy parkoviště (zdarma) Domácí mazlíčci nejsou povoleny bazén (venkovní / vyhřívané) restaurace přímo na místě Lyžování Lázně Tour pomoc

Vybavení pokojů

Deluxe pokoje mají kabelovou televizi, A / C, plynový krb, soukromá koupelna se buď dvě osoby, jaccuzi, parní sprchový kout nebo vana namáčení. Některé pokoje mají balkon

Standard a Tradiční pokoje mají Mountain View, postele královnu a soukromé lázně s buď pěšky-in sprchou nebo vanou / sprchou combo. Standardní pokoje spoléhají na staromódní horského vzduchu a ventilátorů pro chlazení.

Air-conditioning Balkony Radiobudík Krbové místnosti Fén denní úklid Mountain View pokoje Non-kuřácké pokoje Soukromá koupelna Toaletní bezplatný videorekordér


Sousedství

S výhledem na Mount Washington Valley a prezidentské hory od severní stěnu Bald Hill. Snadný přístup k White Mountain National Forest a Mt. Washington Valley, vyhnout provozu


Jídlo a pití
Jíst v domě
Darby Field Restaurant
Elegant yet casual setting, classic cuisine.
Littlefield's Tavern
Cozy pub, same menu as dining room.

Politiky
Podrobnosti o ceně

$165 - 300 za noc

Bed and Breakfast obsahuje plnou stylu country snídani.

Daně: 9.00%
Zde uvedené ceny jsou bez daně. Daň bude přidána k vaší poslední platbě.

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCardAmerican ExpressDiscover

Dostupné slevy

10% Military and Senior discounts available

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Požadujeme 50% (nebo jeden den, minimálně) místnost pro uložení všech výhrad. Vklady jsou obvykle splatné při rezervaci Vašeho pobytu u nás. Akceptujeme platební karty Visa, Mastercard a American Express pro vaše pohodlí. Pošleme potvrzovací dopisy e-mailem nebo poštou v USA.
Jsme malá země, hostinec, odřeknutí se dotýkají nás velmi. Nemůžeme být odpovědný za počasí, nemoci nebo zranění ...
Storna s 14 a více dnů oznámení obdrží náhradu, menší manipulační poplatek 25 dolarů, za pokoj. Je-li oznámení je uvnitř 14 dnů, bude vaše záloha vrácena pouze tehdy, pokud jsme schopni re-pronajmout si pokoj (e), a pak minus 25 dolarů poplatek za zpracování, za pokoj.

Umístění - Bed and breakfast

185 Chase Hill
Albany
Carroll County
New Hampshire  US  03818

Zeměpisná šířka: 43.98439, Zeměpisná délka: -71.16246

Jak se tam dostat

Cestování North: na Rte. 16, odbočit vlevo po "Vítejte na Mount Washington Valley" znamení na Bald Hill Road. Jděte do kopce 1 mil, a odbočit vpravo na znamení Inn se na Chase Hill Rd. a jet jeden kilometr do hostince.
Cestování Jih: vzít Rt 16 až Conway Village, přejít přes koleje, jak si opustit město, projít další sadu světel, vezměte si druhý vpravo na Bald Hill Rd. Jděte do kopce 1 mil, a odbočit vpravo na znamení Inn se na Chase Hill Rd. a jet jeden kilometr do hostince.
Případně: Od května do listopadu. Jděte přímo na Rte. 112 (Kancamagus Scenic Highway) na světla po koleje, jděte 1 1 / 2 míle a odbočit vlevo na tabuli pro Darby pole na Abenaki Way Inn a bude pokračovat do strmého kopce jedna polovina míle na Inn.